in

SevdimSevdim

Küt Saç Modelleri ve Kesimleri! Hangi Yüz Tipine Hangi Küt Saç Modeli Gider?

Küt saç modelleri 2021 yılının da en popüler kadın saç modelleri arasına gireceğine kesin gözüyle bakıyorum. Bu yazımda sizlerle düz, dalgalı, mantar, uzun ve kısa küt saç modelleri ve kesimleri üzerine araştırmamı paylaşacağım.

küt saç modelleri

Kadınların vazgeçilmezi olan küt saç modelleri 2021 yılında da en popüler kesimler arasında yerini alacak. Bu yazımda sizlerle yüz tipine uygun olacak en popüler küt saç kesimleri önerilerimi paylaşacağım. Hazırsanız başlıyorum.

Düz, dalgalı, mantar, uzun ve kısa küt saç modelleri ve kesimleri ile ilgili sizlerde önerilerinizi yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Küt Saç Modelleri

küt saç modelleri kadın

Her kadının hayatı boyunca en az 3 defa küt saç modelleri ve kesimleri hakkında bilgi araştırdığı ve hangi yüz tipine uygun olduğuna bir türlü karar veremediği uzmanlarımız tarafından belirlenmiştir. 😉

küt saç modelleri kadın

Eskiden tek tip olarak düşünülen küt saç kesimi, artık uzun, kısa, dalgalı, düz, mantar gibi bir çok isim altında seçecek haline gelmiştir. Yani kuaföre gidip “küt saç istiyorum” dediğinizde modeli biraz daha tanımlamalısınız.


küt saç kesimleri

Örneğin istediğiniz küt saça farklı renkler kullanarak değişik bir hava katabilirsiniz. Saç tasarımcısı Lorraine Leal de aynen bunu uyguluyor. Farklı küt saç kesimlerine instagram fotoğraflarından erişebilirsiniz. Lorraine küt saç modelleri konusunda oldukça usta bir tasarımcı olduğunu söyleyebilirim.


bakır rengi küt saç

Göz ve ten renginize uygun olarak istediğiniz küt saça uygun olarak renginde de oynama yapmanızı kesinlikle tavsiye ederim.


platin renk küt saç

Marcela Fabri’nin esmer teninde platin rengi küt saç tasarımı sizce de çok güzel değil mi? Belirttiğim gibi eskiden tek bir tip olan küt saç modeli, şu anda sayısız varyasyonda ve isteğinize bağlı olan çeşitlendirilebiliyor.


kızıl renk küt saç

Andressa Gusmão’nun bakır saç rengine küt saç modeli pek güzel gitmiş. Tabi burada ten rengi de çok önemli. Bakır renk açık tenli kadınlara gider. Esmerlere pek önerilmez.


yuvarlak yüzlülere küt saç

Lahra Nascimento da küt saç trendinden kopamayanlardan. Yuvarlak yüz hatlarına gitmez denilen saç tasarımlarına adeta meydan okumuş.


klasik küt saç

Klasik küt saç severlere bu modeli öneriyoruz.


Kadınların yüz tiplerine en uygun modelleri belirlemeleri erkeklerinki gibi kolay olmuyor elbette. Fakat bu saç modeli bence her kadın yüzüne gidebiliyor.

Aklıma gelmişken, saç gürleştirme ile ilgili yazımızı da okumanızı tavsiye ederim.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
yurt dışından getirilen telefonların harç bedeli zamlandı

Yurt Dışından Getirilen Telefonlara Harç Zammı! Kayıt Bedeli Ne Kadar Oldu?

merve aydın kimdir

Merve Aydın Kimdir? Merve Aydın Kaç Yaşında? Nereli?