Ana Sayfa Cinsellik Seks Uzmanlarına Göre Seks Sırasında İnleme Neden Önemli?

Seks Uzmanlarına Göre Seks Sırasında İnleme Neden Önemli?

Seks sırasında kadınlar neden ahh der her zaman merak edilir. İşte cinsel aktivite sırasında kadınların ses çıkarmasının sebepleri nelerdir.

0
2298
kadınlar neden ahh der

Seks sırasında inlemeyi düşündüğünüzde, When Harry Met Sally’de Oscar’a layık bir performans ya da arkadaşlarınızın sizi utandırmak için annenizle yaptığınız bir telefon görüşmesinin arka planında “Evet, evet, evet devam et!” gibi şakalar yapmanız aklınıza gelebilir. Ya da belki de gecenin ortasında komşularınızın sesli cinsel aktivitelerini dinleyerek mışıl mışıl uykuya dalabilirsiniz. Peki kadınlar neden ahh der yani seks sırasında ses çıkarma eğilimindedirler? İşte merak ettiğiniz sorunun cevabı yazımızda.

Seks sırasında inleme, temelde yatak odasında alınan zevkin göstergesidir. Bazı kadınlar yatakta da bağırıp çığlık atabilir, ancak bunun için genellikle yaptığınız gibi endişelenmenize gerek yok 😂. Bunun onun sevgi dili olduğunu söyleyebiliriz. Kadınlar seks sırasında neden ahh der, neden inler? Elbette farklı seslerle ifade etmekten kendilerini alamadıkları, tarif edilemez bir zaman geçirdikleri için.

İLGİLİ YAZI: FLÖRTE, ERKEKLERE, KADINLARA VE SEVGİLİYE SORULACAK CİNSELLİK SORULARI

Kadınların seks sırasında ses çıkarması çok erkekleri tahrik eder. Homurdanmalar, inlemeler ve hatta bazen çığlıklar – hepsi cinsel bir deneyime çok fazla zevkli heyecan katar. Bir erkek, bir kadının zevk aldığını bildiğinde, tüm süreçte daha fazla zevk vermeye çalışır. Erkek için cesaret verici olduğu kadar, esasen kadın için bir ifade biçimidir ve cinsel deneyiminden tamamen zevk aldığına dair bir ipucudur.

Kadınlar Neden Ahh Der ve İnler?

Kadınların seks sırasında neden tüm o ‘aah’ ve ‘hmm’ seslerini çıkardıklarını hiç merak ettiniz mi? Zevk mi acı mı yoksa ikisi de mi? Bugünlerde modern bir ilişkide kadınların seks sırasında inlemelerinin aslında çeşitli nedenleri var.

Bazı erkekler harika aşıklar oldukları için ve iniltiler onların cinsel yeteneklerini ve kadına verdikleri zevki gösterirken, bu her zaman doğru değildir. Kadınlar, aşağıda geniş olarak ele alınan çeşitli nedenlerle seks sırasında inler. Kadınlar inanılmaz derecede dinamik varlıklardır, bu yüzden onları okumak o kadar kolay değildir. Seks sırasında inlemelerinin arkasında birçok neden olabilir. Ancak burada kadınların seks sırasında farklı nedenlerle çığlık attıkları belirtilebilir. Bir veya iki tanesini kaçırmış olabiliriz, bu yüzden aklınıza bir şey gelirse, yorumlar bölümünde kendi deneyiminizi paylaşın.

İLGİLİ YAZI: FIRSATINI BULUR BULMAZ CİNSELLİK KONUSUNU AÇAN ERKEKLER VE CİNSEL EMOJİ ANLAMLARI

Kadınların Seks Sırasında İnlemesinin En Önemli 9 Nedeni

Seks yaparken, zevk almak için duyularımızın çoğunu kullanırız. Dokunma elbette en önemlisidir. Ancak, tüm deneyime çok fazla zevk katan görüntü, koku ve tat da var. O halde bir erkek olarak, o zaman neden işitme duyularınız görmezden gelinsin?

