Ana Sayfa Teknoloji İnternet Mesajlaşma ve E-posta Şablonları için 7 Chrome Uzantısı

Mesajlaşma ve E-posta Şablonları için 7 Chrome Uzantısı

Mesajlaşma ve e-posta şablonları zamandan tasarruf etmenizi sağlar, peki bunun için Chrome uzantıları kullanabileceğinizi biliyor musunuz? İşte mail şablonları konusunda en iyi 7 Chrome eklentisi.

0
471
mesajlaşma e-posta şablonları chrome uzantıları

Hiçbir şey e-posta ve mesaj göndermeyi aynı ifadeyi tekrar tekrar tekrarlamaktan daha sıkıcı hale getiremez. Sadece zamanınızı almakla kalmaz, aynı zamanda insanlarla etkileşim kurmanın ve projelerde işbirliği yapmanın keyfini de kaçırır. Neyse ki, mesajlaşma e-posta şablonları için özel olarak geliştirilmiş chrome uzantıları kullanabileceğiniz için aynı ifadeyi tekrarlayarak kendinizi sıkmaya devam etmenize gerek yok. Bu şekilde, bol miktarda zaman ve enerji tasarrufu sağlarsınız. Bu yazımızda mail şablonları konusunda en iyi 7 Chrome eklentisi hangileri paylaşıyoruz.

mesajlaşma e-posta şablonları chrome uzantıları

Briskine: Gmail için e-posta şablonları

Briskine, şablonlar ve klavye kısayolları aracılığıyla e-postaları daha hızlı yazmanıza olanak tanıyan bir Chrome uzantısıdır. Bu uzantı, e-posta ağırlıklı bir işte çalışan herkes için harikadır.

Kendinizi belirli ifadeleri ve cümleleri tekrarlarken bulursanız, şablon oluşturmak için bu metin parçalarını kullanabilirsiniz. Bu şekilde, bir dahaki sefere o cümleyi yazman gerektiğinde, bunu birkaç saniye içinde yapabilirsin.

Briskine, e-posta gönderirken erişebileceğiniz kullanıma hazır değişkenlere sahiptir. Örneğin, alıcının adıyla birlikte Merhaba ile başlayan bir e-posta gönderiyorsanız, h yazıp Sekme tuşuna bastığınızda, alıcının adıyla birlikte Merhaba yazacaktır.

cloudHQ’dan Gmail™ E-posta Şablonları

mesajlaşma e-posta şablonları chrome uzantıları

Mesajlaşma e-posta şablonları için özel olarak geliştirilmiş chrome uzantıları arasında en çok kullanılanlardan birisi. Gmail hesabınız için e-posta şablonları oluşturmanın hızlı bir yolunu arıyorsanız, bu Chrome eklentisi tam size göre. Beğendiğiniz bir e-posta yapısı varsa, CloudHQ’dan Gmail™ E-posta Şablonları, aldığınız e-postaları şablonlara kopyalamanıza olanak tanır.

Bir e-postayı şablona dönüştürmek ve özelleştirmek için, uzantıyı yüklemeniz ve e-postanın üst kısmındaki Simgeye kaydet seçeneklerine gitmeniz ve Şablona Dönüştür’ü seçmeniz yeterlidir.

E-posta dönüştürüldüğünde, istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz şablonlarınıza kaydedilir. Bu uzantı ayrıca, göz atabileceğiniz çeşitli şablonlara ve şablon oluşturmanıza yardımcı olacak bir e-posta oluşturucuya sahiptir.

TypeDesk – Hazır Yanıtlar

Typedest, zaman alan görevleri atlamanıza izin veren hazır bir yanıt platformudur. Typedesk’te şablonlar oluşturabilir, değişkenlere erişebilir ve iş arkadaşlarınızla işbirliği yapabilirsiniz. Typedesk’i kullanmanın kilit noktalarından biri, birden fazla platformda çalışmasıdır.

İster e-posta, ister sosyal medyada mesaj gönderiyor olun, ister Slack gibi güvenli bir ekip sohbet uygulamasında iş arkadaşlarınızla iletişim kuruyor olun, Typedesk ile çalışma saatlerini kısaltabilirsiniz. Typedesk yalnızca zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir ekiple çalışıyorsanız hazır yanıtlarınızı onlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, ekip üyelerine yanıtlarınıza salt okuma veya düzenleme erişimi vermeyi seçebilir ve bu değişiklikleri izleyebilirsiniz.

