in

Kadir Ezildi Kimdir, Kadir Ezildi Nereli?

Temizlik Benim İşim programıyla tanıdığımız Kadir Ezildi kimdir, Kadir Ezildi nereli, babası, kaç yaşında, evli mi, nerede yaşıyor?

kadir ezildi kimdir

Temizlik Benim İşim Kadir kimdir sorusunu bir çok kişi araştırıyor. Peki temizlik hastası Kadir Ezildi kimdir, Kadir Ezildi nereli, babası, kaç yaşında, evli mi, nerede yaşıyor?

Temizlik Benim İşim Kadir merak edilen isimler arasında yer alıyor. Haliyle Kadir Ezildi kimdir, Kadir Ezildi nereli gibi sorular da merak edilenler arasında.

kadir ezildi kimdir

KADİR EZİLDİ KİMDİR

19 Mart 1995 tarihinde doğan Kadir Ezildi, annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşıyor. Haftada 3 gün dip köşe ciddi bir temizlik yaptığını söyleyen Kadir, annesini bile bezdirmiş durumda.

2009 yılında annesi ve babası boşandıktan sonra Obsesif Kompulsif hastalığı teşhisi konulmuş. Bu teşhis de temizlik takıntısı olarak açığa çıkmış Kadir’de.

KADİR EZİLDİ NERELİ

kadir ezildi nereli

Aslen Konyalı olan Kadir Ezildi İstanbul’da ikamet ediyor.

Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi bulunan Kadir pek misafir sevmiyor. Sadece evini değil yaşadığı apartmanın temizliğini de yapan Kadir Ezildi evdeki herkesi de bıktırmış. Özellikle Kadir’in annesi onun bu takıntısından bıkmış. Kadir’in annesi işten eve geldiğinde oturamadığını ve kendi evinde tedirgin olduğunu söylüyor.

kadir ezildi nereli

Çaya oldukça düşkün olan Kadir Ezildi yeni programıyla son zamanların yükselen ekran yıldızlarından biri olacak gibi görünüyor. Kadir Ezildi instagram hesabını da şuraya bırakalım.

Ev Bakım ve Temizlik ürünlerini en iyi indirimlerle trendyol.com’dan alabilirsiniz.


Kadir Ezildi kimdir, Kadir Ezildi nereli, kaç yaşında, evli mi, nerede yaşıyor gibi sorularınızın cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
daddy ne demek

Daddys ve Daddy Ne Demek, Türkçe Okunuşu ve Anlamı Nedir?

bebek cinsiyeti ne zaman belli olur

Bebek Cinsiyeti Ne Zaman Belli Olur? Kaçıncı Haftada ve Ayda Belli Olur? Hamilelikte Cinsiyet Ne Zaman Belli Olur?