Seks sırasında inlemek, tüm eyleme bir ritim katar. Kadınların cinsellik sırasında inlemesi, kesinlikle ilişkiyi daha zevkli hale getirir. Seks sırasında bağıran bir kadın görmek, kusursuz ön sevişme becerilerine sahip olduğunuz anlamına mı geliyor? Yoksa tamamen başka bir şeyin göstergesi mi? Kadınlar seks sırasında neden inler, kadınlar neden ahh der, hadi birlikte keşfedelim.

1. Kadınlar zevkten inliyor

Kadınların seks sırasında inlemelerinin ilk, en önde gelen ve en bariz nedeni budur. Dolayısıyla, eşiniz ‘Ooh’lar ve ‘Aah’larla çıldırıyorsa, çoğu durumda bunun nedeni zevk almasıdır. Kadınlar erkeklerden farklıdır. Ve kadınlar için samimiyet ve aldığı zevkin birleşimidir. Yorucu bir günün ardından aç olduğunuzda masada ısıtılmış yemek veya sizi bekleyen yumuşak bir yatak karşısında nasıl iç çekiyorsanız, inleme de bir kadının seks sırasında aldığı zevke doğal bir tepkidir. Doruğa ulaştığında ve zevk duyduğunda, kendinden geçmiş halde istemsizce inleyebilir.

İLGİLİ YAZI: KADINLARDA VE ERKEKLERDE CİNSEL İSTEKSİZLİK NEDEN OLUR

2. Cinsellikte İnlemek İki Tarafı da Tahrik Eder

Şimdi bu, kadınların bazen sıklıkla denediği “Erkekleri Çıldırmanın Yolları” kitabının en önemli maddesidir. Bir kadının boşalmaya yakın olduğu için inlemeye başlaması her zaman böyle değildir. Belki de hala ruh halini ayarlamaya ve seni ateşlemeye çalışıyordur. Erkekler genellikle kadınlarının çıkardığı seslerden etkilenir. Bir erkek cinsellik için zaman ayırıyor ama havaya giremiyorsa, kadın onu tahrik etmek için inleyebilir. Bu, özellikle birisi seks havasında olmadığında, ancak diğer eş bunu umutsuzca istediğinde yardımcı olur.

Erkekler birçok kez, kadınlarının seks sırasında çıkardığı seslerin, başlangıçta havasında olmasalar bile, onları tahrik ettiğini itiraf etmişlerdir.

Günümüzde çalışan erkekler ve kadınlar, yorgun bir günün ardından cinselliğe hızlı şekilde adapte olamıyor ve havaya giremiyorlar. Hangi müzik çalarsa çalsın ya da kadın hangi iç çamaşırını giyerse giysin, kolayca tahrik olunmuyor. Bu sebeple eşinizin etkileneceği şeylerden biri inleme ve zevk alma sesleri olabilir. Partnerinizin en çok neyden etkilendiğini bir defa keşfederseniz, cinsel hayatınız hemen normale dönecektir. (Elbette bu, birbirinden etkilenen çiftlerde işe yarar)

BENZER İÇERİK: EN İYİ DC SORULARI – 1000 ADET DOĞRULUK MU CESARETLİK Mİ SORUSU

3. Kadınlar, ağrıya istemsiz bir tepki olarak seks sırasında “ahh” der

Bazen kadınlar seks sırasında gerçekten durmak isteyebileceğiniz nedenlerle ses çıkarabilirler. Sert hareketlerde ve rahatsızlığa veya acıya neden olduğu zamanlarda, inilti, bunu tam olarak ifade etmek için kullanışlı olabilir. Acı veren bir sesle inilti, seksten zevk almadığı, yeterince ıslanma olmadığı veya başka bir şeyin yanlış olduğu mesajını verebilir. Bu şekilde, mutlaka sözlü olarak ifade etmeksizin, bir kadın zımnen erkekten yavaş ve dikkatli olmasını isteyebilir.

