3.3 C
İstanbul
Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaTakiyeMalatya Minibüsçüler Odası Başkanı Mesut İnce Gerçekte Yaşananı Anlattı!

Son Yazılar

Malatya Minibüsçüler Odası Başkanı Mesut İnce Gerçekte Yaşananı Anlattı!

Partisinin 7. Olağan Kongresi için Malatya’da bulunan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya Minibüsçüler Odası Başkanı Mesut İnce ile diyaloğu dikkat çekti. Servisçi olduğunu belirten vatandaş Erdoğan’a, “İşsiziz. Evimize ekmek götüremiyoruz” dedi. “Bu bana çok abartılı geldi” yanıtını veren Erdoğan, “Keyif çayı bu. Bu çayı iç” diyerek çay dağıttı.

‘İşsiziz evimize ekmek götüremiyoruz’ diyen esnaf, çay çok gelmiş olmalı ki bugün bir açıklama yapmak gereği duydu. Tüm yaşananların çarpıtıldığını belirten Mesut İnce’nin açıklama yaptığı sırada sesinin neden titrediği ve elindeki yazıyı neden okuyamadığı anlaşılamadı.

Sayın Mesut İnce ve beraberindeki esnafı, dik duruşlarından ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmamalarından dolayı tebrik ediyoruz.

NE OLMUŞTU?

Tayyip Erdoğan: Bu bana çok abartılı geldi
Tayyip Erdoğan: Bu bana çok abartılı geldi

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin 7. Olağan İl Kongresi için gittiği Malatya’da vatandaşa otobüsünden çay dağıttı.

Erdoğan’ın bir vatandaş ile konuşması dikkat çekti. Servisçi esnafı olduğunu belirten vatandaş, “Pandemiden dolayı Sayın Cumhurbaşkanım büyük bir mağduriyetimiz var. 350 bin servişçi esnafımız Malatya’da sizden müjdeler bekliyor” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, “Ne müjdesi? Ben müjdeyi verdim zaten” diye karşılık verdi.

“BU ÇOK ABARTILI GELDİ BANA”

Esnaf, “İşsiziz. Evimize ekmek götüremiyoruz” diye sözlerine devam etti. Erdoğan, “Bu biraz bana abartılı geldi. Çok abartılı geldi bana” dedi.

Derdini anlatmaya devam eden Esnaf, “Sayın Cumhurbaşkanımız bütün ödemelerimiz devam ediyor, işlerimiz düştü” diye sürdürdü.

“KEYİF ÇAYI BU, İÇ”

Erdoğan, “Çok abartı…Düştü ifadene tamam, eyvallah. Ama eve ekmek götüremiyoruz dediğin zaman…” diyerek konuşmasını noktaladı.

Esnaf, “Servisçi gerçekten perişan. Gerçekten zor durumdayız” ifadelerini kullandı. Erdoğan ise “Keyif çayı bu. Bu çayı iç” diyerek çay dağıttı.

Görüntüleri CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba paylaştı.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!