in ,

İpek Harbelioğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Neden Öldürüldü?

Hatay’ın Defne ilçesindeki bir müzikholde çalışan 23 yaşındaki İpek Harbelioğlu, çalıştığı yere düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybetti! Tek kusuru yanlış zamanda yanlış yerde olmaktı!

İpek Harbelioğlu Kimdir, neden öldü?

Gün geçmiyor ki gece kulüplerinde, pavyonlarda ve müzikhollerde para kazanmaya çalışan daha yaşı gencecik kızlarımızın ölüm haberlerini almayalım! İpek Harbelioğlu ismi bugün gündeme geldi ama son mu olacak? Hatay’da bir müzikholde çalışan İpek Harbelioğlu, silahlı saldırı esnasında kurşunların hedefi oldu. Peki İpek Harbelioğlu kimdir, kaç yaşındadır, nasıl öldü, nerelidir?

İpek Harbelioğlu
İpek Harbelioğlu

İpek Harbelioğlu Kaç Yaşında?

Hatay’ın Defne ilçesinde motosikletli iki kişi tarafından bir müzikhole düzenlenen silahlı saldırıda 23 yaşında olduğu öğrenilen İpek Harbelioğlu hayatını kaybederken, iki kişi de yaralandı.

İpek Harbelioğlu Kim Tarafından Öldürüldü?

İpek Harbelioğlu
İpek Harbelioğlu

Olay gece saatlerinde çevre yolu caddesindeki bir müzikholde yaşandı. Motosikletle mekana gelen iki kişi, eğlence merkezinin girişin e silahla ateş açtı. Saldırıda 3 kişi yaralandı.

İpek Harbelioğlu Kurtarılamadı

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekibi gönderildi. Sağlık ekiplerince ambulanslarla hastanelere kaldırılan yaralılardan 23 yaşındaki Harbelioğlu doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Jandarma ekipleri, olaydan sonra kaçan şahısların yakalanması için çalışma başlattı.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Gundam Robotu - Japonya

Japon Yapımı Gundam Robotu Devasa Boyutuyla İnanılmaz Bir Teknoloji

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ'ın görevine son verildi

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ Artık Rektör Değil