3.3 C
İstanbul
Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaDiziKırmızı Oda Kumru Kimdir? Hikayesi ve Hastalığı Nedir? Aslıhan Gürbüz Kimdir?

Son Yazılar

Kırmızı Oda Kumru Kimdir? Hikayesi ve Hastalığı Nedir? Aslıhan Gürbüz Kimdir?

Kırmızı Oda dizisine Kumru karakteri gerçek hayatta neler yaşanabildiğini, insanlar neler yaşıyor yahu deyip halimize şükrettirdiği bir konuyu daha ele alıyor. Peki Kırmızı Oda Kumru kimdir, Kumru’nun hikayesi nedir, ne yaşamıştır, Kumru karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? İşte tüm detaylar yazımızda.

KIRMIZI ODA KUMRU KİMDİR?

kırmızı oda kumru kimdir

Kumru, Fahri Bey ile evli küçük bir kızları olan klasik bir anadolu kadınıdır. Mutlu mesut yaşamları çekirdek aile olarak sürdürmektedirler.

kırmızı oda kumru hikayesi

Kumru ve eşi Fahri Bey, küçük kızları ile birlikte bir dönerciye giderler ve ailecek yemek yemek isterler. Çok mutlulardır, aralarında şakalaşırlar, gülüşürler, sıcacık bir aile ortamı yüzlerimizi gülümsetir.

kırmızı oda kumru'nun gerçek hikayesi

Tam yemek siparişini vermişlerdir ki, Kumru bulundukları dönercide bir adam görür ve kendisini kaybeder. Dönerci kılıcını eline alır ve adama bir anda saldırır. Herkes şaşkındır ve kimse Kumru’nun dönercideki adama neden saldırdığını anlayamaz.

kırmızı oda kumru kimdir

Adam olay yerinden kaçar, Fahri Bey adamı görmeye çalışsa da yüzünü göremez, arkasından bakakalır. Kimdir bu adam, Kumru neden saldırmıştır. Herkes Kırmızı Oda Kumru’nun gerçek hikayesi ile ilgili bilgileri araştırmaya başlar.

kırmızı oda kumru hikayesi

Olay yatıştıktan sonra kamera Kumru’nun yüzünü çeker. Geçmişten gelen bir anısı vardır bu adamla, ama nedir? Kumru kimdir, hikayesi ve hastalığı nedir?

kırmızı oda kumru kimdir

Kumru’nun eşi Fahri Bey, Kumru’yu psikiyatriste götürür ve Kumru orada hikayesini anlatmaya başlar. Ailesinin yanından ayrılarak evlenmek istediği Yavuz ile İstanbul’a kaçar. Birbirlerini çok seviyorlardır.

kırmızı oda kumru hikayesi

Yavuz ve Kumru Yavuz’un İstanbul’da yaşayan dayısının oğlu Metin’in gecekondusuna kısa süreliğine kalmak için giderler. Her şey ilk başta çok güzeldir. Başlarını sokacak bir ev bulan Yavuz ve Kumru mutlulardır.

kırmızı oda yavuz kimdir

Yalnız çok süre geçmeden Yavuz’un gerçek yüzü ortaya çıkar. İş arıyorum bahanesiyle sabahları evden çıkan Yavuz, her akşam eve eli boş gelmektedir. Üstelik Yavuz, Kumru’nun altınlarını da araklamaktadır. Altın paralarıyla da kumar oynadığı ortaya çıkar.

kırmızı oda metin kimdir

Sabahları Yavuz evden ayrıldıktan sonra, Yavuz’un dayıoğlu Metin Kumru’yu gözüne kestirir. Sürekli peşinden dolaşır ve Kumru bunu hisseder ve huzursuz olur.

kırmızı oda metin kimdir

Metin bir gün Kumru’yu odada yakalar ve “Yavuz’u bırak, senin paranı yiyor, benimle ol” der. Ve çok kısa süre sonra Kumru’ya tecavüz eder.

kumru kırmızı oda

Bu sırada eve gelen Yavuz o anı görür. Metin kendini savunmaya çalışsa da Metin’i döver. Elbette bu yaşananlardan sonra Kumru ve Yavuz dayıoğlunun evinden ayrılmak zorunda kalırlar.

kırmızı oda yavuz kumru

Yavuz çok güzel bir ev tutmuştur. Adeta saray yavrusu olan evi nasıl tuttuğu muallak. Evin her yeri pırıl pırıl. Tam mutlu bir hayat yaşayacakları konusunda Yavuz bir baltaya sap oldu herhalde derken yine olanlar olur.

kırmızı oda yavuz kumru

Bu mutlu aile tablosu maalesef iğrenç bir şekilde son bulacaktır. Köyünden Yavuz ile kaçıp, İstanbul’da yeni bir hayat kurmayı arzulayan Kumru, hayatının en büyük travmasını yaşayacaktır.

kırmızı oda yavuz kumru

Yavuz, Kumru’yu zengin adamlarla birlikte olmaya zorlar. Üstelik bunu da ona söylemez. Bir gün evlerinden çok güzel bir arabayla çıkarlar. Yavuz Kumru’yu başka güzel bir eve götürür. Kumru nerede olduğunu bilmemektedir. Yavuz, tuvalete gitme bahanesiyle evden ayrılır ve adamla Kumru’yu yalnız bırakır. Kumru, olanları anlamıştır. Sevdiği adamın kendisini para karşılığı sattığı gerçeği ile tanışmıştır.

Kırmızı Oda Kumru’nun hikayesi işte böyle arkadaşlar. Çok travmatik şeyler yaşayan Kumru sonunda iyileşebilecek mi, göreceğiz!


ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?

Kırmızı Oda Kumru karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?

Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983, Çanakkale, Türk, tiyatro ve sinema oyuncusudur. 5 yaşında babasının işinden dolayı İstanbul’dan Bursa’ya taşınmışlardır. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu’nda okumuştur .Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Temmuz 2011’de oyuncu Kerem Kupacı ile evlenen Aslıhan Gürbüz 2014’te ayrıldı.


Kırmızı Oda Kumru kimdir, Kumru’nun hikayesi nedir, ne yaşamıştır, Kumru karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

1 Yorum

  1. kırmızı oda kumru karakteri gerçekten yürek burkuyor. Canım kadın neler yaşamış neler, acaba gerçek hayatta kim çok merak ettim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!