3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGıybetMohammed Al Saloussi ile Aşk Yaşayan Şeyma Subaşı, Hava Atmaya Tam Gaz...

Son Yazılar

Mohammed Al Saloussi ile Aşk Yaşayan Şeyma Subaşı, Hava Atmaya Tam Gaz Devam!

Şeyma Subaşı, Mısırlı zengin iş adamı sevgilisinin lüks aracının önünde poz vererek adeta hava attı. Yüzündeki farklılıklar Şeyma Subaşı estetik mi yaptırdı sorularını da beraberinde getirdi. Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Al Saloussi kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

İtalyan Guido Senia ile ilişkisini bitiren Şeyma Subaşı, bir süredir Mısırlı iş adamı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşıyor. İlişkinin başında sevgilisinin yüzünü dahi gizleyen Şeyma, şimdilerde iş adamı sevgilisinin mal varlığını çarşaf çarşaf paylaşıyor. Peki Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Al Saloussi kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

şeyma subaşı sevgilisinin arabasıyla hava attı

SEVGİLİSİNİN ARABASININ ÖNÜNDE POZ VERDİ

İlişkisini göz önünde yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, son günlerde yüzündeki değişimle adından söz ettiriyor. Estetik yaptırdığı konuşulan Subaşı, bu iddialara cevap vermek yerine zengin sevgilisinin son model aracıyla poz vermeyi tercih etti. Daha önce de sevgilisinin lüks araçlarını paylaşan Subaşı, son paylaşımında da son model arabanın üzerine oturarak poz verdi.

şeyma subaşı sevgilisinin arabasıyla hava attı

“MELİSA’DAN SONRA İKİNCİ HER ŞEYİM”

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle ilgili yaptığı paylaşımda “Melisa’dan sonraki ikinci her şeyim” diyerek aşkını ilan etmişti.

Mohammed Al Saloussi Şeyma Subaşı

MOHAMMED AL SALOUSSİ KİMDİR?

Uzun süredir Miami’de tatil yapan ve orada ev alan Subaşı, 4 Ocak tarihinde yeni sevgilisini ilk kez paylaşmıştı. Bir çocuk annesi Subaşı, paylaşımının altına da “Nazar etmeyin, bu Şeyma’nın masalı” yazmıştı.

Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu olan, aynı zamanda yapımcılık ve DJ’lik de yapan Mohammed Al Saloussi’nin adı iki yıl önce İrlandalı model Chloe Loughnan ile anılmıştı. Chloe, Serdar Ortaç’la evli olduğu 8 Nisan 2018’de mayo çekimleri için gittiği Miami’de Mohammed Al Saloussi ile çılgın partilere katılıp eğlenmişti.

Mohammed Al Saloussi Şeyma Subaşı
Mohammed Al Saloussi

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer GIYBET yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!