in ,

SevdimSevdim

Kadın Memesine Benzeyen Kabak: Vietnam Asma Kabağı

Kadın memesine benzeyen kabak mı olur demeyin! Vietnam kabağı iddiaya göre kadın memesine benziyor. Peki web sitelerindeki fotoğraflar gerçek mi? Elbette hayır! Vietnam asma kabağı denilen şey kadın memesine falan benzemiyor. Tamamen bir photoshop ürünü ama yapan arkadaşı da tebrik etmek lazım, herkes bunu yemiş gibi görünüyor.

vietnam kabağı

Ula bu nedir? Kadın memesine benzeyen, erkeklerin aklını çelen kabak mı olur demeyin! Vietnam asma kabağı kadın memesine benziyor iddiası doğru olabilir mi? Böyle kabak yenir mi, ‘yeme de yanında yat’ tabirinden Vietnam kabağı mı sorumlu? İşte tüm gerçekler takiye.com’da!

Vietnam Asma Kabağı

vietnam asma kabağı

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek gerekir ki vietnam asma kabağı adı altında ülkemizde yayınlanan fotoğraflar maalesef photoshop ürünüdür. Böyle bir kabak gerçekten de var fakat kadın memesine benzer bir yanı yok. Bu bilgileri paylaşan yabancı kaynaklar da var ama dikkat ederseniz hepsi aynı fotoğrafları kullanıyor, hiç farklı bir görsel yok.

Mısır Salatalığı

Zira orjinal adı Vietnamese Loofah ya da Vietnamese Luffa olarak bilinen ve Mısır Salatalığı veya sünger kabak olarak da isim verilmiş olan bu kabak türü aslında kadın memesine benzemiyor. İsterseniz google göresellerden bu isimlerin fotoğraflarını araştırabilirsiniz.

Mısır Salatalığı
Mısır Salatalığı

Vietnam Kabağı Yalanı

Vietnam kabağı adı altında photoshop ile kadın memesine başarılı şekilde dönüştürülmüş olan görseller aslında tamamen yalandır. Zira Vietnam’da bulunan bir marketin web sitesinde de görseller kontrol edilebilir.

vietnam kabak satıcısı

Kadın Memesine Benzeyen Kabak

Yani anlayacağınız internette gezen fotoğraf ve bilgiler gerçeklerden uzak ve eğlence amacıyla yapılmış photoshop ürünleridir. Yine görebileceğiniz gibi bu kabağın satışı yapan yabancı bir alışveriş sitesinde yayınlanan görsellerde kadın memesine benzeyen hiç bir tarafı olmadığını görebilirsiniz.

Vietnam kabağı kadın memesine benziyor mu sorunuza umarım detaylı yanıt verebilmişimdir, eğer merak ettiğiniz şeyler olursa ya da yazımızı beğendiyseniz lütfen aşağıda yorumlarınızla belirtmeyi unutmayınız. 🙂


Merak edebileceğiniz diğer yazılarımıza da bakmalısınız

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

Loading…

0
şevval şahin kimdir

Şevval Şahin Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi, Babası

Netflix Kasım 2020 Takvimi

Netflix 2020 Kasım Ayında İzleyebileceğiniz Yeni Diziler, Belgeseller ve Filmler