in

KızgınKızgın

MHP’li Selami Şişman, Gazeteci Şirin Payzın’ı Babasının Ölüm İlanı ile Tehdit Etti!

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Selami Şişman, gazeteci Şirin Payzın’ı, babası Nizam Payzın’ın ölüm ilanını sosyal medyada paylaşarak tehdit etti.

MHP'li Selami Şişman, Gazeteci Şirin Payzın'ı Babasının Ölüm İlanı ile Tehdit Etti!

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli, Zafer Bayramı törenlerinin kısıtlanmasına ilişkin geçtiğimiz günlerde “Boyalı medyanın, köksüz bazı siyasetçilerin “Malazgirt’i kutladılar, 30 Ağustos’u yasakladılar. İftiraları yalnızca ecdada hakaret değil vatana ve millete ihanettir” ifadesini kullanmıştı.

Cumhur ittifakının iki ortağı olan AKP ve MHP 30 Ağustos Zafer Bayramı haricinde hiçbir kısıtlamaya gitmezken, cumhuriyet ve Atatürk ile ilgili tüm tören ve kutlamaları korona virüsü bahane ederek iptal ediyor.

Devlet Bahçeli’nin ifadesinde kullandığı “köksüz bazı siyasetçilerin” cümlesi üzerine Şirin Payzın twitter hesabından gönderme yaparak “Köksüz siyasetçi ? Üslup gerçekten inanılmaz..” dedi.

Bunun üzerine MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Selami Şişman, gazeteci Şirin Payzın’ı, babası Nizam Payzın’ın ölüm ilanını paylaşarak Twitter’dan tehdit etti.

Selami Şişman’ın bu iletisi üzerine Şirin Payzın “Vefat etmiş babamın ölüm ilanını kullanarak beni tehdit eden ,etmeye cesaret eden bu adam siyasi parti yönetiminde .Cesaret ediyor çünkü etmemesi için neden yok ..Hukuk yok , ahlak kalmadı . Rakip siyasetçilere soysuz de ..Milletvekili, gazetecileri tehdit et.” diyerek ülkede ne durumda olduğumuzu kendi üslubu ile ifade etti.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
tenet filmi konusu oyuncuları imdb fragmanı

Tenet Filmi Konusu, Eleştirisi ve İzleyici Yorumları, Oyuncu Kadrosu

Ek tercihler ne zaman 2020

YKS Ek Tercih Ne Zaman Yapılacak? 2020 ÖSYM Üniversite YKS Ek Yerleştirme Tarihi Belli mi?