in

HadiiHadii

İsmail Türüt’ün Boşandığı Eski Eşi Ayşe Türüt Kimdir? İsmail Türüt Ne Kadar Tazminat Ödedi?

İsmail Türüt’ün 18 yıllık eski eşi Ayşe Türüt kimdir, İsmail Türüt ne kadar tazminat ödedi? İsmail Türüt boşandı mı yoksa evli mi?

ismail türüt eşi ayşe türüt kimdir

Karadenizli sevilen şarkıcı ismi İsmail Türüt özel hayatıyla gündeme gelmek istemese de 18 yıllık eski eşi Ayşe Türüt ile ayrıldı. Peki İsmail Türüt ne kadar tazminat ödedi? İsmail Türüt’ün eski eşi Ayşe Türüt kimdir?

55 yaşında ve aslen Rizeli olan şarkıcı İsmail Türüt 8 Haziran 1965 doğumludur. Kendine has tarzı, karakteri ile ekranların sevilen bir simasıdır. Özel hayatıyla gündeme pek gelmeyen İsmail Türüt’ün boşanma konusu ise merak edilenler arasına girdi. Peki İsmail Türüt’ün 18 yıllık eski eşi Ayşe Türüt kimdir, İsmail Türüt ne kadar tazminat ödedi? İsmail Türüt boşandı mı yoksa evli mi?

ismail türüt ne kadar tazminat ödedi

İSMAİL TÜRÜT KİMDİR?

İsmail Türüt Kimdir: Türk halk müziği sanatçısı İsmail Türüt, 8 Haziran 1965 tarihinde dünyaya geldi. 30’un üzerinde albümü bulunmaktadır. 1990’lı yıllardan sonra Erkan Ocaklı, Adnan Yılmaz ve Cengiz Kurtoğlu ile beraber birçok kaset yapmışlardır. 8 Haziran 1965 yılında Rize Merkez Ambarlık Köyünde üçü erkek, biri kız olmak üzere dört çocuklu bir ailenin, ikinci büyük çocuğu olarak dünyaya geldi. İlkokulu, köyü olan Ambarlık’ta, Ambarlık İlkokulunda bitirdi. Ayşe Türüt ile 1996 yılında evlenen ve 2014 yılında boşanan İsmail Türüt, Deniz, Yasemin, Miraç ve Nazlıcan adında 4 çocuk babasıdır.

AYŞE TÜRÜT KİMDİR?

İsmail Türüt Ne Kadar Tazminat Ödedi: Türkücü İsmail Türüt ile 18 yıllık eşi Ayşe Türüt arasında süren boşanma davası, rekor bir tazminatla sonuçlandı. Eşini aldattığı iddia edilen İsmail Türüt’ün 250 bin lira maddi, 250 bin lira da manevi tazminat ödemesine karar verildi. Türüt karar duruşmasında yaptığı savunmada “Ayşe anneme karşı saygısızlık yaptı. Ben her zaman söylerim. Eş her zaman bulunur, ama anne bir tanedir” dedi.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hadi biraz GIYBET yapalım.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
alkol yasağı 2020

Alkol Yasağı 2020 Neden Getirildi? Alkol Yasakları Saati ve Günleri Ne Zaman?

salim akbaş berkay akbaş şehit maaşı 195

Berkay Akbaş’ın Babası Salim Akbaş “195 TL Maaş Ödeniyor”