Pazar, Haziran 9, 2024
Ana SayfaSözlerKocaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Son Yazılar

Kocaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Kocaya doğum günü mesajı ister uzun ister kısa olsun, ona en güzel sözleri kullanarak kutlama kartları göndermek çok önemlidir.

Kocanızın doğum günü, onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin için ne anlama geldiğini ona göstermeniz için en iyi fırsattır. Kocaya romantik doğum günü mesajları göndermek, bunu yapmanın ve kocanızın en önemli gününde özel hissetmesini sağlamanın en iyi yoludur. Bir koca, sizi mutlu etmek ve sevildiğini hissetmek için elinden gelenin fazlasını yapan en iyi arkadaşınız ve sırdaşınızdır. Onun hakkında ne hissettiğinizi bilmesini sağlayarak sevgisine karşılık vermek istersiniz. Bu yazımda kocaya en güzel doğum günü mesajı gönderirken kullanacağınız uzun ve kısa sözleri paylaşmak istedim.

Kocaya Doğum Günü Mesajı Uzun ve Kısa Sözler

Normal günlerde, kocanıza onu ne kadar önemsediğinizi söyleyemeyecek kadar meşgul olabilirsiniz. Ama onun doğum gününde onun için en içten duygularınızı ifade etme şansını kaçırmak istemezsiniz.

İşte kocaya doğum günü mesajı için kullanabileceğiniz uzun ve kısa sözleri derledik:

“Sevgili kocam, ruh eşim, seni tarif edecek kelimeler: Harika, muhteşem, eşsiz, benzersiz, yakışıklı, güçlü, inanılmaz… devam edebilirim. Seni çok seviyorum, Doğum günün kutlu olsun.”

kocaya doğum günü mesajı kısa

“İyi ve kötü zamanlar boyunca, benim yanımda olmaya devam ediyorsun. Daha iyi bir koca isteyemezdim. Doğum günün kutlu olsun tatlım ve yaptığın her şey için teşekkür ederim.”

“Hayatımdaki tüm nimetler için çok minnettarım. Arkadaşlarım, ailem, sağlığım vs. var ama sonsuza dek minnettar olduğum tek nimet seni tanımak ve sevmek. Sen Tanrı’dan mükemmel bir hediyesin. Mutlu Yıllar tatlım!”

“Arkamda duran, saf tavırlarımla beni destekleyen ve beni her zaman güldüren mükemmel bir adama sahip olduğum için bu kadar mutlu olacağımı hiç bir milyon yıl içinde düşünmemiştim. Birlikte paylaştığımız her andan keyif alıyorum. Seni seviyorum ve doğum günün kutlu olsun!”

“Sen her kadının isteyeceği bir kocasın. Sen her çocuğun seveceği babasın. Sen kimsenin sahip olamayacağı arkadaşsın. Sen sahip olduğum her şeysin. Her şey için teşekkür ederim aşkım. Şimdiye kadarki en mutlu doğum günün olsun!”

“En harika, en düşünceli, aşırı komik, cesur, yakışıklı ve harika kocama mutlu yıllar… İyi ki doğmuşsun, iyi ki benim olmuşsun, doğum günün kutlu olsun!”

“Ne zaman kötü bir gün geçirsem, beni neşelendirmek için sevgine ve şefkatine güvenebileceğimi biliyorum. Beni her gün özel hissettiriyorsun. Bugün, seni özel hissettirme fırsatını değerlendirmek istiyorum. Benim için çok değerlisin. İyi ki doğmuşsun benim yakışıklı kocam.”

kocaya doğum günü mesajı uzun

“Yaşayan en iyi kalpli ve düşünceli kocanın doğum günü kutlu olsun. Seni sevmek her zaman beni mutlu ediyor, iyi ki doğmuşsun”

“Mükemmel bir evliliğe sahip olmanın ne demek olduğunu bana gösterdin. Dünyadaki en iyi, en anlayışlı ve sevgi dolu kocanın doğum günü kutlu olsun! Seni seviyorum.”

