in

HadiiHadii

Iraz Yıldız Kimdir? Tamer Karadağlı ile Aşk mı Yaşıyorlar? Iraz Ne Demek? Iraz Yıldız Nereli? Kaç Yaşında?

Iraz Yıldız Tamer Karadağlı ikilisinin sevgili olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. 1967 doğumlu olan Tamer Karadağlı ile 1997 doğumlu Iraz Yıldız sevgili mi? Iraz Yıldız kimdir, kaç yaşında, nerelidir, ne işi yapar? Iraz ne demek? İşte tüm bilgiler yazımızda.

tamer karadağlı ıraz yıldız

Tamer Karadağlı Iraz Yıldız sevgili mi? Magazin gündemine bomba gibi düşen paylaşımlarla ve sokakta fotoğrafları çekilen Iraz Yıldız Tamer Karadağlı ikilisi bir açıklama yaptılar mı? Peki Iraz Yıldız kimdir, kaç yaşında, nerelidir, ne işi yapar? Iraz ne demek? İşte tüm bilgiler yazımızda.

FOX TV’de yayınlanan Savaşçı dizisinin kadrosunda rol alan Tamer Karadağlı ile, 1997 doğumlu piyanist Iraz Yıldız sevgili oldukları iddiası merak konusu oldu.

Tamer Karadağlı Iraz Yıldız

Snop Magazin tarafından yayınlanan görüntülerde Tamer Karadağlı Iraz Yıldız ikilisinin kalabalık bir caddede yürüyüş yaptıkları görüntülendi.

Çocuklar Duymasın dizisi ile tanınan 1967 doğumlu Tamer Karadağlı ile 1997 doğumlu piyanist Iraz Yıldız’ın ilişki yaşadıkları doğru mu? Iraz Yıldız Tamer Karadağlı’nın sevgilisi mi?

ıraz yıldız tamer karadağlı

Iraz Yıldız Tamer Karadağlı ikilisi 26 KASIM 2019 tarihinde kendi instagram hesaplarından ayrı ayrı yukarıdaki fotoğrafı paylaşmaları dedikoduları ayyuka çıkarmıştı. Tamer Karadağlı, paylaşımında “Geleceğin starı @irazyildiz ‘la Antalya’da çok güldük. Müthiş bir yetenek. Adını çok duyacaksınız..” ifadelerini kullanmıştı.

tamer karadağlı ıraz yıldız

IRAZ YILDIZ KİMDİR?

ıraz yıldız kimdir

Bir çok kişi tarafından Iraz Yıldız Kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir gibi konular araştırılmakta.

1997 yılında doğan Iraz Yıldız, piyano çalışmalarına 6 yaşında Çağla Çoker ile başladı. 2006-2009 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı’nda Yuriy Sayutkin’in öğrencisi oldu. 2007 yılında Rusya’da yapılan 3. Gavrilin Genç Yetenekler Yarışması’nda Mansiyon Ödülü, 2009 yılında Sofya’da yapılan Genç Virtüözler Yarışması’nda mansiyon ödülü, yine aynı yıl Mersin’de düzenlenen 1. Kamuran Gündemir Ulusal Piyano Yarışması’nda Mansiyon Ödülü kazandı. 2009 yılında Şef Vladimir Spivakov tarafından Moskova’da gerçekleşen Uluslararası Müzik Festivali’ne davet edildi. Aynı yıl 10. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Genç Yetenekler Konseri’nde çaldı.

IRAZ NE DEMEK?

ıraz ne demek

Peki Iraz ne demek? Türkçe kökenli bir isim olan Iraz “Kabul eden, rıza gösteren, boyun eğen” anlamına gelmektedir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kafe ve IQ kategorilerimiz ilginizi ilginizi çekebilir.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
mavi rus kedisi

Mavi Rus Kedisi Özellikleri Nelerdir? Sahiplenme için Yavru Fiyatı Ne Kadar?

puşt ne demek

Puşt Ne Demek? Puşt Nedir? Puşt Kelimesinin Anlamı!