Salı, Haziran 18, 2024
Ana SayfaKafeGüzellikErkeklerin Dibinin Düştüğü Kadına Seksilik Katan 15 Şey

Son Yazılar

Erkeklerin Dibinin Düştüğü Kadına Seksilik Katan 15 Şey

Erkeklerin görünce ya da hissedince çok etkilendikleri kadına seksilik katan şeyler hakkında araştırma yaptık, işte o sihirli 15 şey.

“Seksi”, kelimesinin anlamı erkekler için farklı farklıdır. Bir erkek için çok etkileyici olan bir şey, başka bir erkek için çok itici olabilir. Ve hepimizin bildiği gibi, “seksi” bir kişinin genel karakterinin ve görüntüsünün toplamıdır – kim olduğunuz, nasıl davrandığınız, ne düşündüğünüz. Bu, hoşlandığınız bir kadınla etkileşime geçtiğinizde hissettiğiniz, görünüşünüz, giyim tarzınız veya aksanınız gibi ilk görüşte vay hissine kapılan bazı şeylerin temelidir. Yani evet, herkesin seksi listesi biraz farklı görünebilir, ancak genel olarak konuşursak, erkeklerin görünce ya da hissedince çok etkilendikleri kadına seksilik katan şeyler çok farklıdır. Öyleyse yazımı okumaya devam edin ve not alın!

Kadına Seksilik Katan Şeyler

1. Erkek Gömleği Giyen Kadın.

kadına seksilik katan şeyler

Kadınların giymesine alışık olunmayan erkek kıyafetleri giyildiğinde, erkeklerin büyük çoğunluğu bundan etkilenir. Özellikle çıplak bacakların üzerinden sarkan, bol ve yukarıdan 3-4 düğmesi açık bir erkek gömleği, kadına seksilik katan şeyler arasında bizce birinci sırada gelir.

2. Ara sıra saçmalamak.

Erkekler, kadınların saçmalamalarına bayılır: Alışılmışın dışında bir şekilde düşünün ve hareket edin. Sage Journals‘da yayınlanan bir araştırma, uyumsuzların konformistlerden daha çekici olduğunu ortaya çıkardı. Birlikte olduğunuz erkeğin yanında ara sıra saçmalamanız, ona ne kadar güvendiğinizi ve onun yanında çok rahat olduğunuz mesajını verecektir. Unutmayın ki hiçbir erkek yanında kasıntı bir kadın sevmez.

3. Bir erkek komik olmadığında bile gülmek.

Evolution and Human Behavior’da yayınlanan bir araştırma, kendine fazla güveni olmayan erkeklerin, birlikte olduğu kadını güldürmeyi başarabilmesi, özgüvenlerini tazeler. Erkekler için esprileri çok komik olmasa da partnerinin gülmesi kadına seksilik katan şeyler arasında yer alır.

4. Bir mağazada, restoranda veya parkta gördüğünüz bir çocukla ilgilenmek.

Bir mağazada, restoranda veya parkta olsun, küçük bir çocuğa sevimli bir şekilde davranan bir kadının doğal olarak çekici bir tarafı vardır (elbette ebeveynler için sorun olmadığı ve ürkütücü olmadığı sürece). Bir erkek ebeveynliğe neredeyse hazır olmasa bile, bir kadının annelik içgüdülerini hareket halinde görmenin özel bir yanı vardır.

5. Fit vücut hatları kadına seksilik katan şeyler arasındadır.

Fit vücut hatlarına sahip kadınlar erkeklerin dikkatini her zaman çeker. Son yılların en popüler ama ülkemizde az duyulan spor hareketlerinden biri olan kettlebell swings, kadına seksilik katan şeyler arasında bulunur. Kettlebell ya da Dumbbel swing neredeyse vücudunuzun her bölgesini kalça, bacaklar, sırt, core ve omuzlar başta olmak üzere – çalıştıran ve bu bölgelerde bulunan dayanıklılığı ve kas gücünü arttıran çok etkili bir egzersizdir.