“Hayat çok değerli ve kıymeti bilinmeli. Seninle her anın kıymetini biliyorum ve seninle geçirdiğim bir yıl için daha çok minnettarım. Mutlu yıllar, iyi ki doğmuşsun.”

“Seninle olmazsam güneş parlamaz. Bana yakın olmadığın günler uzun. Dokunuşunu hissetmediğimde umutsuz ve korku duyuyorum. Sen benim kocamsın, her zaman seveceğim. Bugün sevgilim, şimdiye kadarki en iyi doğum gününü hak ediyorsun! Seni çooook seviyorum.”

Kocaya Doğum Günü Mesajı Uzun ve Kısa Sözler ile Olsa da Önemli Olan Anlamı ve Duygusudur.

BENZER YAZI: ERKEK ARKADAŞA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

“Çok çalıştığını biliyorum ve her zaman ailen için işlerin yürümesi için yeni yollar buluyorsun. Bu yüzden en iyisi sensin! En iyi arkadaşım, kocamın doğum günü kutlu olsun.”

“Hangi yaşta olursan ol, bir gün kefene sarılsak bile, her zaman hayatımı paylaşmak istediğim adam olacaksın. Yeniden dünyaya gelsem yine seninle olurdum aşkım! Mutlu bir yıl geçirmeni dilerim.”

“Bilinen tüm kainatın en muhteşem kocası, seni her şeyden çok seviyorum! Doğum günün kutlu olsun.”

“Evimizin direği, çocuklarımızın rehberi, arkadaşım, dostum, sırdaşım, yakışıklı kocam. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyoruz.”

Kocaya en güzel doğum günü mesajı olarak ne yazacağınızı bilmiyorsanız, dikkate alacağınız tek şey uzun ya da kısa olup olmadığı değil, duygularınız olmalıdır!

kocaya doğum günü mesajı uzun

“Kelimeler yetmez, gözlerime bakmalısın ve seni ne kadar çok sevdiğimin cevabını alacağına inanıyorum. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın…”

“Bu dünyadaki en zeki, en vefalı ve ilham veren kişiye çok mutlu bir doğum günü diliyorum. Seni seviyoruz…”

“Bana bu dünyadaki en yakışıklı, sevgi dolu ve akıllı kocayı verdiği için Tanrı’ya şükürler olsun. Doğum günün kutlu olsun!”

“Hayatımdaki her şey seninle başlar, hayattaki her şey senin adınla biter; bil ki benim gözümde her zaman özel kalacaksın canım. Doğum günün kutlu olsun canım kocam!”

“Canım Kocam, doğum günün kutlu olsun! Sen benim mutluluğumun vazgeçemeyeceği tek kaynağısın.”

“Hayatımdaki varlığın onu renklendirdi ve ona yeni bir boyut kazandırdı. İyi ki sen karşıma çıkmışsın canım kocam. Mutlu yıllar diliyorum. Seni çok seviyorum.”

“Bugün senin doğum günün ve hayatımdaki en harika insan olduğunu bir defa daha söyleyebileceğim muhteşem bir gün. Umarım daha uzun süre bir yastığa baş koyarız, doğum günün kutlu olsun!”

“Aşk, sevgi ve saygı. Bunlar sadece sıradan kelimeler değil sevgili kocam, her gün kalbimde uyandırdığın duygular. Bugün harika bir gün aşkım! Doğum günün kutlu olsun.”

Kocaya Uzun ve Romantik Doğum Günü Mesajı

kocaya doğum günü mesajı uzun

Kocanız herkesten doğum günü mesajları alıyor olabilir, ancak yalnızca sizden romantik bir doğum günü kutlaması alabilir. Bu yüzden kocaya onun ne kadar özel olduğunu en romantik doğum günü mesajı ile gösterin.

“Dünyanın en yakışıklı erkeğine göre şarap gibi yaşlanıyorsun. Yaşlandıkça ve saçların beyazlaştıkça, seni daha çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. Sadece benimle yaşlanmaya devam et.”

