Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Ana SayfaSinemaNetFlix'te Ateşli Sevişme Sahneleri ile Erotizm İçeren 23 Film

Son Yazılar

NetFlix’te Ateşli Sevişme Sahneleri ile Erotizm İçeren 23 Film

Netflix platformunda ateşli sevişme sahneleri ile en şehvetli, erotik ve en ateşli filmler, aynı zamanda ilginç hikayeler barındırıyor.

Belki bilmiyorsunuz ama Netflix’te gerçekten cinsel içerikli filmler var. Bu yazımızda ateşli sevişme sahneleri bulunan filmleri sizler için bir araya getirdik. Bunlar Netflix’teki en şehvetli, erotik ve en ateşli filmler olmakla kalmıyor, aynı zamanda gerçekten ilginç hikayeler barındırıyor. Netflix’te cinsel temalı çok fazla film olduğu için, izlenmesi gereken en iyilerini size getirdik. Netflix’te cinsel içerikli filmler hangileri diye bir sorunuz varsa, cevabını buradan alabilirsiniz.

Bazı filmlere ülkemizden ulaşmak mümkün değil, bu sebeple Netflix Amerika İzlemek İçin Çalışan En İyi 7 VPN Uygulaması yazımıza gözatmanızı öneririz.

Ateşli Sevişme Sahneleri ile Erotizm İçeren 23 Netflix Filmi

23. Burning Betrayal (2023)

Bir muhasebeci, nişanlısının ihanetini tehlikeli sonuçlar doğurabilecek bir cinsel uyanış fırsatı olarak görür. Film, ateşli sevişme sahneleri barındırdığı için YouTube fragmanında bile yaş kısıtlaması mevcut.

22. Mutlu Son (2023)

Mutlu ilişkilerinin üzerinden bir yıl geçtikten sonra Luna’nın seks hayatlarına üçüncü bir kişiyi dahil etme önerisi, Mink’le olan bağını alt üst eder.

21. The Package (2018)

Bu listedeki ateşli sevişme sahneleri içeren filmlerden biri olan The Package, kara mizahı cinsel içerikli materyallerle ustaca harmanlıyor. Bir kamp gezisinde olan dört arkadaşın hikayesini anlatıyor. Bu yolculuk sırasında içlerinden biri penisini ikiye böler. Durum doğal olarak hemen harekete geçmeyi gerektiriyor ve film, bu arkadaşların tıbbi yardım alabilmek için birkaç çılgın durumdan nasıl geçtiğini anlatıyor. Bu filmde bol miktarda çıplaklık var ama asla gereksiz sahneler değil.

20. B.A. Pass (2013)

Bir Hint filminin bu listeye dahil edilmesi, Hint filmlerinin yalnızca abartılı Bollywood savurganlığı anlamına gelmediğinin bir kanıtıdır. Hindistan, dünyanın en fazla film üreten ülkelerinden biridir ve ülkede tüm yıl boyunca yapılan çeşitli türde filmler var. Ajay Bahl’ın yönettiği ‘B.A. Pass’, ebeveynlerinin ani ölümünün ardından teyzesi ve ailesiyle birlikte yaşamak zorunda kalan Mukesh adında genç bir lisans öğrencisi etrafında dönen bir erotik gerilim filmidir. Mukesh, teyzesinin evindeyken Sarika adında bir kadınla tanışır. Amcasının meslektaşının karısı olan Sarika, çoğu zaman evde yalnız kalan, cinsel yönden hüsrana uğramış bir kadındır. Bir gün Mukesh kadına bir konuda yardımcı olnak için evine gelir. Sarika, Mukesh tarafından baştan çıkarılır ve sonunda birlikte olurlar. Ateşli sevişme sahneleri ile göz dolduran bir film.

Bu filmde çıplaklık yok ama yine de seks sahneleri fantezilerinizi gıdıklamayı ve daha fazlasını istemenizi sağlıyor.

