in

SevdimSevdim

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Kız ve erkek kardeşe doğum günü mesajı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Doğum günün kutlu olsun kardeşim, seni seviyorum, işte 100 yeni mesaj.

kardeşe doğum günü mesajı

Ailemiz bizim için değerlidir. Anne ve babamız baş tacımızdır fakat kardeşin yeri de her zaman ayrıdır. Özellikle iyi anlaşan ve arkadaş gibi olan kardeşler özel günlerine anlam katmaya özen gösterirler. Bu sebeple kız ya da erkek kardeşe doğum günü mesajı çok önemli olmaktadır. Kuru ve duygusuz bir doğum günü mesajını kim ister ki?

Bu önemli gün için en çok araştırılan konulardan biri de kuşkusuz ablaya, abiye ya da kız ve erkek kardeşe doğum günü mesajı oluyor. En güzel doğum günü mesajları ile babaya doğum günü mesajı ve en yakın arkadaşa doğum günü mesajları sayfalarımıza da göz atmanızı tavsiye ederim.

Kardeşe doğum günü hediyeleri arasında en güzelini ve en uygun fiyatlısını buradan alabilirsiniz.

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

kardeşe doğum günü mesajı
kardeşe doğum günü mesajı

Dünyaya gelişinde ilk günler çok kıskanmıştım seni, kavga ettik, didiştik ama bil ki; hep sevildin. MUTLU YILLAR!

kardeşe doğum günü mesajı

Uzun yıllar birlikte bir çok anı biriktirdiğimiz, didiştiğimiz fakat dışarıda her zaman birbirimizi koruduğumuz, kanımızın ve ailemizin en önemli fertlerinden biridir kardeş. Bu sebeple kardeşe doğum günü mesajı da özenle seçilmeli ve paylaşılmalıdır.

Tüm yaşadıklarımız ve yeri doldurulamaz hatıralar için teşekkürler. Sana doğum gününde bir sürü dilek gönderiyorum canım kardeşim.

kardeşe doğum günü mesajı

Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıktan doğar. Bugün hep gülümse mutluluğun kadar. İyi ki doğdun.

doğum günü mesajları resimli

Ablaya, ağabeye ya da kız ve erkek kardeşe doğum günü mesajı

en güzel doğum günü mesajları

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. Canım kardeşim nice yıllara.

Kardeşlik dünyadaki başka hiçbir duyguya benzemez, ondan kopmak eti tırnaktan ayırmaya benzer… Seninle hiç ayrılmamak ümidiyle canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun…

Bak kardeşim …. yaşında adamım ve senin bu özel gününü kutlamak için google’da kardeşe doğum günü mesajı diye arama yaptım ve karşıma ilk çıkan siteye girdim o siteden bu yazdığım cümleyi buldum ve sana yapıştırıyorum değerimi umarım anlamışsındır 🙂

Kardeşim Doğum Günün Kutlu Olsun, Eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun

Biz seninle hep aynı şeylere güldük aynı şeylere ağladık, yıllarca canımızı yakan şeyler hep aynı oldu canım kardeşim. Bundan sonra hep birlikte gülmek ümidiyle, yeni yaşın daha çok mutluluk ve şans getirsin…

Ablaya Doğum Günü Mesajı

Kardeşe doğum günü mesajı denilince ablayı unutmamak gerekli. İşte ablaya gönderilebilecek en güzel doğum günü mesajları.

ablaya doğum günü mesajı

Bu yıl senin yılın olsun canım ablacım, hayalindeki her şeyi gerçekleştirebileceğin ve mutluluğunu katlayabileceğin bir yıl olsun. Nice güzel senelere, iyi ki doğmuşsun benim melek ablam…

ablaya doğum günü mesajı

Ablaların en güzeli, en tatlısı doğum günün kutlu olsun, sağlık, mutluluk hep seninle olsun.

ablaya doğum günü mesajı

Bana her zaman kol kanat geren, her zaman benim koruyucu meleğim olan biricik ablam doğum günün kutlu olsun.

ablaya doğum günü mesajı

Babamın ilk göz ağrısı, annemin ilk heyecanı, benim ise koruyucu meleğim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara…

ablaya doğum günü mesajı

Abiye Doğum Günü Mesajı

Ağabeye gönderilmesi gereken doğum günü mesajları da aynı bir önem taşır. İşte abiye doğum günü mesajları aşağıda sizlerle.

En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yüzünü.’ Dercesine yanımda olanımsın. Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi düşünüyorum da. İyi ki varsın kardeşim.

abiye doğum günü mesajı

Canım abim. Senin yanında kendimi o kadar güvende hissediyorum ki sanki bir çamın büyüyen gölgesinde oynamaya devam eder gibi yaşıyorum hayatı. Bana ayırdığın gölgenin hep büyümesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

abiye doğum günü mesajı

Bugün yanında olamasam da unutmadım. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler ve mutluluklar seni bulsun! Nice yeni yaşlara canım kardeşim.

abiye doğum günü mesajı

Kardeşe doğum günü mesajı yazım umarım işinize yaramıştır. Sizler de sayfamıza destek olmak için ablaya, abiye ya da kız ve erkek kardeşe gönderilebilecek doğum günü mesajlarını yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Takiye.com’u twitter ya da google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.


Diğer yazılarım da ilginizi çekebilir:

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
ümitcan uygun tiktok videosu

Ümitcan Uygun’un Ayakkabıcı Dükkanındaki Tiktok Yayınına İlgi Büyük Oldu

kamyon arkası sözleri

Kamyon Arkası Sözleri – En Güzel ve En Komik Kamyon Arkası Yazıları Resimli