ProKeys

mesajlaşma e-posta şablonları chrome uzantıları

ProKeys, e-postalarda uzun metinler yazmak veya LinkedIn ve diğer metin platformlarında mesaj göndermek için bir kısayol oluşturmanın yollarını arıyorsanız, kullanabileceğiniz harika bir Chrome uzantısıdır. Bu metin genişletici uzantısı, kısaltmaları genişletmek için kullanabileceğiniz snippet’lerle önceden yüklenmiş olarak gelen kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Tek yapmanız gereken, varsayılan kısayol tuşuyla birlikte snippet’in adını yazmaktır ve gününüzden dakikalar kazanmış olursunuz. Kendinizi tekrar tekrar yazarken bulduğunuz ifadeler için kendi snippet’lerinizi de oluşturabilirsiniz.

Bu uzantının benzersiz özelliklerinden biri, tarayıcınızda hesap makinesi olmadan matematik yapabilmenizdir. Bu şekilde, finansla ilgili bir e-posta gönderiyorsanız, sayfadan ayrılmadan toplamınızı hızlı bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

Magical

Magical, sık kullanılan metinleri yazmaktan kurtulmanızı sağlayan bir metin genişleticidir. Magical, metin örnekleri oluşturmanız ve düzenlemeniz için yerleşik bir metin düzenleyiciye sahiptir. 200.000’den fazla kullanıcıyla, bunun yararlı bir araç olduğu inkar edilemez.

Hangi web sitesinden metin yazıyor olursanız olun, Magical arkadaşlarınızla, ailenizle ve işle ilgili arkadaşlarınızla mesajlaşmanızı hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Magical’i kullanmak için kaydolduğunuzda, deneyiminizi optimize etmenize yardımcı olacak sorularla karşılaşacaksınız. Ayrıca, başlamanıza yardımcı olacak hazır kısayollar da alacaksınız. Magical uzantısı yalnızca metin yoluyla zamandan tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda açık sekmelerden veri aktarabilirsiniz.

Text Blaze

Mesajlaşma e-posta şablonları için özel olarak geliştirilmiş chrome uzantıları arasında bulunan Text Blaze, Chrome’da herhangi bir yerde çalışmanıza izin veren başka bir metin genişletme Chrome eklentisidir. Bir web sayfasındaysanız ve bir kısayola hızlı bir şekilde erişmeniz gerekiyorsa, ancak şablonu nasıl kaydettiğinizi hatırlamıyorsanız, Text Blaze herhangi bir Chrome web sayfasında kolayca aramanıza olanak tanır.

Kaydedilmiş snippet’lerinizi aramak için tek yapmanız gereken web sayfasına sağ tıklayıp menüden Text Blaze’e tıklamak. Text Blaze’i ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak daha fazla snippet’e erişim, snippet paylaşımı ve çok daha fazlası gibi gelişmiş özelliklere ihtiyacınız varsa. Text Blaze’in Pro abonelik planları ayda 2,99 ila 20 ABD Doları arasında değişmektedir.

TextExpander

mesajlaşma e-posta şablonları chrome uzantıları

TextExpander, metin yazmak için kullandığınız süreyi azaltmanıza yardımcı olmayı amaçlayan ücretli bir Chrome uzantısıdır. Çeşitli özelliklerin yanı sıra, Chrome için TextExpander, yazım hataları konusunda endişelenmeden metin göndermenize yardımcı olan otomatik düzeltme özelliği gibi benzersiz özellikler içerir.

30 günlük ücretsiz denemeye kaydolarak bu uzantıyı deneyebilirsiniz. Daha sonra, aylık 3,33 ABD Doları tutarındaki Bireysel plan, aylık 8,33 ABD Doları tutarındaki İş planı, 10,83 ABD Doları tutarındaki Büyüme planı veya özelleştirilmiş çözümler alacağınız bir danışmanlık talebinde bulunabileceğiniz Kurumsal plan arasında seçim yapabilirsiniz.

1Mesajlaşma e-posta şablonları için özel olarak geliştirilmiş chrome uzantıları zamandan tasarruf etmenizi sağlar

İnternette görevleri gerçekleştirmek giderek daha kolay hale geliyor ve bunu yapmanın yollarından biri de tekrarlayan görevleri azaltmak için çevrimiçi araçları kullanmaktır. Yukarıda belirtilen Chrome uzantıları, mesajları ve e-postaları daha hızlı oluşturmanızı sağlar.

İster işletmeniz için tekrarlayan tanıtım mesajları göndermeniz gerekse sosyal medyada mesaj göndermeniz gerekiyorsa, size uygun bir Chrome uzantısı vardır. Chrome uzantılarının sunduğu tek şey bu değil. Ayrıca, deneyiminizi optimize etmenize yardımcı olacak birçok başka Chrome uzantısı da bulunmaktadır.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Teknoloji kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz