Salı, Haziran 18, 2024
Ana SayfaSözlerKızıma Doğum Günü Mesajı Anneden, Babadan Kızına Yaş Günü Sözleri

Son Yazılar

Kızıma Doğum Günü Mesajı Anneden, Babadan Kızına Yaş Günü Sözleri

Kızıma doğum günü mesajı arıyorum diyorsanız, işte resimli, kısa, anlamlı, duygusal, komik, esprili yaş günü mesajları derlemesi bulun!

Kızıma doğum günü mesajı olarak ne göndersem diye arayan anne, baba, kayınvalide ya da kayınpeder için hazırlamış olduğumuz resimli, duygusal, kısa, anlamlı doğum günü mesajları ile duygularınızı ifade edin. Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımız, bu sebeple onların ilk yaş günlerinden şimdiye kadar mutlu olmaları için elimizden geleni yaparız. Doğum günlerinde bu mutluluğu ortak duygularla paylaşıp, karşılıklı verilen değerlerin önemini göstermek isteriz.

Anneden ya da babadan kızına doğum günü mesajı çok özel olmalıdır. Çünkü baba ile kızı arasındaki duygu farklı olur. Kız çocukları küçükken erkek olarak ilk babalarını görürler ve ona hayran olurlar. Bu sebeple yıllar da geçse bu duygular kolay kolay değişmez. Kızıma doğum günü mesajı arıyorum diyen anne ve babalar için en güzel resimli doğum günü mesajları hazırlamak istedik. Takiye.com’un bu sayfasında göreceğiniz resimli kutlama kartlarını, başka hiçbir sitede göremezsiniz.

Kızıma doğum günü mesajı arıyorum diyen anne ve babalar en güzel sözleri ve resimli mesajları bulmak için araştırma yapıyor. Biz de ne kadar hassas olduğunuzu düşünerek en güzel sözleri ve fotoğrafları kullanarak kızına doğum günü mesajı göndermeni sağlamak istedik.

KIZIMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI

kızıma doğum günü mesajı

Doğduğun ilk gün kalp atışlarımın sesini duyuyordum. Yıllar geçti, seni hala ilk günkü heyecanım kadar seviyorum. İyi ki doğdun canım kızım, seni seviyorum.

Doğum günün kutlu olsun benim güzel kalpli, tatlı yüzlü kızım. İyi ki doğdun iyi ki varsın…

Canım kızım. Doğum günün kutlu olsun. Çok sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice yılların olsun…

BENZER YAZI: ERKEK ARKADAŞA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

kızıma doğum günü mesajı

Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında tüm güzelliklerin seninle olmasını, tüm dileklerinin gerçekleşmesini en az senin kadar diliyorum. Seni çok seviyorum kızım…

kızıma doğum günü mesajı

Aşkım, güzelim, değerlim benim. Doğum günün kutlu olsun. Benim kızım olduğun için Allah’a şükürler olsun. Seni çok seviyorum.

Prensesim doğum günün kutlu olsun. Bu güzel ve özel günde, yeni yaşının sana mutluluk, huzur getirmesini, tüm dileklerinin de gerçekleşmesini dilerim. Seni çok seviyorum.

kızıma doğum günü mesajı

Güzel kızım bugün doğdu. Doğum günün kutlu olsun prensesim. Yeni yaşında hayatın sana bütün güzelliklerini sunmasını dilerim. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun.

Kalbimin bir yarısı senin benim güzeller güzeli kızım. Bu özel gününde, yaşamın boyunca mutlu ve huzurlu olmanı diliyorum. İyi ki doğdun, Seni çok seviyorum.

kızıma doğum günü mesajı

Benim dünyadaki en büyük hediyem, sensin kızım. İyi ki benim kızımsın. Sana sahip olduğum günden bu zamana kadar bu duygum değişmedi. Mutlu bir ömür dilerim. İyi ki doğdun…

kızıma doğum günü mesajı anneden

Bana dünya ve kendim hakkında herkesten daha çok şey öğreten kıza Mutlu Yıllar.

