3.3 C
İstanbul
Pazar, Mayıs 28, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaKim KimdirKırmızı Oda Esra Kimdir? Elif Ceren Balıkçı Kimdir, Kaç Yaşında? Hastalığı Nedir?

Son Yazılar

Kırmızı Oda Esra Kimdir? Elif Ceren Balıkçı Kimdir, Kaç Yaşında? Hastalığı Nedir?

Kırmızı Oda’da Esra karakterini canlandıran Elif Ceren Balıkçı kimdir? Kırmızı Oda dizisinde Esra karakterini canlandıran Elif Ceren Balıkçı oyunculuğuyla dikkat çekiyor. Sosyal medyanın ve ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda’nın geçen haftaki bölümüne Esra karakteri katıldı. Peki Kırmızı Oda Esra kimdir, kaç yaşında, hastalığı nedir?

kırmızı oda esra kimdir

Genç, güzel, aman bir de yetenekli! Elif Ceren Balıkçı Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları arasına katıldı ve Esra karakterini canlandırıyor. Elif Ceren Balıkçı, farklı dizilerden hatırlıyoruz. Peki Kırmızı Oda Esra kimdir? Elif Ceren Balıkçı kimdir, kaç yaşında? İşte Elif Ceren Balıkçı merak edilen detaylar…

kırmızı oda esra kimdir

Kırmızı Oda dizisinde Esra karakteri ile ekrana gelen Elif Ceren Balıkçı’nın hayatı merak ediliyor. Her hafta diziye yeni karakterler katılıyor. Elif Ceren Balıkçı kimdir, kaç yaşında? Kırmızı Oda Esra kimdir? İşte Kırmızı Oda Esra ile ilgili merak edilen detaylar…

kırmızı oda esra kimdir

Kırmızı Oda Esra Hastalığı Nedir?

Annesinin (Sevinç Erbulak) ısrarı ile psikiyatriste gelen Esra (Elif Ceren Balıkçı), aslında yardıma ihtiyacı olduğunu düşünmemektedir. Annesinin zoruyla geldiğini görüşmenin en başında doktorla da paylaşır ve “bana kalsa gelmezdim, bir sıkıntım yok çünkü benim, dediğim gibi meraktan geldim” diyerek konuşmasına başlar.

kırmızı oda 14. bölüm

Kırmızı Oda Esra karakteri, 17 yaşındadır ve 11. sınıfa gitmektedir, annesiyle yaşayan Esra’nın bir de Pati isminde sokakta bulduğu tekir cinsi kedisi vardır. Gelecek yıl üniversite sınavına girecek olan Esra’nın hedefinde doktor olmak vardır.

kırmızı oda esra kimdir

Kırmızı Oda Esra hastalığı ise “yemek yememe” hastalığıdır. Fakat “anoreksiya nervoza” değildir. Bunu Kırmızı Oda 15. bölümde anlayacağız. Babasının ve annesinin Esra henüz 3 yaşındayken ayrılmaları ve babasının başka bir kadınla evlenip bir kız çocuğu sahibi olması ve o kızıyla olan ilişkisi Esra’yı derinden yaralamıştır. Esra’nın yemek yememe konusu “güzellik ya da zayıf kalmak” için değil, aile durumuna verdiği tepkiden dolayı gelişmiştir.

elif ceren balıkçı kimdir

ELİF CEREN BALIKÇI KİMDİR?

Elif Ceren Balıkçı, 9 Nisan 1999 tarihinde Avusturya’da doğmuştur. Çocukken Bez Bebek dizisinde Pompi karakterini canlandırmıştır.

Elif Ceren Balıkçı ekranlarda çocuk oyuncu olarak tanınmıştı ve yıllar geçtikçe gençlik dizilerinde de rol almaya başladı.

9 yaşında iken Kayıp Prenses dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, daha sonra Göç Zamanı, Bana Artık Hicran De, Merhamet, Bez Bebek, Madalyon gibi diziler de rol almıştı.

Elif Ceren Balıkçı, ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisindeki Sedef karakteriyle kariyerinin zirvesini yaşadı.

ELİF CEREN BALIKÇI HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

  • 2015 – Göç Zamanı
  • 2014 – Bana Artık Hicran De
  • 2013 – Merhamet
  • 2012 – Dedemin Dolabı
  • 2012 – Merhaba Hayat
  • 2012 – Zil Çalınca Avı
  • 2011 – Su’dan Sebepler
  • 2010 – Bez Bebek
  • 2009 – Kayıp Madalyon
  • 2008 – Kayıp Prenses

Elif Ceren Balıkçı İnstagram

Elif Ceren Balıkçı’yı instagram hesabından takip edebilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer dizi yazılarımız da ilginizi çekebilir…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!