İlgili Yazı: Seks ve Ön Sevişme Hakkında Bilinmesi Gereken Şeyler

19. Amar (2017)

İlk aşık olduğunuzda nasıl hissettiğinizi hatırlıyor musunuz? Çünkü çoğumuz ilk kez aşık olduğumuzda nispeten gençtik. Hayatımızın bu evresi her zaman tatlı, romantik bir hatıra olarak kalbimizde kalır. Ancak, iki insan hayatlarının oldukça geç bir döneminde ilk kez aşık olduklarında, bu ilişki her şeyin ters gidebileceği ateşli bir tutkuya dönüşür. Bir çift birbirlerine gerçekten, delice ve derinden aşıktır. Bu, ‘Amar’ın baş karakterlerinin tam durumu.

Ateşli sevişme sahneleri içeren filmde, Laura ve Carlos birbirlerine sırılsıklam aşıklar ve Esteban Crespo’nun yönettiği bu filmde güzel bir şekilde yakalanan aşklarının bu yoğunluğu. Film sizi bir tutku yolculuğuna çıkarıyor. Hassas duyguları tasvir etmek ile hayatın sert gerçekleri arasında mükemmel bir denge kuruyor.

18. High Society (2018)

Günümüzde bir çok insan daha çok para kazanmak, ünlü olmak ya da herkes tarafından iyi veya kötü biçimde bilinmek istiyor. Çoğumuz arzuladığımız statüye ulaşmak için en çok çalışmayı planlarken, aynı zamanda alavere dalavere yaparak bu amaçlarına ulaşmaya çalışanlar da yok değil. Ateşli sevişme sahneleri ile göz dolduran 2018 yapımı Güney Kore filmi ‘High Society’, kendilerini Seul’ün yüksek sosyetesinin bir parçası yapmak için her şeyi yapabilen böyle bir çifti konu alıyor. Kocası, yakında seçimlere katılacak olan tanınmış bir profesör ve politikacıyken, karısı şehrin en büyük sanat galerilerinden birinde küratörlük yapıyor. Seks, bu çiftin amaçlarına ulaşmak için bolca kullandığı bir araçtır ve doğal olarak filmde cinsel içerikli bolca sahne var.

17. White Girl (2016)

700.000 dolarlık bir bütçeyle çekilen film, Blue adında Latin bir adamla cinsel içerikli bir ilişkiye giren Leah adında genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Bir kokain satıcısı olan Blue, genellikle uyuşturucuyu yolda satar ve rakibi çok olduğundan daha az kâr eder. Uyuşturucu sattığı zengin insanlarla dostluk kurar ve çevresini geliştirerek daha fazla kazanmaya başlar. Ancak, Blue kısa süre sonra tutuklanır. Film, Leah’nın Blue’yu hapishaneden kurtarmak için verdiği çabayı konu olarak alıyor.

‘White Girl’ sadece ateşli sevişme sahneleri ile değil, aynı zamanda bize madalyonun diğer tarafındaki korkunç resmi de sunuyor. Bazı izleyiciler için oldukça korkunç gelebilecek bir cinsel işkence sahnesi var. Her yönü göz önünde bulundurarak, ‘White Girl’ün mutlaka izlenmesi gereken bir film olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıcalıklı bir beyaz kız ile geçimini sağlayacak başka bir gelir kaynağı olmadığı halde uyuşturucu ticareti yolunu seçen mücadeleci bir Latin arasındaki ilişkinin karmaşıklığını keşfetmek hoşunuza gidecek.

16. A Perfect Ending (2012)

Nicole Conn’un yazıp yönettiği ‘A Perfect Ending’, ateşli sevişme sahneleri açısından doyurucu bir film. Toplumsal ahlaki kodların sınırlarını göz önünde bulundurmadan iki kadın arasındaki aşk ve özlemin hikayesi konu olarak alınıyor. Filmin ana karakteri, Rebecca adında evli bir kadındır. Orta yaşlı, mükemmel bir ailesi var ama içinde derin bir cinsel tatminsizlik hissi var. Rebecca, yaşadığı durum ve nasıl hiç orgazm yaşamadığı konusunda arkadaşlarına bilgi verir, ve onu gizli bir eskort servisine yönlendirirler. Bu hizmet sayesinde, aynı zamanda fahişe olarak da çalışan bir sanat öğrencisi olan Paris ile temasa geçer.

