3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaCahillerCuppa Cuppa Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin Kimdir?

Son Yazılar

Cuppa Cuppa Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin Kimdir?

Milli Beka Hareketi ile gündeme gelip, şarkı sözü analizi yapan Cuppa Cuppa Murat Şahin kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?

Tarkan’ın ‘Cuppa Cuppa’ şarkısını ‘Cunta Cunta’ diye yorumlayan, Sezen Aksu’ya ‘Akşam Kapısındayız’ diyen Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin kimdir merak ediliyor.

Derin analizleri ile tanınan Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin, yeni tespitleri ile ülke gündemine yön vermeye ve dış güçlerin oyununu bozmaya devam ediyor. Tarkan’ın ‘Cuppa Cuppa’ şarkısını deşifre eden Milli Beka Başkanı, bu sefer de Sezen Aksu’nun şarkısındaki mesajların manidar anlamlarını ülke gündemine getirdi. Peki ülkenin en önemli konusunu gündeme taşıyan Milli Beka Murat Şahin kimdir, nereli, kaç yaşında, ne iş yapar?

Hedefin 2023 olduğunu Twitter hesabında bile vurgulayan Murat Şahin üstadın, salonlara sığmayan toplantıları da muhalefet kanadının ürkmesine sebep olduğu belirtildi.

murat şahin kimdir

Milli Beka Hareketi Başkanı Murat Şahin Kimdir?

Tarkan’ın ‘Cuppa Cuppa’ şarkısını deşifre etmeyi yıllar sonra başaran ilk kişi ünvanına sahip Murat Şahin kimdir merak konusu oldu?

Enflasyon, döviz kuru ve fiyatların %100 artmasını gündeme getirmeyip, ‘Cuppa Cuppa’ deşifresi yapan Murat Şahin, bir çok Twitter kullanıcı tarafından taktir edildi.

Motorin fiyatlarının 26.4 TL yi bulduğu günümüzde Milli Beka için Tarkan’ın şarkısına savaş açan, Soylu ve Erdoğan güzellemelerinin üstadı büyük Türk Milliyetçisi göz doldurmaya devam ediyor.

Peki gerçekten Cuppa Cuppa nasıl bunca yıl gizlendi? İşte gerçekleri ortaya çıkaran Murat Şahin’in yorumları:

Not: Parodi hesap değildir. Murat Şahin’in gerçek Twitter hesabıdır.

murat şahin cuppa cuppa

2016’da yayınlandığını iddia ettiği Cuppa Cuppa şarkısını aradan geçen 5 yılın ardından, büyük bir ustalıkla deşifre eden Murat Şahin, halkın taktirini kazandı.

Murat Şahin, hayal gücüyle, Z kuşağının sevgisini kazanmaya devam ediyor.

murat şahin kimdir

Milli Beka için endişelenen Murat Şahin’in manidar kelimeleri de ortaya çıkarması, gündemi sarstı. MİT ve diğer ülkelerin gizli servisleri şapka çıkardı.

Oyunun büyük, planların ise çok açık olduğunu deşifre eden Milli Beka Hareketi Murat Şahin, sağ gösterip sol vurdu. Bunu kimse düşünmemişti.

Murat Şahin’den Sezen Aksu’ya Mesaj

Milli Bekayı bırakıp, şarkı sözü analizi yapan Murat Şahin kimdir, hadi kendi ağzından bakalım!

Murat Şahin denince akla ilk gelen Devlet aşığı Millet sevdalısı Ülkü ve Ülke sevdalısı bir yiğit gelir, Murat Şahin’in başkanlık hayatı 7 yaşında 1. Sınıfta iken sınıf bakanı olarak başlamıştır 13 yaşında ( Ülkü Ocakları Nilüfer hatun Ortaokulu başkanı olmuştur), 17 yaşında (MHP Teşvikiye mahalle başkanı olmuştur) 19 yaşında ( MHP Şişli İlçe teşkilat başkan yardımcısı olmuştur), 22 yaşından 27 yaşına kadar Ülkü ocaklarında çeşitli başkanlıklar ve Milliyetçi Ülkücü harekette üstün Hizmetleri vardır 28 yaşında Türkiye Genlik Konfederasyonu İl Başkanı 29 yaşında İstanbul Gençlik Federasyonu başkanı 32 yaşında Yenişehir Spor Kulübü başkanlığına seçilmiştir, 32 yaşından şuana kadar bir çok STK ve dernekte üst düzey başkanlıklar yapan şahin şuanda Milli yüreklerin birleşerek yek vücut olduğu Milli Beka Hareketi teşkilatına hizmetkar bir neferdir.”

