Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaAstrolojiKova Burcu Erkeği Özellikleri

Son Yazılar

Kova Burcu Erkeği Özellikleri

Astroloji dünyasının on birinci burcu olan Kova, yıldızların altında en belirgin ve benzersiz erkeklerden bazılarını yaratır. Kova erkekleri aynı zamanda eksantrik ve düpedüz gariptir, çünkü gerçekliği diğerlerinden farklı olarak görme yönleri vardır. İşte bu yazımda sizlerle kova burcu erkeği özellikleri, aşk ve cinsellik hayatı, nasıl kadınlardan hoşlanır ve kıskandırılır, nasıl sevişir, kova burcu erkeği hoşlandığı kıza nasıl davranır, kova erkeği olumlu ve olumsuz özellikleri gibi merak ettiğin tüm sorularını yanıtlayacağım.

KOVA BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Kova erkeği devrimcidir. Kova, kendi ekseni etrafında dönmek yerine yörüngesinde dönen tek gezegen olan Uranüs tarafından yönetilir. Aslen 1781’de, Amerikan ve Fransız Devrimleri arasındaki zamanda keşfedilen Uranüs, sosyal organizasyondaki devrimci değişimleri ve özgürlük, demokrasi ve eşitlik kavramlarını temsil eder. Kova erkeği, gözünü kırpmadan yeni ve kimsenin göremeyeceği bir bakış açısına sahiptir ve statükoya meydan okumaktan korkmazlar.

KOVA ERKEKLERİ NASIL İNSANLARDIR?

Kova, orijinal kişilikleri nedeniyle bazen başkalarına biraz tuhaf görünebilir. Ancak Kova harika bir arkadaştır.

KOVA ERKEĞİ OLUMLU ÖZELLİKLERİ

  • Akıllı
  • Yaratıcı
  • Orijinal
  • Bağımsız

KOVA ERKEĞİ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

  • Öngörülemeyen
  • Asi
  • Uzak
  • Aşırı

KOVA BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ – AŞK

Kova kişilik aşk özellikleri biraz eksantrik ve sıra dışıdır. Yenilikçi ve yaratıcı olmalarına rağmen, sınırsız bağımsızlık ihtiyaçlarını sevginin samimiyetiyle dengelemekte zorlanırlar.

KOVA ERKEĞİ HANGİ BURÇLARLA UYUMLUDUR?

Birkaç burç Kova ile uyumludur. Ancak Ateş burçları Yay ve Aslan zihni ve bedeni bir araya getirir. Uzun süreli mutlu bir ilişki için en umut verici eşleşmelerdir.

KOVA ERKEĞİ İLE FLÖRT ETMEK KOLAY MI?

Kova öne çıkmayı sever ve bu özellikle flört için geçerlidir. Kova’nın flört tarzı tipik olarak onların zekasını ve IQ’sunu içerir. Sizden hoşlanırlarsa, sizi keskin bir zeka ile etkilemeye ve muhtemelen sizi güldürmeye çalışabilirler. Ayrıca, doğru iltifatlar ve sizinle ilgili küçük ayrıntıların fark edilmesi dahil olmak üzere yüksek derecede dikkat göstererek ilgilerini belli edecekledir.

KOVA ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Bir Kova erkeği statükoya meydan okumaktan korkmaz. Esprili, havalı ve ortalamanın üzerinde bir zekaya sahipler. Kova erkeği, kimseyi yaşam tarzı, cinsel yönelimi, ırkı veya başka bir şey için yargılamaz. Kova erkeği gerçekten bir eş aramaz; onlar için önemli olan ömür boyu sürecek arkadaşlıklardır.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!