in

Müslümanların Kutsal Kitabını Yırtan İbrahim Atabey Kimdir?

Youtube ve Twitter hesaplarını kullanarak müslümanların kutsal kitabı Kuran-ı Kerim’e olmadık hakaretleri eden İbrahim Atabey kimdir, nerede yaşıyor?

ibrahim atabey kimdir

Kendisine ait olan Youtube’da GİG TV ve Twitter’da @islamgercegi hesaplarında Kuran’ı Kerim sayfalarını yırtacağını söyleyen İbrahim Atabey kimdir, nerede yaşıyor, ibrahim atabey olayı nedir?

Gündeme bomba gibi düşen İbrahim Atabey’in provokatör olduğu iddia ediliyor. Rusya’da yaşadığı belirlenen İbrahim Atabey‘in Türkiye’ye getirilip yargılanması isteniyor.

EMNİYETTEN AÇIKLAMA YAPILDI

ibrahim atabey emniyet rusya

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ve bağlı il birimlerince yürütülen sanal devriye faaliyetleri kapsamında;

16 Kasım 2020 tarihinde YouTube adlı video paylaşım sitesinde paylaşılan ve sosyal medyada #İbrahimAtabeyTutuklansın etiketiyle gündeme gelen bir videoda dini değerleri alenen aşağılayan ve kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’i yırtan şahsın görülmesi üzerine tespit çalışması yapılmıştır.

Videodaki şahsın İ.A. olduğu, çeşitli suçlardan 11 adet kaydının bulunduğu, firari olarak Rusya’da ikamet ettiği anlaşılmıştır. Şahıs hakkında yasal işlem başlatılmış olup ülkemize iade süreci takip edilmektedir.

İBRAHİM ATABEY OLAYI

İbrahim Atabey’in sık sık Atatürk’ü övmesi ve fotoğraflarını kullanması da Atatürk’ü gerçekten sevenleri rahatsız etti. Kemalizm ile İslam düşmanlığı asla yanyana gelmemeli yorumları yapıldı.

Twitter adresinin ise kapanacak olması gelen haberler arasında.


SOSYAL MEDYADA TEPKİLER: YARGILANSIN

ibrahim atabey kuranı kerim
ibrahim atabey

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Böyle şerefsizler ve bu köpeğin söylediklerinden hoşnut olan köpekler ne kuranı kerime ne peygamberimize söyledikleriyle İslamiyeti alçaltamazlar islamiyet kıyamete kadar hak din olarak var olacak ama bu inkarcı köpeklerin sonları cehenneme odun olmak olacak İNŞAALLAH

Loading…

0
rakı sözleri

Rakı Sözleri – Rakı Masasında Söylenecek Sözler, Rakı Masası Sözleri, Rakı Sofrasında Söylenecek Sözler

merdivene işeyen kurye

Merdivene İşeyen Kurye, Kameraya Yakalandı