Bu filmi bu kadar unutulmaz kılan, Rebecca ve Paris arasında tanık olduğumuz ateşli sevişme sahneleri. İki oyuncu birlikte sahnelerde o kadar rahat görünüyorlar ki, seks sahnelerinde itici güç şehvet değil, nasıl sevileceğini hissetmek oluyor.

15. Duck Butter (2012)

Filmin hikayesi, her ikisi de aşk deneyimlerinden harap olmuş iki kadın arasında geçiyor. Hayatlarında bir dönüm noktası yaratmak için birbirleriyle 24 saat geçireceklerine ve bu saatlerin her birini seks için harcayacaklarına karar verirler. Eğlenceli bir deney gibi görünen bu olay, çok geçmeden hiçbirinin hazırlıklı olmadığı derin sırları çözmeye başlar. Film çok sayıda ateşli sevişme sahneleri ile süslenmiştir. Bununla birlikte, filmin öne çıkan özelliği, cinsellikten çok, başrol oyuncuları Alia Shawkat ve Laia Costa arasındaki uyumdur.

14. Much Loved (2015)

Fas’ta tartışmalara neden olan bir film, ‘Much Loved’ ülkede yaygın fuhuş ve onunla bağlantılı kötülükleri çok kaba ve açık bir şekilde ele alıyor. Önde gelen Faslı aktris Loubna Abidar’ın başrolde oynadığı film, Noah’ın görünüşte kraliçe olduğu üç kadın grubunun etrafında dönüyor. “İş”teyken onlara sadece cinsel obje gibi davranılır, özel yaşamları da cennet değildir. Seks ve ateşli sevişme sahneleri açık olmasa da hikaye canlandırıcı bir şekilde yazılmış, ki bu belki de ‘Much Loved’ ile ilgili en iyi şey. Buradan izleyin.

13. Unfreedom (2014)

Hint filmi ‘Unfreedom’ da birçok tartışmayla karşı karşıya kaldı ve Hindistan’da gösterimden kalıcı olarak men edildi. Başlangıçta bir lezbiyen draması olan ‘Unfreedom’, sırasıyla New York ve Yeni Delhi’de geçen iki paralel hikayeye sahiptir. NYC’de odak, İslami köktendinciliğe ve liberaller ile teröristler arasındaki sözde savaşa dayanırken, Yeni Delhi komplosu LGBTQ sorunlarını ele alıyor; burada lezbiyen bir kız özgür kalmaya ve kız arkadaşına kaçmaya çalışırken, babası onu durdurmak istiyor. Güçlü performanslar, seks sahnelerinin kaba tasvirleri, cinsel saldırılar vb. ve Hindistan’da yasaklanmış olması, filmin birçok çevrede tanınması için büyük itici güç oldu ve evet, Netflix’te mevcut.

12. Knock Knock (2015)

Ateşli sevişme sahneleri ile ‘Knock Knock’, Evan Webber’in (Keanu Reeves) ve yağmurlu bir akşam evini ziyaret eden iki yabancıyla olan ilişkisinin hikayesini anlatıyor. Webber onları evine kabul eder. Bu arada, Webber’in karısı ve çocukları, aile tarafından planlanmış bir sahil gezisinde evlerinden uzaktadır. Bu durumdan yararlanan kızlar, Webber’i onlarla seks yapması için baştan çıkarırlar. Webber’in suçluluğu onu kızlardan ayrılmalarını istemeye zorlar, ancak kızların reşit olmadıklarını ortaya çıkar. Genesis (Lorenzo Izzo) ve Bel (Ana de Armas), Webber’in evini tahrip eder ve garip durum altında onu rehin alırlar. Bazılarının rıza dışı olduğu bol miktarda seks sahnesi olan bir film olan ‘Knock Knock’, cinsel zorlamaya maruz kalmış bir erkek kurbanı konu alıyor.

