3.3 C
İstanbul
Perşembe, Haziran 8, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaTakiyeHesap Vermesi Gereken Merci Kılıçdaroğlu'nu Hedef Aldı: 'Bunun Hesabını Vereceksiniz'

Son Yazılar

Hesap Vermesi Gereken Merci Kılıçdaroğlu’nu Hedef Aldı: ‘Bunun Hesabını Vereceksiniz’

21 yıldır iktidarda olan AK Parti'nin Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta muhalefete hesap sordu: 'Bunun Hesabını Vereceksiniz'.

21 yıldır iktidarda olan AK Parti’nin Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, deprem bölgesine giderek, ‘Bu çöküş tam da sistematik rant siyasetinin sonucudur‘ diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı. Usta, ‘Bunun hesabını siz vereceksiniz‘ dedi. Açıklama sonrasında CHP’mi iktidarda yoksa AKP mi soruları soruldu! Hesap vermesi gereken merciler, muhalefetten hesap sormaya çalışıyor! Peki ülkeyi kim yönetiyor! Leyla Şahin Usta muhalefete hesap sordu, Twitter’dan paylaşımın altına yapılan yorumlar ise gündeme oturdu.

leyla şahin usta muhalefete hesap sordu

10 ilde yıkıma yol açan Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgeye gidip incelemelerde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘Halkımızın halini yerinde gördüm. Yaşananlara siyaset üstü bakmayı, iktidarla hizalanmayı reddediyorum. Bu çöküş tam da sistematik rant siyasetinin sonucudur. Erdoğan’la, sarayıyla ve rant çeteleriyle hiçbir zeminde buluşmayacağım. Ben halkımın kavgasını vereceğim. Sonuna kadar’ ifadelerini kullanmıştı.

Hatay Belediye Başkanlığı Binası (Depremden sonraki hali)

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, deprem üzerinden Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı. Kılıçdaroğlu’nun paylaşımını alıntılayan Şahin, ‘Hatay’da Büyükşehir Belediye Başkanı ortada yok. Koordinasyona çağırıyoruz gelmiyor. Su hizmetleri nerede gelip bilgi veren yok. Cenaze hizmetleri yok. Bir tane Hatay Büyükşehir bürokratı ve aracı yok buralarda. Bunun hesabını siz vereceksiniz millete. Ülkenin en büyük afeti sizsiniz‘ dedi.

leyla şahin usta muhalefete hesap sordu

Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın depremden önce katıldığı programda kullandığı ifadeler gündem olmuştu.

Leyla Şahin Usta muhalefete hesap sordu, peki halk nasıl yorumladı?

leyla şahin usta muhalefete hesap sordu
leyla şahin usta muhalefete hesap sordu

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Takiye ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!