Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaAstrolojiMaddiyata Önem Veren, Para için Evlenecek Burçları Açıklıyoruz

Son Yazılar

Maddiyata Önem Veren, Para için Evlenecek Burçları Açıklıyoruz

Para, hemen hemen her evlilikte büyük bir rol oynar. Bu yazımızda maddiyata önem veren, para için evlenecek burçlar hangileri paylaşıyoruz.

Para, hemen hemen her evlilikte büyük bir rol oynar. Faturaları birlikte ödersiniz, alışveriş bütçeniz ortaktır ve muhtemelen bir banka hesabını ya da belki kredi kartını paylaşırsınız. Ama bazıları için bundan biraz daha fazlası var: Belki birileri sadece finansal olarak rahat hissetmek istiyor ya da belki de hayattaki en güzel şeyleri sağlayabilecek birine evlenirken “evet” diyecek şekilde yetiştirildi. İşte bu yazımızda sizlerle maddiyata önem veren, para için evlenecek burçlar hangileri paylaşıyoruz.

Sevgilinizin neden sürekli hesabı ödemenizi beklediğini veya randevuya çıktığınız kişinin neden ‘çok pahalı bir çanta beğendiğini’ söylediğini merak ediyorsanız, astroloji yardımcı olabilir. Biraz lüksü sevenlerden, her şeyden önce tüm masrafların ödenmesini isteyenlere kadar, para için evlenme olasılığı en yüksek olan altı burcu keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

6. Boğa

Para için evlenecek burçlar arasında listelenen boğa burcu tanıdığınız varsa, aşırıya kaçtığının ve hayattaki en güzel şeyleri sevdiklerinin farkındasınızdır. Ayrıca hedefleri konusunda tembel olabilirler, bu da onların isteklerine ulaşmalarına yardımcı olmak için diğer insanları kullanmak istemelerine neden olur. Tüm bu nitelikler, materyalist olma eğiliminde oldukları için maddiyata önem veren burçlar arasında her zaman yer almasına sebep olur.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KISKANÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Astroloji uzmanları, Boğaları her zaman “aşk ve güzellikle çevrili” olmaya ve “hazcılık ve fiziksel zevkler” aramaya ihtiyaç duyan insanlar olarak tanımlıyor. Bu insanlar kesinlikle ilişki odaklıdır, çünkü “duygusal ve dokunsaldırlar, dokunma ve tat alma duyularının en önemli hisler olduğunu düşünürler.” Ancak çoğu zaman, Boğalar kalburüstü gruplar tarafından kabul edildiğini hissetmek isterler, bu da onlara “parasal sorunları” hatırlatmayacak bir partner istedikleri anlamına gelir.

5. Akrep

Akrepler, her zaman para sorunu olmayan hayat arkadaşı peşinde olan şehvetli burçlardır. Akrep enerjisi hırslıdır, bu da hayatta her zaman kendilerini iyileştirmeye çalıştıkları anlamına gelir. Astrologlara göre, bir Akrep’i motive eden şey “seks, para, gayrimenkul, sırlar ve diğer insanların varlıkları”dır, bu da onları eşini ölümüne korumaya istekli kılar. Bir Akrep finansal olarak güçlü bir partner bulduğunda, sonsuza kadar onunla kalmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, AKREP BURCU İLE İLGİLİ EN KÖTÜ 5 ŞEY HAKKINDA UYARIYOR

4. Aslan

Para için evlenecek burçlar arasında Aslanlar, kendileriyle aynı seviyede partnerler arayan güçlü, doğuştan liderlerdir, bu genellikle zengin ve güçlü birini istedikleri anlamına gelir. İlişki uzmanları, Aslan burcu için hayatın “zevk almak” anlamına geldiğini ve genellikle zamanını zengin mirasçıları kovalayarak geçiren huzursuz bir playboyu temsil ettiğini söylüyor. Bu çok güçlü bir burç olduğu için, kendilerine uyan varlıklı, önemli kişileri bulmak onlar için kolaydır. Not: Yeni nişanlısı olan ve üç kez evlenen ve birçok başarılı erkekle birlikte olan Jennifer Lopez, ünlü bir Aslan’dır.

BENZER YAZI: ÜN VE ŞÖHRETE EN AÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR

3. Balık

Bir Balıkla daha önce birlikte olduysanız, onların her zaman diğer insanların enerjisini karşılaştırmaya çalıştıklarını bilirsiniz. Uzmanlar, Balıkları “kalabalıklardan kaçınan ve kendi ayrıcalıklı havuzlarında sosyalleşmeyi tercih eden içe dönükler” olarak tanımlıyor. Ayrıcalıklı olma ihtiyaçları nedeniyle, “kendilerini kitlelerden koruyacak zengin bir eş” ararlar.

BENZER YAZI: EN PASAKLI VE DAĞINIK BURÇLAR HANGİLERİDİR ASTROLOGLAR AÇIKLIYOR

Balıklar büyük hayaller kurarlar çünkü onlar zodyakın en hayalperestleridir, ancak bu aynı zamanda başkalarından maddi yardım almadan elde edilmesi zor olan şeyleri de öngördükleri anlamına gelir. İlişki uzmanlarına göre, bu, para için evlenen birini düşündüğünüzde aklınıza gelen ilk burç olmasa da, “Jüpiter’in yönettiği Balıklar, zenginlik sağlayabilecek bir eş tarafından kolayca cezbedilir.” Büyük hayaller kurmak, göz alıcı bir düğün ve aynı derecede kıskanılacak bir nişan yüzüğü hayal etmek demektir. Bu VIP yaklaşımı, arkadaşlıklara da dönüşebilir. Balık çoğu zaman sadece çok önemli gördükleri insanlarla arkadaşlık etmek ister.

2. Terazi

Teraziler ancak hayatlarını estetik açıdan hoş hale getirdiklerinde gerçekten başarılı olurlar ve bunun gerçekleşmesi için paraya ihtiyaçları vardır. İlişki uzmanları bize, “Güzelliğin, zarafetin ve lüksün sembolü olan Teraziler, savurganlıklarında onlara mutlu bir şekilde katılacak ve destek olacak olan eşlerle evlenir” diyor.

BENZER YAZI: GÜVEN KONUSUNDA ÇOK DA BONKÖR OLUNMAMASI GEREKEN BURÇLAR

Para için evlenecek burçlar arasında olan Terazilerin parayla doğup doğmaması önemli değil çünkü en lüks eşyaları hak ettiklerini düşünürler. Astroloji uzmanları, “Aşırı zenginlik konusunda doğuştan rahatlar ve oligarklarla veya zengin sanayicilerle sosyalleşmeyi (veya evlenmeyi) hiçbir şey düşünmüyorlar” diyor. Esasen, kendi Elon Musk versiyonunu arıyorlar.

1. Yay

Yaylar oldukça aç gözlü olabilir, bu da zenginliği sevdikleri anlamına gelir. Bu fırsatçı burç, bazen özel bir uçakla Cannes’a uçmak ve Moda Haftası’da podyumun en ön sırasında bulunmak isteyebilir. Her şeyin en iyisini ister. İlişki uzmanları, Yay’ı uluslararası seyahatlere ve yatlarda tatile öncelik veren “kusursuz jet sosyete” olarak tanımlıyor. Bir Yay ile ilgileniyorsanız, her zaman kaliteli restoranlarda ve lüks ada tatillerinde yemek istemelerini bekleyin. Bu burç, en iyisinden daha azına razı olmayacak, bu da tüm bunları onlara kolayca verebilecek bir partner aradıkları anlamına geliyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!