Ancak bir kadının seks sırasında uzun süre acı çekmesi de normal değildir. Ne de olsa, eylem acıyı değil, zevki yaşamakla ilgilidir. Çoğu zaman, cinsel ilişki sırasındaki ağrı, ıslanma eksikliğinden kaynaklanır. Bu sorun, kayganlaştırıcı kullanarak kısa sürede çözülebilir.

İLGİLİ YAZI: SEXTİNG YAPARKEN KULLANABİLECEĞİNİZ EMOJİ ANLAMLARI

4. İşleri hızlı bir şekilde halletmek için

Kadınlar seks sırasında bağırdıklarında, harika bir iş çıkardığınızı varsayıyorsunuz ve onun daha iyi zevk alabilmesi için daha yavaş gitmeye çalışıyor olabilirsiniz. Ama bu her zaman böyle midir? Ne yazık ki değil. Kadınlar istemiyorsa seks sırasında neden inler? Eh, bunu okumaktan fazla hoşlanmayacaksınız.

Bugün havamda değilim ama erkeğim seks istiyor. O zaman inle! İnleme erkekleri heyecanlandırır ve erken orgazm olmalarını sağlar. Bazı kadınlar ayrıca seks çok yorucu olmaya başladıysa ağlamaya çalışır ve bir an önce bitirmek isterler ya da yoğun, sahte bir orgazm yaşıyormuş gibi davranabilirler. Yine de çok fazla endişelenme, eğer ağlarsa onu kırmak zorunda değilsin. Bu bir kendini ifade etme eylemidir, ancak çok ağlarsa, durun ve ona her şeyin yolunda olup olmadığını sorun.

Kadınlar, erkeklerini daha hızlı sona ulaşmaları ve işleri çabucak halletmek için seks sırasında inleyip, çok zevk alıyormuş gibi rol yapabilirler. İster ocaktanunuttukları süt olsun ya da bebek ağlıyor olsun bir an önce yapılmasını istemesinin birçok nedeni olabilir. Pek çok kadın, seksi hemen yapmak için ağlamayı kullanır.

İLGİLİ YAZI: İKİ TARAFTAN BİRİNE ZEVKTEN DAHA ÇOK ACI VEREN 10 SEKS POZİSYONU

5. İşleri yavaşlatmak için

Bir erkek, hafif zevk iniltileri duyduğunda, kadının yaptığı şeyden zevk aldığı ve kadının vücudu hakkında bir iki şey bildiği fikrine kapılır. Bir kadının ona verdiği inleme sesleri, belki de kadının yatakta biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu ve erkeğin endişelenmemesi gerektiğini yorumlamasını sağlar. Bu, erkeğin yakında orgazm olacağını tahmin ederse, kadınların eylemi daha uzun süre uzatmasına yardımcı olur.

Seksin ritmini belirleyen inlemelerin tonudur. Bir erkek, bir kadının çıkardığı sesleri doğru okuyabilirse, çift şüphesiz daha iyi ve daha keyifli seks yapabilir.

İLGİLİ YAZI: NETFLİX’TE HEMEN İZLEYEBİLECEĞİNİZ EN İYİ 20 YETİŞKİN FİLMİ

6. Beyinlerini kapatmak ve eğlenceye odaklanmak için!

Kadınların telaşlı hayatları vardır ve bazen yeterince açık olmazlar. Akıllarından binlerce farklı şey geçerken, bazı kadınların eylemin kendisine odaklanması zor olabilir. Azgın hissediyor olabilirler ve hatta sekse başlayabilirler, ancak seks sırasında, bunu bırakıp daha önce bir iş arkadaşıyla kavga etme konusunda endişelenmeye başlamaları olasıdır.

O zaman kadınlar neden seks sırasında inler, neden ahh der? İnleme, beyinlerini vücutlarının olduğu yere götürmelerine yardımcı olur. Bu sesi fiziksel olarak yapma eylemi, onların daha hazır olmalarına, eylemden daha gönülden zevk almalarına ve daha eğlenceli seks yapmalarına yardımcı olur.

