Cuma, Haziran 14, 2024
Ana SayfaAstrolojiKoç Burcu Kadını Özellikleri

Son Yazılar

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç kadını, kendinden emin, ateşli, cesur, anı yaşayan ve özgürlüğüne düşkün olarak bilinir. Çok modern ve kendine güvenen, genellikle diğer kadınlara ilham kaynağı olur. İşte bu yazımda sizlerle koç burcu kadını özellikleri, aşk ve cinsellik hayatı, fiziksel özellikleri, nelerden hoşlanır gibi merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağım.

Genellikle son derece motive ve hırslı olan koç burcu kadını özellikleri açısından hayır cevabını kabul eden bir kadın değildir! Genellikle iyi bir yaşam sürecektir, ancak muhtemelen kazandığı parayı biriktirmede en iyisi burçlardan biri değildir, bunun yerine yaşadığı anın tadını çıkarmayı tercih eder.

İçindeki çocuk hiçbir zaman ölmez, olumlu yönden, çok eğlenceli, sevecen ve maceracı olma eğilimindedir ve olumsuz yönden, kendi yolunu bulamazsa veya görmezden gelinirse çok somurtkan olabilir. Çok rekabetçi olma eğilimindedir, ancak bazı burçların aksine aynı zamanda güçlü bir adil oyun anlayışına sahiptir – kendisi için kazanmak ister; dünyaya bunu yapabileceğini kanıtlamak için aldatma ya da hile ile ilgilenmez. Etrafında patronluk görmekten veya kapana kısılmış hissetmekten nefret eder. İşte bu yazımda sizlerle koç burcu kadını özellikleri, aşk ve cinsellik hayatı, fiziksel özellikleri, nelerden hoşlanır gibi merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağım.

Koç burcu kadını, korkusuz savaşçı ve disiplinsiz çocuğun bir karışımıdır ve anlaşılması en kolay burçlardan biridir diyebiliriz. Dışa dönük ve iddialı aksiyon insanlarıdır. Sorumlu olmak isterler, patron, avcı ve kışkırtıcı. Karmaşık olmayan, cesur, agresif ve dürtüsel. Bazen bencil, duyarsız, otoriter, küstah, açık sözlü ve sabırsızdırlar. Risk almaktan asla korkmazlar. Kendilerini kontrol edemedikleri için, dayanıklılıklarını telafi etmekten çok daha fazlasını yaparlar – bu, hayatı dolu dolu yaşayacak zorlu bir burçtur. İlişkilere gelince, ya tamamen bir ilişki içinde olma ya da ilgilenmeme eğilimindedir, çoğu zaman orta yol yoktur.

KOÇ BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

Koç Kadını Özellikleri: kariyer odaklı ateşli, enerjik, özgür, dışa dönük, iyimser, zeki, yaratıcı, cesur, anı yaşayan, güçlü, rekabetçi, tarafsız, duygusal

Koç Kadınları İçin Uyumlu Burçlar: İkizler, Aslan, Yay ve Kova

Koç kadınları özgürlüğüne düşkün, yaratıcı, kendine güvenen, cesur ve anı yaşayan insanlardır. Tek düzeliği kabul etmez, her olay ya da olguya farklı yaklaşır. Çevresindeki diğer kadınlara göre erkek partnerlerle daha kolay anlaşır. Gerçekten incindiğinde ve çok duygusal olduğunda ateşten buza döner. Birisi severek yaptığı planları bozduğunda mutsuz olmaya meyillidir. Samimi, açık ve net olmayı her zaman tercih eder. Dünya ve çevresindeki insanlar için son derece güvenilir bir görüşü vardır.

KARİYER ODAKLI

Mars’ın yönettiği koç burcu kadını özellikleri arasında en belirgin olanı, bir erkeğin üstesinden gelebileceği hemen hemen her mesleğin üstesinden gelmesidir. Genellikle kariyer kadınları olarak tanınır. Çalışmayı sever, başarıya açtır ve bu da doğal olarak kariyerinde ilerlemesine sebep olur. Birisi için işinden ve kariyerinden vazgeçmesi neredeyse imkansızdır. Her zaman tüm görevleri erkeklerden daha iyi yapabileceği konusunda motivasyonu yüksektir. Modellik, makyözlük, kuaförlük, moda stilisti, oyunculuk gibi mesleklerde daha iyi performans gösterdikleri bilinmektedir. Her zaman göz önünde olmayı sever. Pratik olarak üstesinden gelemeyeceği bir iş yoktur.

ATEŞLİ ve ENERJİK

Koç burcu kadı özellikleri arasında karizmatik, enerjik ve dinamik olması da gelir. Dünyayı ele geçirmek için yüce bir enerji ve coşkuyla doğmuştur. Görevler ve projeler başlatarak ve yaptığı her şeye coşku aşılayarak işleri halletme konusunda yeteneklidir. Yaptığı işlerde dikkatleri üzerine çekemezse motivasyonu biraz düşebilir. Ayrıca, ondan beklenen sonuçlar elde edilmediğinde duygu durumu değişebilir. Hatalarını tekrarladığında veya biri performansını eleştirdiğinde sinirlenir ve hüsrana uğrar. Aynı zamanda disiplinsiz olabilir, kazançlı fırsatları kaçırma eğiliminde olmasından dolayı, bunları değerlendiremeyebilir.

ÖZGÜRLÜĞÜNE DÜŞKÜN ve DIŞA DÖNÜK

Koç kadını, yaşamı boyunca tam özgürlüğe sahip olmakta ısrar eder. Çok dışa dönük birisidir ve karşı cinsten insanlarla oldukça kolay anlaşır. Sorunlarıyla ve mücadelelerinde savaşmak için başkalarının desteğine ihtiyacı yoktur. Her türlü durumu kendi başına halledebilir. Her zaman lider olmak ve profesyonel yaşamda ve sosyal çevrede patron olmak ister. Modern ve kendine güvenen birisidir ve diğer kadınlara ilham kaynağı olur. Duygusal ve finansal olarak başkalarına bağımlı olmayı hiçbir zaman tercih etmez.

