Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaSinemaNetflix, HBO Max Platformlarında Bu Hafta Yayınlanacak En İyi 7 Yeni Film...

Son Yazılar

Netflix, HBO Max Platformlarında Bu Hafta Yayınlanacak En İyi 7 Yeni Film (30 Ağustos – 2 Eylül)

30 Ağustos 2 Eylül 2022 tarihleri arasındaki haftanın izlenmesi önerilen en yeni filmler listesine mutlaka göz atın, işte onlardan 7 tanesi.

Yaz mevsimi, internetten izleyecek yeni filmler arayanlar için bir ziyafetle bitiyor. Yılın en iyi filmlerinden biri artık hemen izlenebilecek duruma geldi. Evet, Top Gun: Maverick‘in beğenileri şu tarafa alalım işte benzeri yapımlardan biri şimdi HBO Max’te. 30 Ağustos 2 Eylül tarihleri arasındaki haftanın izlenmesi önerilen en yeni filmler listesi için yazımızı okumaya devam edin.

Bununla, Bay Presley’in hikayesini menajeri Albay Tom Parker’ın (Tom Hanks) merceğinden anlatan Baz Luhrman’ın filmi Elvis’i kastediyorum. Hanks’in performansı neredeyse komik olsa da, film tüm yıl boyunca göreceğiniz hiçbir şeye benzemiyor. Austin Butler’ın rock n roll’un itibarlı kralı olarak performansı, yıldızları yaratan büyüleyici ve güçlü enerjiyi sizlere enjekte ediyor.

en yeni filmler 30 ağustos 2 eylül

Film ve dizi izleme platformlarında Jurassic Park veya World filmlerini de bulacaksınız. Daha fazlasına ihtiyaç var? Netflix’in İtalya’da geçen romantik bir yapımı da var… Diğeri bir grafiti sanatçısının yerel bir yargıçla karşılaşması konu alınıyor ve Bruce Willis’in son filmlerinden bir diğeri çevrimiçi olarak gösterime giriyor.

Ve Cuma gününden itibaren Nope‘u çevrimiçi izleyebilirsiniz.

30 Ağustos 2 Eylül tarihleri arasındaki haftanın izlenmesi önerilen en yeni filmler listesi için yazımızı okumaya devam edin.

Bazı filmlere ülkemizden ulaşmak mümkün değil, bu sebeple Netflix Amerika İzlemek İçin Çalışan En İyi 7 VPN Uygulaması yazımıza gözatmanızı öneririz.

Bir Uğradım – Netflix

‘Bir Uğradım’, varlıklı seçkinlerin evlerini hedef alarak geçimini sağlamaya başlayan genç bir grafiti sanatçısı Toby’ye odaklanıyor. Sonunda, ciddi suçlarda uzmanlaşmış, iyi bağlantıları olan ve prestijli bir yüksek mahkeme yargıcı olan Sir Hector Blake’in evine rastlar. Toby, malikaneye girdikten sonra, kısa süre sonra ünlü Hector Blake’in saklayacak bazı sırları olabileceğini keşfeder. Özetin açıkladığı gibi, Toby “kendisini ve en yakınlarını tehlikeye atan şok edici bir yolculuğa çıkaran” “karanlık bir sır” ile karşılaşır. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Villada Aşk – Netflix

Yaz aylarınız, gözünüze kestirdiğiniz romantizmi yaşatmadıysa, Netflix’in üzerinde adınızın yazılı olduğu İtalya’nın Verona kentine biletleri var. Brandon (Raymond Ablack) tarafından terk edildikten sonra sizinle aynı gemide olan Julia (Kat Graham) ile tanışın. Brandon ile romantik bir kaçamak yapmak isterken, kendi başına tatil yapmak zorunda kalır. Ancak, kiraladığı yere vardığında, aynı tarihlerde başkasınında aynı yeri kiraladığını öğrenince biraz dumura uğrar. Peki sonra ne mi olur? Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Elvis (HBO Max)

Elvis Presley’in, diğer adıyla The King’in yükselişi ve düşüşüyle ilgili bir biyografik film olan Baz Luhrman’ın Elvis’inin fragmanını bu yıl sinemalarda çok fazla gördüm. Onu yazmaya bile hazırdım. Ardından, kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Film, esrarengiz menajeri Albay Tom Parker ile Elvis Presley’in hayatını ve müziğini konu alıyor. “Hikaye, Amerika’da gelişen kültürel hayat ve masumiyetin kaybolması zemininde, Presley’in şöhrete yükselişinden benzeri görülmemiş yıldızlığına kadar 20 yılı aşkın süredir Presley ve Parker arasındaki karmaşık dinamiği araştırıyor. Bu yolculuğun merkezinde Elvis’in hayatındaki en önemli ve etkili insanlardan biri olan Priscilla Presley da var. Bu filmi izlemek için VPN kullanmalı ya da alternatif yayıncılara göz atmalısınız.

Jurassic World Dominion (Peacock)

Önceki Jurassic World filmleri (kendisi orijinal Jurassic Park üçlemesinin devamı niteliğindedir) karışık eleştiriler alırken, Dominion farklı bir şey sunmaya çalışıyor. Dominion tüm ekibi yeniden bir araya getirdi. Dinozorların anakarada serbest bırakılmasından dört yıl sonra, insanlar onların varlığına uyum sağlamak zorunda kaldı. Bu filmi izlemek için VPN kullanmalı ya da alternatif yayıncılara göz atmalısınız.

Honk for Jesus, Save Your Soul (Peacock)

Regina Hall’un kocası Papaz Lee-Curtis Childs (Sterling K. Brown) ile birlikte bir zamanlar onbinlerce cemaatte hizmet etmiş olan Güneyli Baptist kilisesinin gururlu first lady’si Trinitie Childs rolünde oynadığı hicivli bir komedi. Ancak kiliselerini geçici olarak kapanmaya zorlayan bir skandalın ardından Trinitie ve Lee-Curtis, metalaşmış dinin gördüğü en büyük geri dönüşü gerçekleştirmek için kiliselerini yeniden açmalı ve cemaatlerini yeniden inşa etmelidir. Bu filmi izlemek için VPN kullanmalı ya da alternatif yayıncılara göz atmalısınız.

Aşıklar Bayramı (Netflix)

Aşıklar Bayramı, 25 yıl ayrı kaldıktan sonra yolları yeniden kesişen bir baba ve oğlunun hikayesini konu ediyor. Yıllar önce yolları ayrılan Avukat Yusuf ve saz aşığı babası Heves Ali’nin yolu, 25 yılın sonunda yeniden kesişir. Çıktıkları uzun belki de son yolculukta bir araya gelen baba oğul, bu süreçte geçmişleriyle yüzleşip, gelecekleriyle ilgili olan sorunların üstesinden gelmeye çalışır. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Wire Room (Amazon Prime)

Bruce Willis’in oyunculuktan yavaş yavaş emekli olması ardından, bu tip filmlerinin ortaya çıkması insanı mutlu ediyor. İç Güvenlik ajanı Shane Mueller (Bruce Willis), en tehlikeli suçluları izleyen yüksek teknolojili bir komuta merkezi olan Wire Room’u yönetiyor. Yeni üye Justin Rosa (Kevin Dillon), silah kaçakçılığı karteli üyesi Eddie Flynn’i (Oliver Trevena) izlemeli ve ne pahasına olursa olsun onu hayatta tutmalıdır. Bu filmi izlemek için VPN kullanmalı ya da alternatif yayıncılara göz atmalısınız.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!