“Seni günde kaç kez düşündüğümü sayamıyorum. Her zaman aklımda ve kalbimdesin. Doğum günün için seni hayatın kendisinden daha çok sevdiğimi bilmeni istiyorum.”

“Seninle tanıştığımız gün, daha dün gibi aklımda. Kim seninle birlikte uzun yıllar hayatı paylaşacağımızı söyleyebilirdi. Seninle yaşadığım her gün benim için çok değerli. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.”

“İlk tanıştığımızda nefesimi kestin ve bugün hala bana her gün aynı duyguları yaşatıyorsun! Harika bir kocanın doğum günü kutlu olsun! Seni seviyorum.”

“Seninle yaşlanmak, yaşlılığın korkusunu alıp götürüyor. Doğum gününün tadını çıkar. Seni seviyorum.”

“Bugün sana benim için ne kadar önemli olduğunu gösterebileceğim gün. Bunca zaman boyunca hayat ortağım olduğun için teşekkür ederim! Doğum günün kutlu olsun!”

“Sevgiyi al, sonsuzlukla çarp ve onu sonsuzluğun derinliklerine götür… Seni seviyorum ve umarım delicesine mutlu bir doğum günü geçirirsin.”

“Sen hayatıma girmeden önce çok kayboldum. Sen her zaman bana yolu gösteren ve beni tünelin sonuna götüren ışık olacaksın. Her zaman dünyanın en iyi kocası olduğun için teşekkür ederim! Doğum günün kutlu olsun canım.”

kocaya doğum günü mesajı uzun

“Sen şimdiye kadar bilmiyordun ama, tanıdığım nazik ve sevgi dolu adamla evlenmeme izin verdiği için Allah’a her gece şükrettim. Doğum günün kutlu olsun kocam!”

“Sevgili kocam, sana söylüyorum, biraz kırlaşmış saçın olsa da, hala benim için en yakışıklı adamsın. Doğum günün kutlu olsun”

“Sen başıma gelebilecek en iyi şeysin, bana çok fazla mutluluk, çok neşe ve çok sevgi verdin. Bu yüzden doğum gününde sana teşekkür etmek ve seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kocam.”

“Her zaman hayatımın prensi olacaksın. Seninle evli olduğum için çok mutluyum. Beni böyle sevdiğin için çok teşekkür ederim. Beni tamamlıyorsun! İyi ki doğdun canım!”

“Parmağımdaki yüzüğüme baktığımda yüzümdeki gülümseme daha da büyüyor. Bana beni ne kadar sevdiğini hatırlatıyor. Her zaman kalbimin en derin noktasında kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun en değerlim.”

“Acılarımızı paylaşıyoruz, mutluluğumuzu paylaşıyoruz. Bazen seni en iyi arkadaşım, mükemmel rehberim olarak görüyorum. Bütün bunlar için çok şanslı hissediyorum kendimi. Seni çok seviyorum, Doğum günün kutlu olsun!”

“Bu özel günde, birlikte huzurla yaşlanacağımıza ve hayatımızın sonuna kadar ellerimizi bırakmadan, gözlerimiz sadece birbirimize bakarak seninle geçireceğime söz veriyorum. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı kocam.”

“Hayatından bir yıl daha akıp geçti. Fakat sana olan sevgim her yıl daha da artıyor. Seni seviyorum. Yeni yaşın kutlu olsun en kıymetli hazinem.”

kocaya doğum günü mesajı uzun

“En iyi arkadaşımla evli olduğum için çok şanslıyım. Hayatımı tamamladın ve sensiz hiç kimse bunu yapamaz. Doğum günün kutlu olsun aşkım!”

“Değerli hayat arkadaşım, seni çok seviyorum. İyi ki seninle yıllar önce tanışmışız. Doğum günün kutlu olsun canım.”

“Sensiz yaşamanın nasıl hissettireceğini hayal bile edemiyorum, benim için çok değerlisin. Doğum günün kutlu olsun!”

“Aşık olduğum adamın doğum günü kutlu olsun. Seni hala her yıl geçtikçe daha çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!”

