Perşembe, Mayıs 23, 2024
Ana SayfaTeknolojiiPhoneiPhone'da Telefon Görüşmeleri ve Konuşmalar Nasıl Kaydedilir

Son Yazılar

iPhone’da Telefon Görüşmeleri ve Konuşmalar Nasıl Kaydedilir

Bir iPhone telefonda arama ya da konuşma yaparken ses kaydetme işlemi nasıl yapılır? İşte kullanabileceğiniz en iyi yöntemler.

İPhone’da bir telefon görüşmesini nasıl kaydedeceğinizi mi merak ediyorsunuz? İşte iPhone telefonlarda yapılan arama ve konuşma kaydetme işleminin ücretsiz bazı yöntemleri bazı arama kaydetme uygulamaları.

Apple tüm dünyadaki geçerli yasaları dikkate alarak, cihazlarında ses kayıt özelliği kullanmamış yani resmi olarak eklememiştir. Apple’ın kusursuz gizlilik politikaları, dünya çapında bu kadar çok müşteriyi çekmesinin bir nedenidir. Ancak, bazı geçici çözümleri kullanarak iPhone telefon konuşma görüşmelerini kaydetme özeliğini sizler kazandırabilirsiniz.

Bir telefon görüşmesini gizlice kaydetmek, yasalara göre yasak olabilir. Bu yöntemlerden herhangi birini kullanacaksanız, görüşmenin diğer ucundaki kişiye mutlaka bilgi verin ve kayıt için onayını alın.

Her şey hazır olduğunda, bir iPhone telefon görüşmesini kaydetmenin birkaç yolu vardır.

iPhone Konuşma Kaydetme Uygulamaları

1. Arama kaydedici Call Recorder

iphone konuşma kaydetme

Çağrı Kaydedici, kayıt ve sınırsız süre ile GELEN ve GİDEN çağrıları anında kaydetme ve yeniden dinleme işlemlerini yapmanızı sağlar.

iPhone Call Recorder konuşma kaydetme uygulamasını buradaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

2. Voice Memos

Voice Memos, iPhone cihazda konuşma kaydetme işlemini başarıyla yapan uygulamalardan biridir. iPhone, iPad veya Apple Watch’unuzu taşınabilir bir ses kaydediciye dönüştürerek kişisel notları, aile anlarını, sınıf derslerini ve daha fazlasını kaydetmeyi ve paylaşmayı kolaylaştırır. Kırp ve değiştir gibi düzenleme araçları, kayıtlarınızda ince ayar yapmanızı sağlar. Ve iCloud desteğiyle, hareket halindeyken iOS aygıtınızla ses kaydı yapabilir, ardından kayıtlarınızla daha fazlasını yapmak için Mac’inizi kullanabilirsiniz.

iPhone Voice Memos konuşma kaydetme uygulamasını buradaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

3. REKK

iphone konuşma kaydetme

iPhone cihazda çağrı görüşmeleri yani konuşma kaydetme işlemini tamamladıktan sonra bir de onları metin haline getirmek isterseniz REKK uygulaması tam size göre olacak. Üstelik bu metinler içinde her türlü kelime ya da rakam araması da yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu metin dosyalarını Google Drive, Dropbox ve diğer bulut depolama servislerinde saklayabiliyorsunuz.

iPhone REKK konuşma kaydetme uygulamasını buradaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

4. iCALL

Kullanımı çok kolay bir ses kayıt uygulamasıdır. Bir kaç tuş dokunuşuyla gelen ve giden aramaları iPhone cihazınıza kolaylıkla kayıt edebilirsiniz. Son derece kullanışlı bir uygulama olan iCall, REKK gibi mobil operatörünüzün konferans arama özelliğinden faydalanıyor. Kayıt işleminden sonra, istediğiniz zaman dinleyebilir, yasal mevzuatları dikkate alarak üçüncü taraflarla paylaşabilirsiniz.

iPhone iCall konuşma kaydetme uygulamasını buradaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

5. TapeACall Pro

iphone konuşma kaydetme

Bir çok ülkede kullanılan en popüler ses kayıt uygulamalarından biri olan TapeACall Pro ile gelen ve giden aramaları iPhone’unuza bir kaç tıkla kaydedebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz ses dosyalarını Dropbox, Evernote ya da Google Drive gibi depolara aktarabilirsiniz.

iPhone TapeACall Pro konuşma kaydetme uygulamasını buradaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

6. Recorder Plus

Yüksek kalitede ses kaydı almak istiyorsanız Recorder Plus’ı kullanmanızı tavsiye ederiz. Uygulama, düşük, orta ve yüksek kalite olmak üzere üç farklı ses kalitesi arasından seçim yapmanıza imkan sağlıyor.

iPhone Recorder Plus konuşma kaydetme uygulamasını buradaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

7. Call Recorder

iphone konuşma kaydetme

iPhone sesli arama kaydetme uygulamaları arasında Call Recorder, tüm çağrıları çok yüksek kalitede saklamanızı sağlayacak en iyi uygulamalardan biridir. Karanlık mod desteği ile birlikte gelen uygulama, kayıtlı verilerinizin güvenliği için tüm ses ve metin dosyalarınızı şifreleyebilmenize imkan veriyor. Sahip olduğu özelliklerle oldukça verimli bir uygulama olan Call Recorder’ı denemenizi öneririz.

iPhone Call Recorder konuşma kaydetme uygulamasını buradaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

iPhone Sesli Arama Kayıt Uygulamaları

Siz hangi arama kayıt uygulamasını kullanıyorsunuz? Tavsiye edeceğiniz, özellikle kullandığınız uygulamaları bizlerle yorumlarda paylaşabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Teknoloji kategorimizdeki diğer yazılarımız için buraya bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!