Salı, Mart 19, 2024
Ana SayfaSinemaNetflix Komedi Filmleri: Gülme Garantili 15 Film Tavsiyesi

Son Yazılar

Netflix Komedi Filmleri: Gülme Garantili 15 Film Tavsiyesi

Türk ve yabancı güncel Netflix komedi filmleri listemi paylaşıyorum. İşte gülmek isteyenler için hemen izlenebilecek 15 Netflix filmi.

Son ayların en iyi yerli ve yabancı güncel Netflix komedi filmleri listesini sizin için derledik. Gülmek isteyen komedi severler için hemen izlenebilecek 15 Netflix film tavsiyesi, Takiye.com’da.

Boş zamanlarınızda ailecek, sevgilinizle ve hatta bazılarını çocuklarınızla izleyebileceğiniz en komik Netflix filmlerini sizler için her hafta güncelliyoruz. İzleyici yorumlarına ve puanlarına göre sürekli olarak güncellediğimiz Netflix Komedi Filmleri sayfamızı kaydetmenizi ve sevdiklerinizle de paylaşmanızı umarız. Yazımıza eklememizi istediğiniz Netflix’te yayınlanan komedi filmleri varsa, yorumlarınızla birlikte bizimle paylaşın, hemen yayınlayalım.

Netflix Komedi Filmleri

Netflix komedi filmleri arasında Türk ve yabancı filmleri de dahil edip, listemizi sürekli güncellemekteyiz. Sizlerinde tavsiyeleri olursa komedi filmleri arasına eklemekten memnuniyet duyarız. İsteklerinizi yorumlar bölümüne yazarak ya da iletişim formumuzu kullanarak iletebilirsiniz. İşte karşınızda yerli ve yabancı IMDb puanları ve fragmanlarıyla tavsiye edilen en iyi Netflix komedi filmleri

Benzer Yazı: IMDb Puanı Yüksek En İyi Netflix Biyografi Dizileri

Your Place or Mine (2023)

Debbie (Reese Witherspoon) ve Peter (Ashton Kutcher) çok iyi arkadaşlar fakat tamamen zıt karakterlere sahipler. Debbie, Los Angeles’ta oğluyla rutin bir hayat yaşamak istiyor; New York’ta değişimden hoşlanıyor. Bir hafta boyunca evlerini ve hayatlarını değiştirdikleri zaman, istediklerini düşündükleri şeyin gerçekte ihtiyaç duydukları şey olmayabileceğini keşfederler.

Tür: Romantik Komedi


Amcalar (2023)

En iyi üç arkadaş hayatlarının ilerleyen dönemlerinde baba olurlar ve kendilerini okul öncesi müdürlerle, Y kuşağının CEO’larıyla ve 1987’den sonra yaratılan her şeyle savaşırken bulurlar.

Tür: Komedi, Aksiyon


Aşk Hava Yolları (2023)

Dana Randall, Kuzey Queensland’de bulunan, kar amacı gütmeyen Fullerton Airways’de bir pilottur. Küçük ekip, babası Jeff ve tamirci arkadaşı Nikki ile birlikte, yerel ada topluluklarının güvendiği temel hava hizmetlerini sağlamak için birlikte çalışıyor. Londra merkezli ITCM Mali temsilcisi William, kuruluşun mali durumunu incelemek üzere Fullerton Airways’e gönderildiğinde, Dana onu karşılıyor ve onların büyük ölçüde şirketinin sübvansiyonlarına bağlı olduğunun farkında. Dana’nın bilmediği şey, William’ın denetiminin işletmenin mali sıkıntılarını doğrulamak ve kapanmaya hazırlanmak olduğudur. William, Dana ve Ada halkıyla vakit geçirdikçe sadakati zedelenir. Dana’ya aşık olur ve bu hisler karşılıklı gibi görünüyor… ta ki Dana yanlışlıkla onun gerçek amacını keşfedene kadar.

Tür: Romantik Komedi


Red Notice (2021) – IMDb: 6.3

Netflix komedi filmleri arasında 2021 yapımı olan Red Notice, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşen bir Interpol ajanının hikayesini konu ediyor. İnterpol tarafından dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için kırmızı bülten çıkarıldığında, FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley harekete geçer. Dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop’un peşine düşen John, bu süreçte dünyanın en iyi sanat hırsızı olan Nolan Booth ile ortak olmak zorunda kalır. Yaşanan bir dizi olayın ardından üçlü kendilerini dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishanede, bir dans pistinde, ormanda ve hepsinden de kötüsü birbirlerinin çalıştıkları şirketlerde bulur.

Tür: Komedi, Aksiyon


Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus (2021) – IMDb: 6.6

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ‘Diamond Elite Platinum Plus’ isimli gösterisinin video kaydı, 31 Aralık 2021’de Netflix’te yayına girmişti. Türkiye’nin en iyi komedyenlerinden biri olarak gösterilen Yılmaz’ın gösterisi, sosyal medyayı ikiye bölmüştü. Birçok kişi, gösteriyi ve esprileri beğenmediğini dile getirmişti.