“Sen benim başıma gelen en iyi şeysin kocam, her zaman birlikte olabilir miyiz? 🙂 Doğum günün kutlu olsun!”

“Dünyada yüzde yüz mutlu bir evliliği garanti edecek bir hap yok. Ama seninle evlenmek hayatımda yaptığım en güzel şey. Seni seviyorum, benden sana en iyi doğum günü dileklerimle!”

“Bugün doğum gününde sana fazladan sarılacağım ve seni ne kadar önemsediğimi söyleyeceğim. Benim için çok değerlisin. Doğum günün kutlu olsun.”

“Bana her zaman istediğim her şeyi verdin – bir sürü sevgi, güzel evimi, en iyi kıyafetler, en iyi çocuklar, en iyi tatiller ve en iyi yaşam. Bugün sana sorma sırası bende: Bana bugün sana verebileceğim bir şey söyle!”

kocaya doğum günü mesajı uzun

“Her geçen yıl seni daha çok seveceğim. En iyi yıllarınızın hala önünüzde olduğunu ve her iniş, çıkış ve arada yaşanacak her şeyde yanında olacağımı unutma. İyi ki doğdun canım!”

“Bir elim arkamdayken, diğeri seninkini tuttuğu sürece tüm dünyayı fethedebilirim. Doğum günün kutlu olsun kahramanım.”

“Bugün sana ilişkimizi ne kadar mükemmel hale getirdiğini söylemek için harika bir gün. Seninle tanıştığım için çok şanslıyım ve seninle her günüm ayrı güzel, özellikle bu gün! Doğum günün kutlu olsun canım kocam!”

“Bugün senin doğum günün olabilir ama burada şanslı olan benim. Seninle bir yıl daha geçirdim ve umarım daha niceleri gelir. Doğum günün kutlu olsun aşkım.”

Kocaya Komik ve Uzun Doğum Günü Mesajı

Mizah, zor zamanları kolay ve eğlenceli hale getiren bir unsurdur. Kocaya doğum günü mesajlarına biraz da espri katabilirsiniz.

“Beni sinirlendiriyorsun, sinirimi bozuyorsun, beni deli ediyorsun. Ve hayatım boyunca bunun böyle olmasını istiyorum. Mutlu Yıllar tatlım.”

“Doğum günün kutlu olsun kocam. Yaşlanıyor olabilirsin ama iyi tarafından bak. (Yaşlılığa kadar) yolda sana eşlik edecek güzel ve harika bir karın var.”

“Mutlu yıllar sana kocacığım! Sen yaşayan en zeki adamsın ve ben yaşayan en çılgın kadınım. Sen benimle evlenecek kadar akıllıydın, ben ise “Evet” diyecek kadar çılgındım.”

“Sevgili kocam. Doğum gününüzde alıştığımız gibi bir kutlama yapmak için biraz fazla yaşlandın. Ama yine de bugünün diğer tüm yaşlarından daha güzel geçecek. Seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!”

“Her şeye ama her şeye rağmen, seninle yaşlanmayı seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.”

“Hayatımda beni işeyene kadar güldüren, salya sümük ağlatan, beni neşelendiren ve ağlatana kadar sinirlendiren birinin olmasını seviyorum! Seni seviyorum ve umarım doğum günün de senin kadar harika olur kocam.”

“Doğum günün kutlu olsun fıstık ezmesi. senin için deli oluyorum.”

kocaya doğum günü mesajı uzun

“Doğum günün kutlu olsun! Seni çikolata ve şarabı sevdiğim kadar çok seviyorum!”

“Çocuklar sakalındaki beyazları sayıyor ama ben birlikte geçirdiğimiz güzel doğum günlerini sayıyorum. Bir mutlu yıllar daha sevgilim.”

“En iyi arkadaşım, ruh eşim, şovmenim, rehberim, suç ortağım, şoförüm, daha iyi yarım… doğum günün kutlu olsun aşkım! Sevgili kocam… Seni seviyorum.”

“Kocammmmm. Doğum günün kutlu olsun.”


Takiye.com’u twitter ya da google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sözler kategorimizdeki diğer yazılarımız için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!