3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaGoygoyMasterChef Mehmet Yalçınkaya Gençlik Fotoğrafı Güldürdü

Son Yazılar

MasterChef Mehmet Yalçınkaya Gençlik Fotoğrafı Güldürdü

MasterChef yarışmasının sinirli şefi Mehmet Yalçınkaya gençlik fotoğrafı paylaşıldıktan sonra olay oldu. Mehmet Yalçınkaya’nın gençlik fotoğrafı hangi şarkıcıya çok benzetildi.

ŞEF MEHMET YALÇINKAYA GENÇLİK FOTOĞRAFI

Mehmet Yalçınkaya gençlik fotoğrafı paylaştıktan kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutulurken birçok kişi ünlü şefin gençlik halini türkücü Latif Doğan’a benzetti.

Instagram hesabında 1,1 milyon takipçisi bulunan ünlü şef Mehmet Yalçınkaya geçen gün “Hey gidi günler. Hey gidi günler diyenler kimler?” notuyla gençlik fotoğrafını yayınladı.

Bıyıklı ve zayıf haliyle dikkat çeken Yalçınkaya’nın paylaşımı 80 binden fazla beğeni alırken takipçileri “Maşallah, zaman sizi korumuş” yorumunu yaptı.

mehmet yalçınkaya latif doğan benzerliği

LATİF DOĞAN’A BENZETİLDİ

Mehmet Yalçınkaya’nın paylaşımını gören bazı sosyal medya kullanıcıları ünlü şefin bıyıklı halini türkücü Latif Doğan’a benzetti.

MEHMET YALÇINKAYA KİMDİR?

Mehmet Yalçınkaya, 1974’te Bolu’da doğdu. Fransa, İtalya, Katar, Almanya ve Yunanistan gibi dünyanın farklı yerlerinde Gastronomi ve Mutfak Koordinatörlüğü yaptı.

Mehmet Yalçınkaya, 1988’de orta öğrenimini bitirerek başlamış olduğu mesleki kariyerinde Türkiye’nin üst düzey tesislerinde görev aldı.

2004 yılında İstanbul Yemek Akademisinde insan anatomisi ve sindirim sistemi üzerine eğitim aldı.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

GoyGoy ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!