Tür: Komedi, Hiciv


Cinayet Süsü (2019) – IMDb: 6.7

Netflix komedi filmleri arasında Cinayet Süsü, esrarengiz bir seri katil olayını aydınlatmaya çalışan polislerin maceralarını konu ediyor. Başkomiser Emin (Ugur Yücel), komiser Salih (Cengiz Bozkurt), komiser Asuman (Binnur Kaya) ve komiser yardımcısı Alaattin’den (Mert Denizmen) oluşan ekip çok enteresan bir olay ile karşı karşıyadır. Seri katil öldürmeye devam eder ama cinayet büro ekibi hiç bir delil bulamaz. Cinayetleri aydınlatamayan ekibe hem medya hem de halk baskı kurmaya başlar. Başkomiser Emin ekibe “suç uzmanı” Dizdar Koşu’yu (Feyyaz Yigit) dahil eder. Seri katili yakalamak için amansız bir mücadele veren ekibin yaşadıkları komedi türüne özgü anlatımla sizleri bekliyor.

Tür: Suç, Komedi

İlgili YazıEn Çok İzlenen ve En İyi Kore Dizileri


Organize İşler: Sazan Sarmalı (2019) – IMDb: 6.0

Asım Noyan (Yılmaz Erdoğan) ve çetesinin maceralarını konu ediyor Organize İşler Sazan Sarmalı. Asım, İstanbul’da yolunu bulmaya çalışan bir çete lideridir, ama öyle mafya gibi değil, ufak tefek vurgunlarla çeteyi ayakta tutmaya çalışmaktadır. Tam gaz dolandırıcılığa devam eden çete üyeleri, karmaşık olaylar zincirine girecek ve başları fena belaya dolanacak. İşte “Sazan Sarmalı” filminin konusu burada başlıyor. Asım’ın çok sevdiği kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.

Tür: Komedi

Benzer YazıNetflix Din ve İnanç Konulu Belgeselleri


Aykut Enişte (2019) – IMDb: 7.1

Netflix komedi filmleri arasında Aykut Enişte yapımı, hayatta yalnız kalmış, bundan da fazlasıyla sıkılmış, aile özlemi çeken Aykut isimli bir adamın hikayesini konu ediyor. Aykut, artık evlenip, mutlu bir aile kurmanın hayalini yaşamaktadır. Evlenmeyi düşündüğü Nurhan ile bu hayalini gerçekleştirmek için adım adım ilerlerken başına bir iş gelir. Evlenmesine bir hafta kalan, iş yerine giren hırsızın Aykut’un tüm parasını çaldırmasıyla işler karmaşıklaşır. Sadece parası çalınsa iyi, bu hırsızlık olayını takiben başına gelmedik şey kalmaz. Sigorta firmasından ekspertiz için gelen Gülşah’ın, Aykut’tan küçük bir iyilik istemesi hepsinin hayatının değişmesine neden olur. Kendi halinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur. Aykut, içine düştüğü bu karışık durumdan kendisini kurtarmayı başarabilecek midir?

Tür: Komedi, Aile

Benzer YazıEn İyi Netflix Filmleri


Hedefim Sensin (2018) – IMDb: 6,2

Netflix komedi filmleri arasında bulunan Hedefim Sensin, kendi hazırladığı çiğ köfteleri satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hayatını konu ediyor. İstanbul’un dar sokaklarında, eğlence mekanlarını gezerek çiğ köfte satan Zekeriya, oldukça geveze ve patavatsız bir adamdır. Bu zamana kadar başına ne geldiyse bu özelliklerinden dolayı gelen Zekeriya, yine çiğ köfte satarken kırdığı potlar sebebiyle başını fena belaya sokar ve İstanbul’dan kaçmak zorunda kalır. Soluğu Gökçeada’da alır. Bu güzel adaya gelmesi sadece kendi hayatını değil, tanıştığı insanların hayatlarını da değiştirecektir.

Tür: Komedi, Aile

Benzer YazıNetflix Boks Sporu Konulu Filmler


Delidolu 2 (2020) – IMDb: 5,9

Elle, erkek arkadaşı Noah ile hayatının en güzel yaz tatilini geçirir. Fakat ilerleyen dönemde onu zor zamanlar bekliyordur. Sevgilisi Noah üniversiteye başlayınca çift, uzak mesafeden ilişkilerini yürütmeye çalışırlar. Lise son sınıfta olan Elle ise üniversite başvuruları ile ilgilenirken bir yandan da hayatını değiştirebilecek yeni bir arkadaşlığın getirdiği zorluklarla uğraşır.

