3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGıybetMeghan Markle ve Prens Harry İkinci Çocuklarını Bekliyorlar

Son Yazılar

Meghan Markle ve Prens Harry İkinci Çocuklarını Bekliyorlar

Prens Harry ve eşi Meghan Markle ikinci çocuklarını heyecanla beklediklerini açıkladılar. Aileye yakın kaynaklar bu bilgiyi doğruladı.

Sussex Dükü ve Düşesi, samimi bir siyah beyaz resim yayınlayarak duyuruyu paylaştı.

39 yaşındaki Meghan, ikinci çocuğunu düşük yaparak kaybettiğini açıklamasından sadece aylar sonra bir çocuk haberi daha geldi. Çiftin ikinci çocuğu çok istedikleri biliniyor.

Ayrıca Harry’nin annesi Prenses Diana’nın 1984 Sevgililer Günü’nde kendisine hamile olduğunu duyurduğu 37. yıldönümünde de geliyor.

Buckingham Sarayı: ‘Majesteleri, Edinburgh Dükü, Galler Prensi ve tüm aile mutlu.’ ifadelerini kullandı.

Meghan Markle ve Prens Harry çiftinin ilk çocuğu Archie gibi yeni bebek de, Kraliçe, Galler Prensi ve Cambridge Dükü ve Düşesi’nin yanı sıra kuzenleri Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis’den binlerce mil uzakta büyüyecek.

Harry, Meghan ve Archie, Kasım 2019’da Kanada’ya gitmek üzere İngiltere’den ayrılmıştı, bu da yürümeye yeni başlayan çocuğun altı aylıktan beri İngiliz akrabalarından hiçbirini görmediği anlamına geliyor.

Yine de tahtta sekizinci sıradan aday olacak, York Dükü Andrew’u dokuzuncu sıraya indirecek ve en küçük kızı Eugenie’yi ilk 10’dan çıkaracak. Bebeklerin Lord veya Lady olma hakkı var, ama Meghan için sanırım bunun bir önemi yok.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer GIYBET yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!