Ana Sayfa Teknoloji Sosyal Medya Instagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır? Instagram Gizli Profil Görme Uygulamaları

Instagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır? Instagram Gizli Profil Görme Uygulamaları

Merak edilen konulardan biri olan instagram gizli hesap görme konusu da dahil instagram gizlilik hesap görme nasıl yapılır, işte yazımda!

0
957
instagram gizli hesap görme

Eskiden görüştüğünüz fakat sonrasında bir sebeple profilini takipten çıktığınız arkadaşınızın hesabında neler paylaştığını veya kimleri arkadaş olarak eklediğini merak ediyorsunuz değil mi? Takip etmeden profili görme her zaman mümkün değil, bazı uygulamaları ve yöntemleri denemeniz gerekiyor. Instagram gizli profil görme uygulamaları çalışıyor fakat elbette Instagram’ın yazılımcıları da sürekli bu açıklarını kapatıyorlar. Gizli hesaplara bakma mümkün olsa da biraz zaman harcamanız gerekecektir. Gizli Instagram hesabı görme için bir çok uygulama çalıştığını iddia ediyor, elbette bunu öğrenmek için denemek gerekiyor, peki bunlar güvenli yöntemler mi? Hadi birlikte keşfedelim.

Gizli Instagram hesabı görme uygulamaları, hesaplardaki görselleri ve diğer eylemleri incelemenize olanak tanır. Hesap sahibi tarafından engellenen veya takip edilmesi reddedilen kişilere yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Ayrıca, sizi engellemiş veya takip isteğinizi kabul etmemiş olmasına bakılmaksızın, bu araçları kullanarak hedef kişinin Instagram’daki içeriğini ve hareketini de görebilirsiniz.

Gizli hesaplara bakma için 40’dan fazla uygulamaya göz gezdirdik ve elememizden sonra 2 uygulamayı sizin için değerlendirdik ve özelliklerine, artılarına ve eksilerine ve ücretsiz deneme verilerine göre en iyi altı Instagram gizli profil görme uygulamasını kısa listeye aldık.

En iyi instagram gizli profil görme uygulamaları: Ücretsiz ve Ücretli

1) Glassagram

Üretici şirket, birinci sınıf kalitede instagram gizli profil görme seçenekleri sunduğunu belirtiyor. Gizli hesaplara bakma için herkesin güvenle kullanabileceği bir yazılım uygulaması. Çünkü bilgisayarınıza veya telefonunuza herhangi bir program ya da uygulama yüklemiyorsunuz. Üretici ‘Bunu kullanarak herhangi bir Instagram hesabına tam erişime sahip olacak ve ihtiyacınız olan her şeyi izleyeceksiniz’ diyor. Hizmet güvenli ve emniyetlidir. Size en iyi Instagram hikaye görüntüleme seçeneklerini sunuyoruz diye de ekliyor.

2) xMobi

xMobi, kendi Instagram hesabınızı kullanmadan birinin Instagram profiline erişmenizi sağlayan en iyi instagram gizli profil görme uygulamalarından biridir. Bilgilerinizi tamamen gizli hale getirir. Bu uygulama aynı zamanda Instagram hesabınıza giriş yapmadan özel Instagram hesaplarınızdaki fotoğraflara ve video içeriğine erişmenize de yardımcı olur.

Instagram hesabını takip etmeden görmek mümkün mü?

instagram gizli hesap görme

Arama motorlarında instagram gizli hesap görme uygulaması olarak pazarlanmaya çalışılan bir çok uygulama var. Bunları indirip kullanmamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü takip etmeden profil görme adı altında yükleyeceğiniz bir çok uygulama kredi kartı bilgilerinizden özel fotoğraflarınıza kadar bir çok kişisel verinizin çalınmasına sebep olabilir.

İnstagram gizli hesap görme sitesi, ios ya da android uygulaması bulunmamaktadır. Takip etmeden profil görme adı altında sunulmaya çalışılan tüm uygulamalar ve siteler emin olun ki zararlı virüs ya da kod parçacıklarını kullanmakta olduğunuz cihaza bulaştırarak kişisel verilerinizi ele geçirmeye çalışan illegal araçlardır.

İnternet üzerinden gördüğünüz “İnstagram kapalı profil görme hilesi” gibi uygulamalar tamamen asılsızdır ve hesabınızın güvenliliğini azaltır. Yani merak ettiğiniz kişinin profilini görmek isterken, kendi instagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifresinin başkalarının eline geçebileceğine emin olabilirsiniz.

Gizli hesaplara bakma çözümü

İnstagram’da gizli hesapları görmek istiyorsanız, şansınızı deneyebileceğiniz tek yöntem, farklı bir ‘fake hesap’ açmak ve profilini görmek istediğiniz kişiye arkadaşlık ya da takip daveti göndermek olacaktır. Elbette bu ve benzeri yöntemler başınızı ağrıtabilir. İnternet alemi, her şeyi yapabileceğiniz sınırsız özgürlüklerin olduğu bir mecra değildir. Başınızı ağrıtmayın, daha gençsiniz.

Yani, milyarlarca dolar para harcanarak ayakta tutulan, milyonlarca takipçisi bulunan sosyal medya uygulamaları, bu ve buna benzer güvenlik açıklarını sürekli inceler ve kapatırlar. Bu sebeple takip etmeden profil görmek mümkün değildir. Ne ücretsiz ne de paralı uygulamalar istediğiniz profili görmenizi sağlayamaz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz