in

KızgınKızgın

Melih Gökçek’in 2012’de Aday Olduğu Dünya Belediye Başkanları Ödülünde Hile Ortaya Çıktı…

2012’de Melih Gökçek’in de aday olduğu Dünya Belediye Başkanları yarışmasının oylamasında hile yapıldığı ortaya çıktı.

melih gökçek yalanı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın 2021 yılı Dünya Belediye Başkanları Başkent ödülünü kazanması sonrası Melih Gökçek’in ABB Başkanlığı yaptığı dönemde ödül için son 25 aday arasına kalınca yaptığı yorum yeniden gündem oldu. Ayrıca Melih Gökçek ‘in oylamasında hile yapıldığı ortaya çıktı.

Aykırı’dan Cemre Dağaşan’ın haberine göre, Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 2012 yılında Dünya Belediye Başkanları Ödülü’nde hile yaptı.

Gökçek o dönemde bir sosyal medya kullanıcısına verdiği yanıt ile ‘Dünya Belediye Başkanlığı’na aday gösterildiğini belirterek, son 25 aday arasına girmek ile övünmüştü.

Kendisine eleştiride bulunan bir kullanıcıya yanıt veren Gökçek, ‘Bizi dünya belediye başkanlığı’na aday seçtiler. Kıskanmayın, haset etmeyin, sizin de olsun. Zavallılar’ ifadelerini kullanmıştı.

Eski ABB Başkanı Melih Gökçek’in 2012 yılında aday gösterilip kazanamadığı anketi, dönemin Bilbao şehri Belediye Başkanı Iñaki Azkuna kazanmıştı.

melih gökçek yalanları

Worldmayor.com web sitesinde yer alan Melih Gökçek’in adaylık sayfasında ise site yönetimi tarafından bir not düşülerek, ’15 Temmuz ile 2 Ağustos tarihleri arasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı’na verilen oyların ve görüşlerin önemli bir kısmının manipüle edildiği dikkatimizi çekti’ denildi.

Eski ABB Başkanı Melih Gökçek’in 2012 yılında aday gösterilip kazanamadığı anketi, dönemin Bilbao şehri Belediye Başkanı Iñaki Azkuna kazanmıştı.

Melih Gökçek’in Mansur Yavaş’ı kıskandığını düşündürten mesajları ise şöyle:

melih gökçek hile


melih gökçek hile


melih gökçek hileTakiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim kimdir yazılarımızı okumak için buraya tıklayınız.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
asiviral krem

Asiviral Krem Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Asiviral Krem Fiyatı Ne Kadar? Kullananlar Ne Diyor?

telegram güvenli mi

Telegram Neden Düşündüğünüz Kadar Güvenli Değil?