in

HarikaHarika

Matrix 4’ün Adı Belirlendi! The Matrix: Resurrections

Son Matrix filmi Revolutions’ı izleyeli neredeyse 18 yıl oldu. Peki Matrix 4 adı belli oldu mu? Oyuncuları kimler, ne zaman yayınlayanacak?

the matrix 4 resurrections

Matrix serisinin son filmi olan Matrix 4 ile ilgili yeni bilgiler geliyor. Peki Matrix 4’ün adı ne olacak, Resurrections oyuncuları kimler, ne zaman yayınlanacak ve vizyona girecek?

Independent Türkçe’nin haberine göre filmin adının “The Matrix: Resurrections” olacağı belirtiliyor. Merak edilen konu ise oyuncuları ve vizyon tarihi. Peki resurrections ne demek?

Resurrections “diriliş” anlamına gelmektedir.

The Matrix: Resurrections ile ilgili haberde şu bilgilere yer verildi:

“Son Matrix filmi Revolutions’ın üstünden 18 yıl geçmesinin ardından Matrix 4 nihayet bu yıl hayranlarına kavuşacak. Yeni filme dair pek fazla detay bilinmemekle birlikte filmin isminin ne olacağına dair ipuçları medyaya yansıdı.

The Matrix 4 Resurrections

We Got This Covered’ın haberine göre merakla beklenen yapımlara dair bilgiler vermesiyle tanınan Daniel Richtman ve internetteki pek çok diğer söylenti yeni filmin isminin The Matrix: Resurrections (resurrection, diriliş anlamına gelen bir kelime) olacağına işaret ediyor. Ancak henüz resmi herhangi bir açıklama yapılmış değil.

MATRİX 4 NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK

Yapımdan veya koronavirüs pandemisinden kaynaklı herhangi bir aksaklık çıkmadığı durumda film 22 Aralık 2021’de vizyona girecek.”


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
nusret kültür elçisi

Nusret, Kültür Elçisi Oldu mu? İşte Konu Hakkında Son İddia!

23 ekim hangi burç

23 Ekim Hangi Burç Oluyor?