KIZINA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

kızıma doğum günü mesajı anneden

Yaşamın boyunca zenginlik, sağlık, neşe ve mutluluk içinde refah bir hayat dilerim canım kızım. Doğum günün kutlu olsun.

kızıma doğum günü mesajı anneden

Yaşamımızın daha anlamlı olmasını sağlayan kızım, yeni yaşının da senin gibi güzel olmasını diliyorum. Mutlulukların ve iyiliklerin her zaman en iyisini hak ediyorsun, daha nice yaşlara!

kızıma doğum günü mesajı anneden

Kalbindeki güzellik ve iyilik yaşamından eksik olmasın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun Kızım.

kızıma doğum günü mesajı babadan

Doğduğunda kucağıma aldığımda küçücük bir şeydin, şimdi kocaman kız oldun. Ancak her zaman benim küçük prensesim olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü kutluyorum.

kızıma doğum günü mesajı babadan

Bugün senin en mutlu, en güzel günün olsun. Bundan sonra yaşamın boyunca her günün bugün kadar güzel olsun İnşallah. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

kızıma doğum günü mesajı babadan

Bana duyduğun sevgi bu yeryüzündeki en kıymetli şeydir benim için. Sana karşı olan sevgim o kadar büyük ki hayatımın merkezinde sadece sen yer alıyorsun. Canım kızım, sen doğduktan sonra benim hayatım her zaman daha anlamlı olabildi. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

kızıma doğum günü mesajı babadan

Her şeyin gönlünce olmasını istiyorum kızım, bu hayatta her şeyi başarman dileği ile doğum günün kutlu olsun.

Prensesim, kızım, canım mutlu seneler! Benim için çok çok önemli ve değerlisin. Sen benim her şeyimsin.

Keşke dünyaya geldiğinde yüzümde oluşan gülümsemeyi sana gösterebilsem. Canım kızım, o kadar talihliyim ki sadece doğduğunda değil, her zaman yüzümü güldürmeyi başarabildin. Doğum günün kutlu olsun.

Benim minik prensesimin doğum günü bugün. Doğum günün kutlu olsun canım kızım. İyi ki varsın bebeğim.

KIZIMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI ANNEDEN

Senin varlığın bana en büyük hediye canım kızım. Sen aldığım nefes kadar gerekli, sol yanımda atan kalbim kadar değerlisin. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Doğduğun o gün bana hayatımın en güzel hediyesi verildi. Sana o kadar minnettarım ki bilemezsin. Senin kadar dürüst, zeki ve güzel bir kızım olduğu için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Aile sahibi olmanın ne kadar muhteşem bir şey olduğunu bana tattırdığın için teşekkür ederim. Mutlu seneler sevgili kızım!

Kalbim hep senin için atacak; düşüncelerim hep senin etrafında dönecek çünkü sen Allah’ın verdiği en değerli hediyesin. Doğum günün kutlu olsun canım.

Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice yıllara canım kızım.

Prеnsеsim Yüce Rabbim o gülеç yüzünü hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı vе güzеl bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Yeni yaşın dertlerini, kederini unuttursun, gönlünе mutluluklar doldursun, sağlıklı bir ömür sunsun. Doğum günün kutlu olsun Kızım.

Senin kadar sevgi dolu ve tatlı bir kız bir daha dünyaya zor gelir ve ben senin gibi muhteşem bir kız çocuğuna sahip olduğum için çok şanslı olduğuma inanıyorum. İyi ki doğdun canım kızım.

Bir yaşın daha geride kalmasına rağmen senin bu kadar hızlı büyüyeceğini hiç tahmin etmezdik kızım. Annen ve baban seni hiç unutmuyor, sen de onları unutma. Doğum günün kutlu olsun.

Kızım, meleğim, canım, biricik prensesim. Sen ne kadar büyük oldun böyle, yıllar seninle ne çabuk geçti gitti. Ama canım kızım, annenin gözünde sen her zaman küçücük bir bebeksin halâ. Yeni yaşında mutluluk ve sağlık diliyorum.

Doğum günün kutlu olsun dünyalar güzeli kızım. Allah’ın bana en güzel hediyesisin, seni çok seviyorum.

KIZIMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI BABADAN

kızıma doğum günü mesajı babadan

Bizi her zaman yaşamda mutlu etmeyi başardın, her zaman iyi oldun her zaman başarılı oldun. Yeni yaşınla birlikte yeni bir dönem de önünde uzanıyor. Mutluluğu ve sevgiyi her zaman en iyi şekilde tadabilmen için canım kızım, nice nice yıllara.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun kızım.

Prensesim, doğum günün kutlu olsun. Daha nice yaşlarında umarım hep birlikte pastanın mumlarını üfleriz. Seni seviyoruz.

Sevgili kızım, bu gün sana çok mutlu bir doğum günü diliyorum ve hayattaki tüm engelleri aşman için sana güç vermesi için Tanrı’ya dua ediyorum.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SÖZLER kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!