İYİMSER ve AKILLI

Pozitif düşünmek ve geleceğe umutla bakmak koç burcu kadını özellikleri arasındadır. Yarınının bugünden daha iyi olacağına dair güçlü bir inancı vardır. Çok zekidir ve başkalarını gölgede bırakmaya son derece yardımcı olan zekaya sahiptir. Ne iş yaparsa yapsın, her zaman tamamen yeni ve benzersiz bir bakış açısı getirebilir. Bir şeyleri görmek ve istediği şekilde uygulamak için bir tarzı ve yöntemleri vardır. Dünyası sürekli hareket halinde ve hedeflere ulaşmak için bolca çaba harcar. Bu çabaların sonucunda genellikle beklediği sonuçları alır. Hayattaki yeni zorlukları ve yeni durumları her zaman dört gözle bekler. Bir sonraki güne ertelemek yerine, her gün bu zorlukların ve durumların üstesinden gelmek ister.

CESUR, YARATICI ve ANI YAŞAYAN

Koç burcu kadını özellikleri arasında en belirgin olanı korkusuz olması ve liderlik vasıflarıdır. Benzersiz şekilde yaratıcıdır. Kendi kendinize kara verme gücü kişiliğine aşılanmıştır. Düşüncelerinde cesur ve güçlüdür. İşler gecikirse veya kontrolünde değilse, bundan çok rahatsız olur. Ne zaman yeni zorluklar ortaya çıksa, tüm hızıyla ve kendiliğinden üstesinden gelir. Zorluklara kafa yormaya ve hayatı dolu dolu yaşamaya inanır. Korkusuz bir savaşçıdır ve zorlu ve zor zamanlarda savaşmayı bilir. Bazen kişisel ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyen, çatışmacı ve korkutucu karakter özellikleri de bulunuyor.

REKABETÇİ ve TARAFSIZ

Zihinsel olarak güçlü ve rekabetçidir, ancak önyargılı veya hile seven biri değildir. Kendi için kazanmak ister, adil ve dürüst olmaya çaba harcar. Hırslıdır ve genellikle kapasitesinden daha fazla görev üstlenir. Asla başkalarını taklit etmez, zorlukları ve rekabeti hile yapmadan alt etmeyi başarır. Haklı olduğunu düşündü insanları her zaman destekler. Hayatın her alanında bir numara olmak için tek başına kalsa da en iyisini yapmak için mücadele eder.

DUYGULARI ve HAYATA BAKIŞI

Duygularını ve düşüncelerini yapılandırması koç burcu kadını için bazen çok zordur. Sadece umudunu ve sabrını kaybettiğinde kendini zayıf hisseder, aksi halde tam bir savaşçıdır. Kişisel ve profesyonel yaşamda asla bir şeylerden vazgeçmez ve her şeyin yolunda gitmesi ve çalışması için sürekli çaba gösterir. Kontrolünü kaybettiği veya planladığı gibi gitmeyen konularda tekrar düşünmek için bolca düşünmeye meyillidir. Çok duygusaldır ve duygularını canlı tutar.

KOÇ BURCU KADI ÖZELLİKLERİ AŞK HAYATI

Koç kadını aşkta ve ilişkilerinde çok sadık ve partnerini hep destekleyen özelliklere sahiptir. Aşık olduğunda dünyanın en çekici kadını olduğunu hissettirir. Biraz sabırsızdır ve ona karşı duygularınızı ve hislerinizi net bir şekilde göstermelisiniz. Sevdiklerine içsel duygularını ifade etmek için her şeyi yapar. Aktif, iyimser ve kendine güvenen karakteriyle partnerini cezbeder. Partneri sorun yaşadığında kurtarıcı rolünü üstlenir.

KOÇ KADINI NASIL ETKİLENİR?

Koç burcu ateş tarafından yönetilir ve Mars ve bu burcun altında doğan kadınlar kelimenin tam anlamıyla ateşli, cesur ve tutkuludur. Eğer bir Koç kadınında gözünüz varsa, onun kalbini kazanmak için sevginizi ve gücünüzü göstermeniz gerekir. Çünkü bir Koç kadını güçlü, samimi ve romantik arkadaşlıklar ister. İşte hırslı ve bağımsız Koç kadınlarını kendinize aşık etmenizin bazı yolları.

Güçlü ve güvenilir olun: Koç kadınları, güçlü ve kendisine bağımlı bir erkeğe ilgi duyar. İlişkide önde olmayı sever. Zayıf ve sorunlara çok fazla odaklanan erkeklerden hoşlanmaz.

Dikkat çekici olun: Koç kadınları partnerinden dikkat çekmeyi sever. Farklı sürprizler yapmalısınız ve dikkat çekici teknikler onun tercihlerine ve zevkine uygun olmalıdır.

Samimi ve sadık olun: Koç kadınları her zaman sadık partnerlere eğilimlidir. İlişkilerinde samimi olanlara ilgi duyarlar. Bir partnerden samimiyet, doğruluk ve sadakat bekler. En ufak bir yalan, kendisini ayrı hissetmesine neden olacak ve onu ilişkiden sonsuza dek uzaklaştıracaktır.

Tutkulu olun: Yaklaşımda şaşırtıcı derecede net olan erkeklerden hoşlanırlar. Onlarla birlikte hayatın tadını çıkaran tutkulu erkekleri severler. En içteki arzularını tatmin ederek onları mutlu ederseniz elinizde tutabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!