in

HarikaHarika

Muhittin Böcek’ten Hastanede Fotoğraflı Paylaşım: ‘İyileşiyorum’

Sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Muhittin Böcek

17 Ağustos 2020’de korona virüs testinin pozitif çıktığını paylaşan Antalya Büyükşehir Belediye Bakanı Muhittin Böcek, hastanede tedavisi sürerken bir fotoğraf paylaştı ve “Hastaneye yatışımdan bugüne kadar mesaj gönderen, arayan, sosyal medyadan yazan vatandaşlarıma, yol arkadaşlarıma, can dostlarıma, dua eden herkese teşekkür ediyorum. Dualarınızla ve doktorlarımızın ilgisiyle iyileşiyorum. Mesafe ve hijyen kurallarına uyalım.” dedi.

Test sonucunun pozitif çıktığını duyurduktan 5 gün sonra, sağlığının iyi olduğunu ve tedavisinin devam ettiğini belirten Böcek, hastane çalışanlarına teşekkür etti.

Muhittin Böcek Twitter

Antalya Büyükşehir Belediye Bakanı Muhittin Böcek, koronavirüs testi pozitif çıktıktan 5 gün sonra hastane odasında çekilmiş fotoğrafını paylaşıp iyi olduğu mesajını verdi.

Muhittin Böcek’e ne olmuştu?

Muhittin Böcek, 17 Ağustos’ta sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında “Bugün yapılan testte koronavirüs sonucum pozitif çıktı. Şu an durumum iyi, moralim yüksek. Hastanede kontrol amaçlı izole durumdayım. Lütfen maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyun. En kısa sürede görüşmek dileğiyle…” ifadelerini kullanmıştı.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Kariye Cami - Müze - İstanbul

Kariye Müzesi ibadete açıldı, Yunanistan Tepki Gösterdi: ‘Provokasyon’

Fitch, Türkiye'nin Notunu Negatif'e Çekti

Fitch, Türkiye’nin Notunu Negatif’e Çekti