in

AğlaAğla

Krependeki İmroz Haciz ile Karşı Karşıya! Esnaf Kan Ağlıyor…

‘Krependeki İmroz’ borçları nedeniyle eşyalarının haciz edilmesiyle yüz yüze kalmış. Esnaf can çekiliyor, herkes icralık!

krependeki imroz haciz

13 Ocak 2021 tarihinde ertelenen AKP il kongrelerinin başlıyor olması esnafı ayağa kaldırdı. Diğer tüm esnafın yüz yüze olduğu gibi Beyoğlu’nun simgelerinden Krependeki İmroz haciz ile karşı karşıya kalması esnafı bir defa daha üzdü.

İstanbul Beyoğlu esnafı adına Twitter’dan yapılan açıklamalarda, “Koronavirüs sebebiyle ertelenen, binlerce insanın katıldığı parti kongreleri başlıyorsa bizim iş yerlerimiz neden açılmıyor! Esnaf olarak gerçekten zor durumdayız” denildi.

Hesaptan yapılan açıklamada, “İşletmelere müşterilerimizi HES koduyla alabiliriz. Zaten gereken fiziki mesafe, ateş ölçme, uyarı levhaları, maske, temizlik, işletmeyi dezenfekte etmek gibi önlemleri almıştık. Tüm tedbirleri almaya hazırız. Yasaklar kalksın, iş yerleri açılsın” denildi.

Açıklamada, “Bu fotoğrafı bugün çektik. Nevizade’nin en nitelikli en köklü işletmelerinden olan ‘Krependeki İmroz’ borçları nedeniyle eşyalarının haciz edilmesiyle yüz yüze kalmış. Esnaf can çekiliyor, herkes icralık!” ifadeleri paylaşıldı.

Beyoğlu Esnafı Tarafından Yapılan Paylaşım:

krependeki imroz haciz

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en ilgi çekici haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
mehmet tok atm açılışı

AKP Taşkent İlçe Başkanı’nın “Sanki Fabrika Açtılar” Duyurusu!

trans ne demek

Trans Ne Demek? Trans Nedir? Transseksüel Ne Anlama Gelir? Trans Kadın Erkek Nasıl Olur?