3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaKim KimdirMüge Anlı’nın Kendi Boyuna Gelen Kızı Lidya Kimdir?

Son Yazılar

Müge Anlı’nın Kendi Boyuna Gelen Kızı Lidya Kimdir?

Müge Anlı’nın programlarında çoğu zaman annesi ve kızıyla ilgili yaşadıklarını ya da konuştukları bazı şeyleri paylaşıyor. En çok merak edilen konulardan biri de haliyle Müge Anlı kızı Lidya oluyor.

MÜGE ANLI KIZI LİDYA

Yerli Sherlock Holmes olarak adlandırılan Müge Anlı’nın gerçekten çözemediği olay da yok gibi. Kaybolan hayvanları bile 1-2 saat içinde bulabilen Müge Anlı’nın izleyici sayısı da bir hayli fazla. Elbette bu kadar göz önünde olan Müge Anlı ile ilgili kızı Lidya da merak konusu oluyor.

müge anlı

Programda yardım isteyen insanların hayatlarının en ince ayrıntısına kadar eşen Müge Anlı’nın özel hayatı ile ilgili bilgilere erişmek ise bir hayli zor.

müge anlı hayatı

Müge Anlı sosyal medya kullanıyor mu? Bilinen bir sosyal medya hesabı yok, fakat biz eminiz ki farklı bir hesapla gündemi takip ediyordur.

müge anlı instagram hesabı

Müge Anlı instagram, twitter ya da facebook gibi sosyal medya hesaplarına sahip değil. Bu uygulamaların, insanların psikolojisini yıprattığını düşünüyormuş.

müge anlı evliliği

Burhan Akdağ’ın Kanal 6’da magazin servisi müdürü olduğu zamanlarda, Müge Anlı da aynı kanalda çalışıyor ve çift birbirlerine aşık oluyor. Yalnız bu ilişkilerinde bir sorun var. Burhan Akdağ o sıralarda evli ve çocuğu da bulunuyor.

müge anlı burhan akdağ

Burhan Akdağ, Müge Anlı’ya olan aşkına yenik düşüyor ve eşini ve çocuklarını terk ediyor ve 1993 yılında Müge Anlı ile evleniyor.

Müge Anlı ve Burhan Akdağ’ın bir kızı oluyor.

müge anlı burhan akdağ

Müge Anlı kızı Lidya 2002 yılında dünyaya geliyor.

müge anlı kızı lidya

İnternette Müge Anlı kızı Lidya ile ilgili fazla bilgi bulunamıyor. Yalnızca geçen yıl üniversite sınavlarına girdiğini biliyoruz.

lidya akdağ

Müge Anlı kızı Lidya 19’lu yaşlarında. Fakat anne ve babasının ayrılmalarından ne derece etkilenmiştir bilinmez. Müge Anlı’nın Lidya’yı babası ile fazla görüştürmediği medyada bazı haberlere konu olmuştu.

burhan akdağ kızı lidya

Müge Anlı medya sektöründe kendinden emin adımlarla ilerlerken. Burhan Akdağ’ın işleri planladığı gibi gitmiyor. Ev içinde de bir takım sorunlar başlayınca, çift boşanma aşamasına geliyor.

müge anlı burhan akdağ

Çift bir süre sonra yeniden bir araya gelerek yeniden evleniyorlar. Fakat aradan bir süre geçtikten sonra, ilişkileri yeniden bozuluyor. Çok sancılı bir süreçten sonra boşanıyorlar. Bu andan itibaren Müge Anlı kızı Lidya’yı babası ile görüştürmediği söylentileri ayyuka çıkıyor.

koynumdaki yılan kitap

Eski eşi Burhan Akdağ’ın kendisine şiddet uyguladığını gerekçe göstererek şikayet ediyor ve boşanma davası açıyor. Boşanma davasından sonra kızı Lidya’nın velayetini de alan Müge Anlı Lidya’yı yıllarca babasına göstermiyor. Bu yaşanan olaylardan sonra Burhan Akdağ “Koynumdaki Yılan” kitabını yazıyor ve kızına duyduğu özlemi anlatırken olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşıyor.

burhan akdağ'ın kızı lidya

Burhan Akdağ, kızı Lidya’nın doğum gününü sosyal medya üzerinden kutlarken, kızına duyguğu özlemi “sesini duyamasam da, nefesini hissedemesem de, kokunu alamasam da, iyi ki doğdun, iyi ki varsın” cümleleriyle ifade ediyor.

1 Nisan 2002 doğumlu olan Lidya, koç burcudur.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim Kimdir kategorimizde en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!