İlginizi çekebilir: Yavşak ne demek? Yavşak kelimesinin anlamı nedir?

Tarkan ve Sezen Aksu’yu hedef göstermediğini belirten Cuppa Cuppa Murat Şahin, Halk TV’yi kendisini hedef göstermekle suçladı:

Kamuoyuna duyurulur…!

@halktvcomtr canlı yayınında an itibariyle şahsım ve @MilliBekaTR adına gerçekleştirilen linç girişimiyle ilgili yarın itibariyle tüm hukuksal haklarımızı kullanacağımızı ve hakkımızda iftira yoluyla hedef göstermeye çalıştıkları tüm konuların iftira ve yalan olduğunu belgeler ile savcılığa teslim edeceğimizi duyururuz. Milli beka hareketi T.C Anayasının verdiği hakla kurulmuş bir STK’dır. Hiç bir siyasi partinin hiç bir siyasetçinin güdümünde yönlendirmesinde bir hareket değildir.

God of War Oyun Reklamını Yunan Tanrısı Sandı

Milli Beka Hareketi lideri Murat Şahin, God of War oyunu reklamını yanlış anlayıp Ekrem İmamoğlu’na sallayınca dalga konusu oldu.

murat şahin kimdir

Hatasını Farketti Ama İyi Kıvıramadı, İyice Sıvadı

Benim anlatmak istediğimi ne sizin leveliniz ne de experience’ınız yeter. İmamoğlu’nun yunan sever olduğunu düşündüğüm için Gençlerin farketmesini istedim.

Gençler; Ülkemizde 6 adet Boss (bölüm sonu canavarı) vardır, bunlar 6’lı masadakilerdir, 2023’te bunların alayına tek atın.

murat şahin kimdir

Murat Şahin Biyografisi

11 Eylül 1979 tarihinde İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde dünyaya geldi.

Genç yaşta siyasete adım attı. 13 yaşında Ülkü Ocakları Nilüfer Hatun Ortaokulu başkanlığı, 17 yaşında MHP Teşvikiye Mahalle Başkanlığı, 19 yaşında MHP Şişli İlçe Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

2001-2006 yılları arasında Ülkü Ocakları’nda aktif rol aldı.

2007 yılında Türkiye Gençlik Konfederasyonu İstanbul İl Başkanlığı, 2008 yılında İstanbul Gençlik Federasyonu Başkanlığı yaptı.

Murat Şahin, 2010 yılında Beyoğlu Yenişehir Spor Kulübü başkanlığına seçildi. 2022 yılı itibarıyla bu görevini sürdürüyor.

2018 yılında Milli Beka Hareketi’ni kurdu, yurt genelindeki 67 ilde ve 513 ilçede temsilcilik açtı.

1979 doğumlu olan Murat Şahin, 2022 yılı itibarıyla 43 yaşındadır.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Murat Şahin 1.87 metre boyunda, 86 kilo ve başak burcudur.

Beşiktaş taraftarıdır.

murat şahin kimdir

Analizleri ve şarkı deşifreleri ile çıtayı yükselten Yunan Tanrıları Uzmanı Murat Şahin, Milli Beka neferi olarak, dış güçlerle nasıl mücadele edilmesi gerektiği gözler önüne sermeye devam ediyor.

Kendisine başarılar diliyoruz.

Benzer Yazı İlginizi Çeker:

johnny sins kimdir

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Cahiller kategorimizdeki ile ilgili haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!