3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 31, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaIqİngiltere'de Kim Milyoner Olmak İster Yarışması'nda Donald Fear Efsanesi Ödülü Kaptı

Son Yazılar

İngiltere’de Kim Milyoner Olmak İster Yarışması’nda Donald Fear Efsanesi Ödülü Kaptı

Donald Fear’ın ağabeyi geçtiğimiz yıl Kim Milyoner Olmak İster programına katılmış ve 500 bin İngiliz poundu ödülü kazanmıştı.

Fear, erkek kardeşi Davyth’in de Eylül ayında bu yarışmaya katıldığını hatırlatarak onu geçtiğini söyledi. Coğrafya öğretmeni olan Davyth’in 500.000 İngiliz poundu ödül kazandığını söyleyen Fear, “O benim kahramanın ve en yakın arkadaşım” dedi. Programın sunucusu Jeremy Clarkson da, “Şimdi işler tersine dönmüştür herhalde” esprisini yaptı.

1 Milyon Pound Ödüllü Soru Neydi

Tarih öğretmenine 1 milyon poundu kazandıran soru ise, “Şimdi Kuzey Carolina olarak bilinen sahillerde 1718’de yapılan deniz savaşında hangi korsan yaşamını yitirmişti” olurken, Fear’ın seçenekleri:

  • Calico Jack
  • Karasakal,
  • Barholomew Roberts
  • Kaptan Kidd
https://youtu.be/6lYS4ZdiJb0

Parayı Nasıl Değerlendirecek

22 yıllık TV programında 1 milyon pound kazanan 6’ncı insan olan Fear, “Paranın yaklaşık yüzde 70’ini aileme vereceğim ve geri kalanıyla da huzurlu bir emeklilik geçireceğim” ifadesini kullandı.

Fear’ın yarışmadan sonra çalıştığı okula giderek istifa dilekçesini verdiği belirtildi. Fakat dönem sonuna kadar eğitim vermesinin zorunlu olduğuna dair bir kural öğrendiğini söyleyen Fear, “Daha önce istifa sürecini hiç incelememiştim fakat istesem okula gitmeyebilirim. Kimse de beni engelleyemez ama öğrencilerimi zor durumda bırakmak istemem” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!