11. Newness (2017)

Martin ve Gabriella bir flört uygulaması üzerinden tanışırlar. İlişkiye başlamadan önce birbirlerini tanımak isterler, Gabriella, Martin’in daha önce evli olduğunu öğrenirken, Martin, Gabriella’nın daha önceki ilişkilerini öğrenir. İkisi de bir ilişkiye başlamak konusunda anlaşırlar. Fakat heyecanın azalmaya başlamasıyla ilişkilerinde sorunlar ortaya çıkar. Aralarındaki sorunu çözmeye çalışan Martin ve Gabi sıra dışı bir çözüm bulur. Farklı denemeler yapmaya karar veren çift düşlemedikleri sorunlarla karşılaşır.

10. Horns (2013)

Alexandre Aja’nın eseri, erotik öğelerin korkuyla incelikli karışımını bir araya getiriyor. Heyecan verici bir anlatıda fantezi ve korku mecazlarını ustaca birleştiren Aja, bu özel türde kendine bir yer edinmiş. ‘Horns’, gizem ve şehvetli romantizmden oluşan doğaüstü bir gerilim filmi. Baş karakter olarak Daniel Radcliffe’in başrol oynadığı film, haksız yere sevdiği kadına tecavüz etmek ve öldürmekle suçlanan bir adam olan Ignatius ‘Ig’ Perrish’in hikayesini anlatıyor. Gerçeği ortaya çıkarmak için Ig, yeni keşfettiği paranormal yeteneklerini kullanır ve korkunç cinayete yol açan olaylar zincirini ortaya çıkarır.

9. Una (2016)

Başrolünde Rooney Mara’nın yer aldığı hikaye, gençliğinin ilk yıllarında ilişki yaşadığı 20 yaş büyük bir erkeğe yönlendirilen Una adında genç bir kadını takip ediyor. Ray, reşit olmayan bir kızla olan ilişkisi nedeniyle yargılanır ve dört yıl hapis cezasına çarptırılır. ‘Una’, anlatısının temelini oluşturan bazı kasvetli ama ateşli sevişme ve seks sahneleri içeriyor.

8. Bebek Bakıcısı (2017)

Biraz korkutucu ve biraz da ateşli sevişme sahneleri içeren film havasındaysanız, Bebek Bakıcısı tam size göre olabilir. Korku-komedi, Samara Weaving’in başrol oyunculuğu ile büyülüyor: her yönden süper ateşli, ekstra seksi bir rüya bebek bakıcısı – elbette birilerini öldürüyor olması dışında . McG’nin yönettiği Bebek Bakıcısı incelikli bir yapım değil ama çok eğlenceli ve Weaving, Robbie Amell, Hana Mae Lee, Andrew Bachelor ve Bella Thorne’un da dahil olduğu bir dizi kült üyeyle aynı zamanda çok şey var. Leslie Bibb ve Ken Marino’dan oldukça ateşli ebeveynler olarak bahsetmiyorum bile.

7. Elisa & Marcela (2019)

Isabel Coixet’in yönettiği ‘Elisa & Marcela’, 1901’de A Coruña’daki Saint George Kilisesi’ne heteroseksüel bir çift olarak evlenmeye giden iki kadın olan Elisa Sánchez Loriga ve Marcela Gracia Ibeas’ın hikayesini anlatan İspanyol biyografi ve romantizm filmidir. Böylece İspanya tarihinde kaydedilen ilk eşcinsel evlilik oldu. Siyah beyaz çekilen ‘Elisa ve Marcela’, iki kadın arasındaki tutkulu aşk ilişkisini ve onların evlilik bağlarını sağlamlaştırma arzusunu betimleyen, derinden duygusal bir melodramdır. Film, karakterlerin toplumsal geleneklere bağlı ‘normal’e meydan okuyarak sevgisini kişileştiren çok sayıda ateşli sevişme sahneleri içeriyor.

6. Lust Stories (2018)

Hint film endüstrisinin önde gelen yönetmenleri Anurag Kashyap, Karan Johar, Zoya Akhtar ve Dibakar Banerjee’nin ortak çalışması olan ‘Lust Stories’, Hint toplumunun ahlakının altında saklı cinsel yaşamı araştıran dört farklı hikayeden oluşan bir antoloji filmidir. Bu kısa filmler ile aşk, cinsellik ve ilişkiler ile ilgili çarpıcı gerçeklerle yüzleşmemizi sağlıyor.

