Perşembe, Mayıs 23, 2024
Ana SayfaTeknolojiiPhoneiPhone Kilidi Unuttum Diyenlere Parolasız iPhone Kilidi Açma Yöntemi

Son Yazılar

iPhone Kilidi Unuttum Diyenlere Parolasız iPhone Kilidi Açma Yöntemi

Bu yazımızda size genel sorunlardan biri olan ve iphone kilidi unuttum diyenlere parolasız iphone kilidi açma nasıl yapılır anlatıyorum.

iPhone şifrenizi mi unuttunuz? Cihazınızın kilidini açmak için erişimi nasıl yeniden kazanabileceğiniz sizlerle paylaşacağım. İşte iphone kilidi unuttum diyenlere parolasız iphone kilidi açma yöntemi.

Apple, dünyadaki en güvenli cihazlardan bazılarını sunar. Face ID veya Touch ID ile en güvenli sisteme sahip olduğu bilinir fakat bazı durumlarda bunlar sizi bile tanımayabilir. Üstelik bir de şifrenizi de unuttuysanız ne yapacaksınız?

Bu durumda sıkışıp kalırsanız, parolasız iPhone kilidi açma yöntemi var, hemen karalar bağlamayın. Bu makalede, iPhone’unuzun kilidini şifre olmadan nasıl açacağınızı göstereceğim.

Parolasız iPhone Kilidi Açma

İki yöntem kullanarak iPhone cihazınızın kilidini şifre olmadan açabilirsiniz. Bunu farklı şekillerde nasıl yapacağımızı öğrenelim.

1. iPhone’umu Bul’u Kullanma

İşleme devam etmek için iPhone’unuzdaki resmi Find My uygulamasını kullanabilir veya iCloud sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 1. Başka bir cihazdaki herhangi bir tarayıcıdan iPhone’umu Bul sayfasını açın.
 2. İstendiğinde Apple Kimliğini ve Parolasını girin. iPhone’unuzun konumunu göreceksiniz.
 3. Kilidini açmak istediğiniz iPhone’a tıklayın.
iphone kilidi açma
 1. iPhone’u Sil seçeneğini seçin.
 2. iPhone verilerinizin silineceğini belirten bir uyarı göreceksiniz. Bu konuda onay veriyorsanız, Sil seçeneğine tıklayın. (Verilerinizi yedekleyin!)

Tüm bunların bir bedeli olduğunu belirtmekte fayda var. iPhone’unuzun aktif bir internet bağlantısı yoksa, parolasız iPhone kilidi açma yöntemi çalışmayacaktır. Telefonunuzun kilidini açmak için iPhone’umu Bul da etkinleştirilmelidir. Son olarak, kilitli iPhone, oturum açmış bir Apple hesabına ve şifresine ihtiyaç duyar.

Apple’ın Find My iPhone’unu kullanırken karşılaştığınız bu sorunların üstesinden gelmek için AnyUnlock uygulamasını kullanabilirsiniz.

2. AnyUnlock’u Kullanma

AnyUnlock, iPhone’un kilidini parola olmadan açma konusunda mükemmel bir çözümdür. 4 haneli/6 haneli sayısal bir şifre, Dokunmatik Kimlik, Yüz Kimliği veya bu konuda herhangi bir şey olması önemli değil. Ayrıca, AnyUnlock, iOS 7 ve sonraki sürümleri çalıştırdıkları göz önüne alındığında, kilitli iPhone’ların kilidini açma konusunda daha yüksek bir başarı oranına sahiptir. Peki ANYUNLOCK ile parolasız iPhone kilidi açma yöntemi nasıl çalışıyor?

iphone kilidi açma

AnyUnlock’un iPhone’umu Bul gibi bir kısıtlaması yoktur. Böylece, iPhone’unuzun kilidini paralosız açarken sorun yaşamayacaksınız. iPhone’unuzun kilidini parola olmadan açmak için AnyUnlock’u nasıl kullanabileceğiniz aşağıda açıklıyorum.

 1. AnyUnlock’u Windows veya macOS çalıştıran bilgisayarınıza indirin ve yükleyin.
 2. Seçenekler listesinden Ekran Parolasının Kilidini Aç seçeneğini seçin.
 1. iPhone’unuzu şarj kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın ve AnyUnlock’ta Başlat düğmesine tıklayın.
iphone kilidi açma
 1. AnyUnlock, bağlı cihazı algılayacak ve ilgili donanım yazılımını indirecektir. İnternet hızınıza bağlı olarak biraz zaman alabilir.
 1. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra “İndirme Tamamlandı” mesajını göreceksiniz. İşleme devam etmek için Kilidi Aç düğmesine tıklayın.
 2. Parolanın nasıl kaldırıldığını gösteren bir ilerleme çubuğu göreceksiniz.
 3. Tamamlandığında, iPhone’unuzun kilidi parola olmadan açılır ve AnyUnlock önceki parolayı kaldırır.

Ancak, AnyUnlock ile iPhone’unuzun kilidini açmanın tüm verilerini ve ayarlarını da sileceğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle, bilgisayarınızda bir yedekleme yapabilirseniz en iyisi olur.

Parolasız iPhone Kilidi Açma Yöntemleri Hayat Kurtarıyor

Herkesin başına böyle bir durum gelebilir, ama teknoloji hızla ilerliyor ve parolasız iPhone kilidi açma yöntemi hayat kurtarıyor. Ancak, iPhone’lar güvenlik göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Böylece, şifrenizi unutursanız iPhone’unuzun kilidini açmak için bu iki yöntemi kullanabilirsiniz.

Bu yöntemlerden herhangi birini kullanmak her şeyi sileceğinden, iPhone verilerinizin yedeğini aldığınızdan emin olun. AnyUnlock, daha yüksek bir başarı oranına sahip olduğu için bunu kullanmanızı tavsiye ederim.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Teknoloji kategorimizdeki diğer yazılarımız için buraya bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!