3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaSinemaİMDb Puanı 7,8 Olan Hobbit 2 Konusu ve Oyuncuları! Ne Zaman Çekildi?

Son Yazılar

İMDb Puanı 7,8 Olan Hobbit 2 Konusu ve Oyuncuları! Ne Zaman Çekildi?

Dün akşam televizyondan yayınlanan Hobbit 2 filminin konusu ve oyuncu kadrosu gündeme girdi ve en fazla araştırılan konulardan birisi oldu! Televizyonlardan “Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları” sinema filmi izleyemeyenler, kaçıranlar ise film ile ilgili detayları araştırmaya başladı. Peki Hobbit 2 konusu nedir, oyuncuları kimlerdir, ne zaman çekildi, İMDb puanı kaçtır, tüm bilgileri yazımızda detaylandırdık.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları

İMDb Puanı: 7,8

Dün akşam evinde olanlar merakla beklen Hobbit 2 filmini izleme şansına kavuştular. İzleyemeyenler ve kaçıranlar ise film hakkında bilgilere ulaşmaya çalışıyorlar. Fantastik macera türünde gerçekten müthiş bir yapım olan Hobbit 2 konusu ve oyuncuları ile ilgili detaylı bir yazı hazırladık.

HOBBİT 2 KONUSU NEDİR?

Hobbit 2 Konusu

Hobbit’in 3 farklı sinema filmi bulunuyor:

  1. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (2012)
  2. Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (2013)
  3. Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (2014)

Bu üçlemenin 2. serisi olan “Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları” aslında “Hobbit: Beklenmedik Yolculuk” filminin devam niteliğinde çekilen filmidir.

Hobbit 2 konusu ise, Hobbit Bilbo Baggins’in Thorin Meşekalkan ve 12 cüce ile birlikte atıldıkları macera anlatılıyor. Yalnız Dağ’a ve kayıp Erebor Cüce Krallığı’na ulaşmak için çıkılan yolculukta başlarına gelenler çok muhteşem bir görsel efekt zinciri ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hobbit 2 konusu ile ilgili daha fazla detay yazmak istemiyoruz, serinin ilk filmini izlemeden “Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları” izlememenizi tavsiye ederiz.

HOBBİT 2 FİLMİ NE ZAMAN VE NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimleri Temmuz 2012’de bitirildi. Ama Mayıs 2013’te hem bu film hem de Hobbit: Gittim ve Döndüm için Yeni Zelanda’da ek sahneler çekilmeye başlandı ve bu çekimler 10 hafta kadar sürdü.

HOBBİT 2 OYUNCULARI KİMLER?

Hobbit 2 Oyuncuları
Hobbit 2 Oyuncuları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!