3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaTeknolojiSosyal Medyaİnstagram Gizli Hesap Görme

Son Yazılar

İnstagram Gizli Hesap Görme

Arkadaşlar merhaba, instagram gizli hesap görme konusunda sıklıkla sorular geliyor. Peki gerçekten takip etmediğiniz bir instagram hesabını görmek mümkün mü, instagram gizlilik hesap görme güvenli bir uygulama mı? İşte cevaplar yazımızda.

Çok sorulan sorulardan biri olan instagram gizli hesap görme konusunda, internette buna çözüm bulunduğuna dair bir çok yazı var. Bu yazımda sizlerle takip etmeden profil görmek mümkün mü bundan bahsedeceğim.

Şimdi konuya şuradan başlamak istiyorum, sizler de bu mantıklı düşünürseniz, can sıkıcı olaylar yaşamazsınız, instagram gizlilik hesap görme mümkün mü? Yani koskoca instagram ‘hesap gizleme’ gibi bir ayarı varken, bir yolla takip edilmeyen profilleri görebilmenizi sağlayan bir açığını yani hatasını düzeltmez mi? Elbette düzeltir! Çünkü takip etmeden profil görme mümkün olsaydı, bu instagram için bir güvenlik açığı olurdu.

İnstagram gizli hesap görme uygulaması

Arama motorlarında instagram gizli hesap görme uygulaması olarak pazarlanmaya çalışılan bir çok aplikasyon var. Bunları indirip kullanmamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü takip etmeden profil görme adı altında yükleyeceğiniz bir çok uygulama kredi kartı bilgilerinizden özel fotoğraflarınıza kadar bir çok kişisel verinizin çalınmasına sebep olabilir.

İnstagram gizli hesap görme sitesi, ios ya da android uygulaması bulunmamaktadır. Takip etmeden profil görme adı altında sunulmaya çalışılan tüm uygulamalar ve siteler emin olun ki zararlı virüs ya da kod parçacıklarını kullanmakta olduğunuz cihaza bulaştırarak kişisel verilerinizi ele geçirmeye çalışan illegal araçlardır.

İnternet üzerinden gördüğünüz “İnstagram kapalı profil görme hilesi” gibi uygulamalar tamamen asılsızdır ve hesabınızın güvenliliğini azaltır. Yani merak ettiğiniz kişinin profilini görmek isterken, kendi instagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifresinin başkalarının eline geçebileceğine emin olabilirsiniz.

İnstagram gizli hesap görme çözümü

İnstagram’da gizli hesapları görmek istiyorsanız, şansınızı deneyebileceğiniz tek yöntem, farklı bir ‘fake hesap’ açmak ve profilini görmek istediğiniz kişiye arkadaşlık ya da takip daveti göndermek olacaktır. Elbette bu ve benzeri yöntemler başınızı ağrıtabilir. İnternet alemi, her şeyi yapabileceğiniz sınırsız özgürlüklerin olduğu bir mecra değildir. Başınızı ağrıtmayın, daha gençsiniz.

Yani, milyarlarca dolar para harcanarak ayakta tutulan, milyonlarca takipçisi bulunan sosyal medya uygulamaları, bu ve buna benzer güvenlik açıklarını sürekli inceler ve kapatırlar. Bu sebeple takip etmeden profil görmek mümkün değildir. Ne ücretsiz ne de paralı uygulamalar istediğiniz profili görmenizi sağlayamaz.


İnstagram’da takip etmeden profil görme nasıl yapılır sorunuza umarım net bir şekilde cevap verebilmişimdir. Yazımı beğendiyseniz ya da sormak istedikleriniz varsa ‘yorumlar’ bölümüne yazabilirsiniz, cevap vermekten memnuniyet duyarım. Okuduğunuz için teşekkürler 🙂

Diğer yazılarımız da ilgini çekebilir:

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!