Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaTeknolojiSosyal Medyaİnstagram Yazı Tipleri, Fontları, Stilleri ve Şekilleri Nasıl Değiştirilir?

Son Yazılar

İnstagram Yazı Tipleri, Fontları, Stilleri ve Şekilleri Nasıl Değiştirilir?

Sosyal mecralardan instagram, biyografi yani bio yazı tipleri, şekilleri, stilleri yani instagram fontları değiştirilmesi oldukça kolaydır.

Bazı instagram kullanıcılarının kullandıkları biyografi (bio) yazı fontları hep ilgi çekmiştir. Diğerlerinden farklı bir instagram bio yazı tipi kullanmak daha şık bir profile sahip olmamıza da yarar sağlıyor. Peki instagram biyografiye yazı tipi yani font nasıl değiştirilir, instagram yazı tipleri ile ilgili işte tüm bilgiler yazımda.

Sıklıkla gördüğümüz ve merak ettiğimiz konulardan biri olan instagram yazı tipi değiştirme yöntemi aslında çok basit. Bunun için instagram font değişikliğini farklı web sitelerinden alacağınız fonları kopyalayarak kolayca yapabilirsiniz.

Sosyal mecralarda bazı hesaplar instagram biyografi farklı yazı fontları kullanıyorlar, ince veya kalın modern daha küçük yazı fontlar gözümüze çok çarpıcı geliyor. İnstagram farklı yazı stilleri, instagram bio yazı tipleri nasıl yapılıyor? Hangi programla yapabilirim diye soruyorsanız işte instagram yazı fontu örnekleri şöyle yapılıyor:

İnstagram bio yazıları nasıl şekilli yapılır?

Ülkemizde de oldukça popüler olan instagram’da farklı yazı fontları, şekilleri, stilleri kullanılıyor. Aslında işlevsel olarak bir işe yaramayan bu etkileyici instagram fontları, görüntü olarak gayet güzel sonuçlar ortaya çıkarabiliyor.

İnstagram yazı tipleri, fontu ya da stili nasıl değiştirilir?

1- İlk Adım: Şekilli yazı oluşturmak!

instagram yazı tipleri

Siz de instagram bio yazı tipi değiştirmek istiyorsanız, bunu gerçekleştirebileceğiniz bir ios ya da android uygulama veya bir web sitesi bulmanız gerekiyor. Ben size arkadaşlarımın instagram yazı tipleri değiştirmek için kullandıkları web sitelerini önereceğim. Ben şahsen cep telefonuma sık kullanmayacağım uygulamaları güvenliğe önem vermemden dolayı indirmiyorum. İnstagram yazı fontları bulabileceğiniz etkileyici şekilli fontlar için önereceğim web sitesi için işte buraya ya da buraya tıklayabilirsiniz.

2- İstediğiniz instagram yazı tipini kopyalayarak biyografinize yapıştırın!

instagram yazı fontları

İnstagram bio yazı tipi değişimi için istediğiniz yazıyı yazın, beğendiğiniz stili seçin ve kopyalayın. Sonra da instagram profilinizdeki ‘profil düzenle’ sayfasına giderek kopyaladığınız şekli yapıştırın ve kaydedin, hepsi bu kadar.

İnstagram yazı fontu ya da stili bulabileceğiniz siteler:

İnstagram yazı tipleri için yukarıda paylaştığım web sitesi haricinde önerebileceğim diğer sayfaları da aşağıda bulabilirsiniz.

İnstagram bio yazı tipi değiştirmek gördüğünüz gibi çok basit.


İnstagram yazı tipleri, fontları, stilleri ve şekilleri nasıl değiştirilir sorunuza umarım net bir şekilde cevap verebilmişimdir. Yazımı beğendiyseniz ya da sormak istedikleriniz varsa ‘yorumlar’ bölümüne yazabilirsiniz, cevap vermekten memnuniyet duyarım. Okuduğunuz için teşekkürler 🙂

Diğer yazılarımız da ilgini çekebilir:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!