İLGİLİ YAZI: NETFLİX’TEKİ EN İYİ 20 EROTİK KORKU FİLMİ

7. Kadınlar seks sırasında neden inler? Seksin ritmini değiştirmek için

Her arkadaşlar, erkeğinizin sizinle olmasından memnun musunuz? Takdir ettiğinizi göstermek için kulaklarına yumuşak bir şekilde inin. Ama ya aşağıda yaptığı şeyden hoşlanmıyorsan? Öyleyse, sertçe inle!

İşte bu, sizin için işe yaramayan ve seks temposunu değiştirmenin anahtarı bu. İnleme, kadınların yatakta ritmi değiştirmesine yardımcı olur. Yaptığı bir şeye yumuşak bir şekilde inlerseniz, erkeğiniz sizin hoşlandığınızı bildiği için aynı şeyi yapmaya devam edecektir. Benzer şekilde, daha yüksek bir perdede inlediğinizde hoşlanmadığınız bir şey fikrini de alacaktır. Bu kadar basit!

İLGİLİ YAZI: BURÇLAR AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

8. Sessiz seks? Ahhh!

Hiç kimse ses çıkarmasaydı seks nasıl olurdu? Kadınlar erkeklerden daha dışavurumcu oldukları için bu konuda da başı çekmişler. İniltileri, sesleri ve çığlıkları, ilgili her iki eş için de seksi daha eğlenceli hale getiriyor. Sessizce doruğa ulaşmak böyle bir ruh hali katili olurdu! Bir kadın zevkten inlediğinde bundan daha güzel bir şey olamaz.

Sessiz seks, zevk almanızı azaltıyor mu? Bir kadının seks sırasında o yumuşak iniltileri veya yüksek sesli çığlıkları atmasının nedenlerinden biri, partnerinin ondan doğru şekilde zevk alamamasıdır. Bu durumda, vibratör veya klitoris stimülasyonu için halkalar gibi seks oyuncakları, vites değiştirmenize ve hareketin zevkini artırmanıza gerçekten yardımcı olabilir.

İLGİLİ YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ROMANTİK BURÇLAR

9. Erkekleri memnun etmek için yapıyorlar

Kadınlar seks sırasında çeşitli nedenlerle çığlık atar ve bu en önemlilerinden biridir. Bazen inlemeleri ve çığlıkları mutlaka nasıl hissettikleri ile ilgili değildir. Bu sadece erkeklerini nasıl hissettirmek istedikleriyle ilgili olabilir. Kadınlar da erkeklerini mutlu ve memnun hissettirmek için inlerler.

Bir erkek, kadınının üzerinde zevk almasını sağlayabildiğinde kendini erkeksi ve güçlü hisseder. Yumuşak zevk iniltileri ona kadının yaptığı şeyden zevk aldığı fikrini verir ve bu onu çok memnun eder. Benlik saygısını yükseltmek, cinsel performans kaygısından kurtulmasına ve onu daha mutlu etmesine yardımcı olmak için, bir kadın onun iyi bir iş çıkardığını belirtmek için yumuşak iniltiler çıkarabilir. Buna bir kadının seks dilinde “Devam et, harika gidiyorsun!” deme şekli diyelim.

Şimdi, bunu yanlış anlamayın. Taklit etmeye çalışırken her zaman yapmıyor. Belki de aslında çok eğleniyor ve iyi vakit geçiriyor. Aynı şeyi erkek arkadaşına da belirtmek ve bu konuda daha iyi hissetmesini sağlamak için, bunu ona belli etmek için kasten inleyecektir.

İLGİLİ YAZI: ALEXANDRA DADDARİO FİLMLERİ

Kadınları zevkle inlediğinde seks, erkekler için daha heyacanlı hale gelir. İnleme, iyi bir seksin işareti olarak kabul edilir, ancak kadınınızın acı veren seslerini mutluluk işareti olarak karıştırmayın.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz