Cuma, Nisan 26, 2024
Ana SayfaKim KimdirKadir Ezildi Kimdir, Kadir Ezildi Nereli?

Son Yazılar

Kadir Ezildi Kimdir, Kadir Ezildi Nereli?

Temizlik Benim İşim Kadir kimdir merak konusu oldu. Peki temizlik hastası Kadir Ezildi kimdir, Kadir Ezildi nereli, babası, evli mi?

Temizlik Benim İşim Kadir kimdir sorusunu bir çok kişi araştırıyor. Peki temizlik hastası Kadir Ezildi kimdir, Kadir Ezildi nereli, babası, kaç yaşında, evli mi, nerede yaşıyor?

Temizlik Benim İşim Kadir merak edilen isimler arasında yer alıyor. Haliyle Kadir Ezildi kimdir, Kadir Ezildi nereli gibi sorular da merak edilenler arasında.

kadir ezildi kimdir

KADİR EZİLDİ KİMDİR

19 Mart 1995 tarihinde doğan Kadir Ezildi, annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşıyor. Haftada 3 gün dip köşe ciddi bir temizlik yaptığını söyleyen Kadir, annesini bile bezdirmiş durumda.

2009 yılında annesi ve babası boşandıktan sonra Obsesif Kompulsif hastalığı teşhisi konulmuş. Bu teşhis de temizlik takıntısı olarak açığa çıkmış Kadir’de.

KADİR EZİLDİ NERELİ

kadir ezildi nereli

Aslen Konyalı olan Kadir Ezildi İstanbul’da ikamet ediyor.

Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi bulunan Kadir pek misafir sevmiyor. Sadece evini değil yaşadığı apartmanın temizliğini de yapan Kadir Ezildi evdeki herkesi de bıktırmış. Özellikle Kadir’in annesi onun bu takıntısından bıkmış. Kadir’in annesi işten eve geldiğinde oturamadığını ve kendi evinde tedirgin olduğunu söylüyor.

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

28 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen!

Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!

Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası!

Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

Çaya oldukça düşkün olan Kadir Ezildi yeni programıyla son zamanların yükselen ekran yıldızlarından biri olacak gibi görünüyor. Kadir Ezildi instagram hesabını da şuraya bırakalım.


Kadir Ezildi kimdir, Kadir Ezildi nereli, kaç yaşında, evli mi, nerede yaşıyor gibi sorularınızın cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!