6. Alçakgönüllü olmak kadınları çekici hale getirir.

Tayland’dan yapılan araştırmalar, alçakgönüllülüğün başkalarında aradığımız özelliklerde üst sıralarda yer aldığını gösteriyor. Kadınların, eşlerinin yanında alçakgönüllü davranması onları daha çekici hale getiriyor. Erkekler genel olarak çok bilmiş, egosu tavan halde dolaşan kadınlardan genellikle hoşlanmıyorlar. Aman dikkat.

7. Kadınların baş eğimi ve bakışı onları daha çekici yapar mı?

kadına seksilik katan şeyler

Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre, kadına seksilik katan şeyler arasında kadınların bakışları ve baş pozisyonunun etkili olduğunu belirtiyor. Belirtilen kafa pozisyonu ise, gözlerin hafifçe yukarı bakıp, başın çok hafifle eğimli halde olması.

8. Kadına seksilik katan şeyler arasında müziğe kendini kaptırmak gelebilir.

Müzik, birçok araştırmaya göre insanlığın en büyük afrodizyaklarından biridir. Erkekler, kendini müziğin ritmine kaptırıp dans eden kadınlardan çok etkilenirler. Başbaşaysanız, müziğin sesini biraz açıp dans etmeye başlayın, bunun doğruluğunu test etmek çok kolay.

9. Yavaş yudumlayın ve gözlerine bakın.

kadına seksilik katan şeyler

Kahve, çay, şarap, şampanya yada rakı. Partnerinizle birlikte ne içiyorsanız, yavaş ve küçük yudumlar alırken, erkeğinizin gözlerine bakmayı ihmal etmeyin. Bu onlar için kadına seksilik katan şeyler arasındadır, emin olabilirsiniz.

10. Maç izleyen ve bira içen kadınlar ilgi çekicidir.

Futbol ya da basketbol maçı seyretmeyi seven erkekler, eşlerinin de kendilerine eşlik etmelerini isterler. Eğer erkek arkadaşınızın maçları dışarıda izlemesini istemiyorsanız, sevmeseniz de maç izlerken keyif alır gibi yapın. Bu erkeklere çok çekici gelir.

11. Kadına seksilik katan şeyler arasında bowling sporu gelir.

kadına seksilik katan şeyler

Bowling oyunu, biraz erkeksi gibi gelse de, kazanmak için mücadele eden kadınlar erkeklerin ilgisini çeker. O ağır topları kaldırıp, tüm labutları devirmek için harcadığınız güç, erkek arkadaşınız için çok etkileyici olacak.

12. İlk dövmenin arkasındaki hikayeyi anlatmak.

Erkeklerin yaklaşık dörtte üçünün partnerlerinin dövmesi olmasının baştan çıkarıcı olduğunu düşünüyor. Kadına seksilik katan şeyler arasında gösterilen dövmeler, erkeklerin başını döndürüyor. Bizden söylemesi.

13. Saçınızı havluyla kurutmak kadına seksilik katan şeyler arasında gösteriliyor.

Unutmayın ki saç kurutma makinesi ile saçınızı kuruttuğunuzda, hafif bir makine kokusu ve hatta belki saçın yanma kokusu etrafa yayılır. Saçınızı erkek arkadaşınızın yanında havlu ile kurutmayı denediniz mi?

14. Aynanın karşısına geçip, en seksi bakışınızı yakalayana kadar çalışın.

Güzel bakışlı ve güzel gülen kadınlar her zaman dikkat çeker. Aynanın karşısına geçip biraz çalışın.

İlgili Yazı: Erkekler ve Kadınlar Yatakta Neye Dayanamaz?

15. İlk hareketi yapmak.

Hızlı flört davranışlarına odaklanan bir çalışma, kadının ilgisini belli etmesi, ilişkinin temel harcı olarak kabul ediliyor. ‘İlk hareketi ben yapmam’ diyorsanız iki defa düşünün. Bu sadece ilk buluşmalar veya ilişkinin başlangıcı için değil, aynı zamanda potansiyel olarak tomurcuklanan diğer romantizm arenaları için de geçerlidir – bilirsiniz: kafede karşılaşma, konserde ilk bakış, gönderilen içki siparişi gibi. İlk hareketi yapan bir kadın karşı konulamaz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Güzellik kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!