Tür: Komedi, Romantizm, +13

Benzer YazıNetflix Best Movies: Hemen İzleyebileceğiniz En İyi 20 Film


Johnny English Tekrar İş Başında (2018) – IMDb: 6,2

Komedi filmlerinin aranılan aktörü ve Mr. Bean serileriyle de tanınan İngiliz oyuncu Rowan Atkinson’ın başrolünü üstlendiği, Netflix komedi filmleri arasında gösterilen Johnny English Tekrar İş Başında, hackerların saldırılarını durdurmak ve çeteyi bulmak için görevlendirilen sakar ve bilgisiz casusun hikayesini konu alıyor. Hackerların düzenlediği siber saldırı sonucunda gizli servisin tüm üyeleri ifşa olur. Tabi tüm casuslar işfa olunca da, daha önce emekli olan Johnny English yeniden göreve çağrılır. Fakat tek bir sorun vardır, Johnny, modern teknolojiye hiç alışkın değildir, peki tam donanımlı hackerları nasıl yakalayacak?

Tür: Komedi, Aksiyon, Macera

Benzer YazıNetflix’teki En İyi 20 Doğal Afet ve Felaket Filmi


Murder Mystery (2019) – IMDb: 6,0

Murder Mystery, evlilik hayatlarını yeniden canlandırmak isteyen bir çiftin, çıktıkları tatilde başlarına gelenleri konu alıyor. Amerika’nın NewYork şehrinde yaşayan bir polis ve eşi, evliliklerindeki durağanlığı yıkıp yeniden alevlendirmek için Avrupa’ya gitmeye karar verirler. Çok uzun zamandır erteledikleri bu tatil fikri en sonunda gerçekleşir ve giderler. Bir gün dost canlısı bir milyarderin yatında yaptığı bir partiye davet edilir. Ancak çiftimizi garip olaylar beklemektedir. Partide, yaşlı milyarderin öldürülmesi her şeyi alt üst eder. Üstelik çift cinayetin baş şüphelisi olarak gösterilmektedir. Polis ve eşi, kendilerini bu işten kurtarmak için vakit kaybetmeden cinayeti kimin işlediğini bulmak zorundadır.

Tür: Komedi, Aksiyon, Suç

Benzer YazıKıyamet Sonrasını ve Dünyanın Sonunu Konu Alan Netflix’teki En İyi 20 Film


Sünger Bob Kare Pantolon: Suyu Süngerle Sil (2015) – IMDb: 6,0

Son yılların en güzel animasyon filminin kadrosunda Antonio Banderas, Tom Kenny, Clancy Brown ve Rodger Bumpass gibi isimler yer alıyor. Sünger Bob Kare Pantolon’un gerçek dünyaya çıkıp, orada başına gelen maceraları konu alıyor. Acımasız korsan Burger-Beard (Antonio Banderas) sihirli kitabı ele geçirir ve buradaki formülü kullanarak dünyanın en lezzetli hamburgerini yapmak ister. Bu gerçekleşirse Bikini Bottom şehri çok tehlikeli bir duruma düşecektir. Şehrin SüngerBob, Patrick ve ekiplerine denizin dışında ihtiyacı vardır. Şimdi tüm ekip Burger-Beard’a karşı harekete geçmek zorundadır. Şehirlerini tekrar kazanabilmek için ise sihir kitabını geri almak zorundadır.

Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera

Benzer YazıNetflix’teki En İyi 19 İhanet ve Aldatma Filmi


Bayi Toplantısı (2020) – IMDb: 4,6

Netflix komedi filmleri arasında gösterilen yapım, beyaz eşya ticareti yapan üç adamın zorunluluktan katıldıkları bayi toplantısında yaşadıkları maceranın hikayesi anlatılıyor. Namık, Adem ve Sadık filmin ana karakterleri, hayatlarını efnaflık yaparak sürdüren 3 adamdır. Üstelik birbirlerini tanımamaktalar, bayi toplantısında tanışıyorlar. Zor bir döneminden geçen Namık, Adem ve Sadık, başlarına gelen olaylar sonrasında kendilerini macera dolu bir planın içinde bulur. Bayilerini kurtarmaya çalışan ekibin bu süreçte birbirine güvenmekten başka çareleri yoktur.

Tür: Komedi

Benzer YazıNetflix’teki En İyi 14 Seri Katil Filmi


Altızlar (2019) – IMDb: 4,4

Netflix komedi filmleri arasında bulunan Altızlar filmi, altız olduğunu öğrenen bir adamın hayatını komik maceralarla konu edinmiş. Filmin ana karakteri olan Alan (Marlon Wayans), yakın zamanda çocuğu olacak bir baba adayıdır. Ailesi hakkında pek bilgisi olmayan Alan’ın hayatı, bir gazete kupüründe okuduklarıyla bambaşka bir hal alır. Gazeteden aslında altız olduğunu ve yani 5 kardeşi daha olduğunu öğrenen Alan, hiç tanışmadığı ailesini bulmaya karar verir. Alan, ilk olarak Russell adındaki erkek kardeşine ulaşır. Yıllardır kayıp olan diğer kardeşlerini de bulmaya kararlı olan Alan, Russell’ı da yanına alarak macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Tür: Komedi

Benzer YazıNetflix’te İzleyeceğiniz En İyi 13 Zombi Filmi


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!