5. Berlin Syndrome (2017)

Avusturyalı foto muhabiri olan Clare Almanya’daki Sovyet mimarisini fotoğraflayıp bir kitap yayınlamak için Berlin’e gelir. Berlin’de tatil yaparken bir beden eğitimi okulunda İngilizce öğretmeni olan karizmatik Andi tanışır. Kısa sürede birbirlerine karşı güçlü bir çekim hissetmeye başlarlar. Andi, Clare’i dairesine götürür ve sonunda ateşli sevişme sahneleri ile dolu keyifli bir gece geçirirler. Clare, apartmandan çıkmasına izin vermeyen yabancı tarafından tuzağa düşürülür. Stockholm Sendromu’nun ilginç bir yorumu olan ‘Berlin Sendromu’, izleyicileri heyecan ve klostrofobik atmosferiyle büyüleyecek.

4. Ascharyachakit! (2018)

Netflix gibi dijital platformlarının ortaya çıkmasıyla birlikte Hintli film yapımcıları, katı sansür yasalarını aşmanın ve film yapımında özgürlüklerini kullanmanın bir yolunu buldular. ‘Ascharyachakit!’ yaratıcı özgürlüğü keşfetmeye yönelik böyle bir filmdir. Samit Kakkad’ın yönettiği ‘Ascharyachakit!’, bir Bollywood süperstarını ve onun kadınlarla tutkulu ilişkilerini konu alan bir kara komedi. Ateşli sevişme sahneleri ile gözlerinizi alamayacağınız bir yapım.

3. Tiger, Blood in the Mouth (2016)

Ateşli sevişme sahneleri yüksek dozlu bir boks draması olan ‘Tiger, Blood in Mouth’, yaşlanan bir boksör Ramon’un hikayesini ve çok daha genç bir kadın boksörle kurduğu cinsel ilişkilerle yoluyla nasıl güç ve şevk bulduğunu anlatan eğlenceli bir film. Ramon’un ailesi onun emekli olmasını istiyor ama o bunu reddediyor. Zevk ve acı birbiriyle derinden bağlantılıdır ve ruhları canlandıran bir afrodizyak görevi görür. Leonardo Sbaraglia ve Eva De Dominici’nin rol aldığı bu Arjantin filmi, tutkulu seksin canlandırıcı doğasını sizlerle buluşturuyor.

2. 365 Days (2020)

Barbara Białowąs ve Tomasz Mandes tarafından yönetilen ‘365 Days’, softcore seks sahneleri nedeniyle manşetlere çıkan bir Polonya erotik dramasıdır. Blanka Lipinska’nın roman üçlemesine dayanan ‘365 Gün’, Sicilyalı bir mafya ailesinin lideri Massimo Torricelli tarafından kaçırılan Laura’nın hikayesini konu alıyor. Massimo, Laura’ya onu beş yıl önce bir kumsalda gördüğünü ve görünüşe göre onu unutamadığını söyler. Laura, Massimo’ya aşık olana kadar 365 gün hapiste tutulacaktır. Bu tuhaf önerme, inkarlar ve baştan çıkarma yoluyla yavaş yavaş gelişen ilişkilerinin gidişatını belirliyor. Massimo ve Laura arasındaki ateşli sevişme sahneleri, en hafif tabirle çok cezbedici. Belki de Netflix’teki en şehvetli filmlerden biri olan ‘365 Gün’, ‘Grinin Elli Tonu’nun (2015) Polonyalı karşılığıdır.

1. Temel İçgüdü (1992)

‘Temel İçgüdü’, Sharon Stone’un muhteşem performansıyla vurgulanan belki de en ünlü filmidir. Film, sarışın bir kadınla seks yaparken bıçaklanarak öldürülen bir rock yıldızı Johnny Boz’un katilini bulmak için Dedektif Nick Curran’ın (Michael Douglas) macerasını konu alıyor. Curran’ın şüphelisi, aynı suçu anlatan bir roman yazan bir polisiye roman yazarı Catherine Tramell’dir (Sharon Stone). ‘Temel İçgüdü’, Hollywood’da seks sahnelerinin tasvir edilme şeklini değiştirdiği için zamanında oldukça çok konuşulmuştu.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!