Perşembe, Nisan 11, 2024
Ana SayfaSinemaNetflix'te Hemen İzleyebileceğiniz En İyi 23 Yetişkin Filmi

Son Yazılar

Netflix’te Hemen İzleyebileceğiniz En İyi 23 Yetişkin Filmi

Netflix platformunda yayınlanan ve içeriğinde çıplaklık olan en seksi yetişkin filmleri listemizdeki 23 muhteşem yapımı kaçırmayın.

Cinsel içerikli ve çıplaklık içeren filmlerin iyi olmadığına dair yaygın bir yanlış kanı var. Tarihin sayfalarını çevirirseniz, en büyük filmlerden bazılarının içlerinde sert cinsel içerik olduğunu görebilirsiniz (örneğin, ‘Eyes Wide Shut’; ‘Boogie Nights’, vb.) Şimdi bunu açıklığa kavuşturduğumuza göre, hadi Netflix platformunda şu anda izleyebileceğiniz en seksi yetişkin filmleri listemize göz atalım. Aşağıda listelenen filmlerden bazıları, kendi alt türlerinin en iyileri arasındadır ve performansları ve hikayeleri ile öne çıkmaktadır. Bazı filmlere ülkemizden ulaşmak mümkün değil, bu sebeple Netflix Amerika İzlemek İçin Çalışan En İyi 7 VPN Uygulaması yazımıza gözatmanızı öneririz. Peki Netflix izlemek için VPN kullanmak yasal mı? işte cevabı burada.

Netflix’te İzlerken Keyif Alacağınız Yetişkin Filmleri

1
İyi ki Aldatılmışım! (2023 – iMDB: 4.1)

Burning Betrayal, Sue Hecker’in O Lado Bom de Ser Traída adlı kitabına dayanıyor. Brezilya kökenli bir erotik romandır ve adı Portekizce’de ‘İhanete uğramanın iyi tarafı’ anlamına gelir. Brezilya’nın en popüler erotik kitaplarından biri, düğünden önceki gece nişanlısı tarafından aldatıldığını öğrenen bir kadını konu alıyor. Sonuç olarak yeni bir adamla tanışacağı yeni bir maceraya atılmaya karar verir. Ancak yeni ilişkisi yeni komplikasyonları da beraberinde getiriyor. Buradan izleyebilirsiniz.

2
Lady Chatterley’nin Sevgilisi (2022 – iMDB: 6.6)

Constance (Connie) Chatterley, belden aşağısı felçli, kitaplarına ve mülkü Wragby’ye kendini kaptırmış zengin bir toprak sahibi olan Sir Clifford ile evlidir. Oyun yazarı Michaelis ile hayal kırıklığı yaratan bir ilişkisinin ardından Connie, tutkularını uyandıran, doğal bir erkeğin sembolü olan, malikanenin bekçisi Oliver Mellors’la aşk yaşamaya başlar. Netflix yetişkin filmleri arasında 2022’de yayınlanmaya başlayan yapımda, ateşli seks sahneleri mevcut. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

3
Kara Ada (2021 – iMDB: 5.2)

Hanns Zischler, Alice Dwyer ve Mercedes Müller’in göze çarpan performanslarına sahip olan ‘Kara Ada’, bir öğrenci ile öğretmen arasındaki ilişkiye odaklanan bir Alman filmi. Film, izleyicileri kendine çekebilecek büyüleyici bir temele sahip olsa da, iki muhabbet kuşu arasında ilişkileri geliştikçe cinsel açıdan kışkırtıcı birkaç an da yer alıyor. Çiftin cinsel arzularına düşkünlüğünün gösterildiği çıplak ve yarı çıplak sahneler var. Tüm yoğun anlar, ‘Kara Ada’yı Netflix’teki en seksi filmler arasında sokuyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: EN İYİ EROTİK FİLMLER

4
MILF (2018 – iMDB: 4.8)

MILF bir Fransız komedi filmidir. Oyuncuları, Marie-Josée Croze, Virginie Ledoyen, Axelle Laffont’dan oluşmaktadır. Üç sevgili yol arkadaşı Elise, Sonia ve Cecile (Axelle Laffont, Marie-Josée Croze, Virginie Ledoyen), Cecile’in yazlık evini satın alınmaya hazır hale gelmeden boşaltmaya yardım etmek için bir baharın sonlarında Güney Fransa’ya giderler. Orada, çok geçmeden, kendi yaşıtlarını tercih etmeyen üç azgın gencin hedefleri haline gelirler. Üç kadın da bu genç erkeklerden hoşlanır ve kendilerini onlara teslim ederler. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

5
Delidolu (2018 – iMDB: 5.9)

Netflix yetişkin filmleri arasında Beth Reekles’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Delidolu’, Joey King, Jacob Elordi ve Joel Courtney’nin yer aldığı bir gençlik romantik komedi filmi. Film, öpüşme kabini işletmeye karar veren Noah Flynn ve Elle Evans adında bir liseli etrafında dönüyor. Okulun en ateşli çocuğu olmasına rağmen, bir sorun var. Noah, en iyi arkadaşının erkek kardeşidir, bu yüzden Elle onunla olan ilişkisini sürdürmek istiyorsa, arkadaşlığını tehlikeye atmalıdır. Lisedeki en seksi çocuğun cazibesine teslim olacak mı? Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: CİNSELLİK AĞIRLIKLI FİLMLER

6
Lust Stories (2018 – iMDB: 6.4)

Netflix yetişkin filmleri arasında listelenen ‘Lust Stories’, dört farklı hikayeden oluşan bir Hint antolojisi filmidir. Her kısa film, çağdaş Hint sinemasının en seçkin dört yönetmeni tarafından yönetildi: Karan Johar, Anurag Kashyap, Dibakar Banerjee ve Zoya Akhtar. Bu filmin her hikayesi, modern bir Hint ortamında, çeşitli biçimlerde romantik ve cinsel tatmin arayan karakterleri konu alıyor. Bir kısa filmde bir öğretmen ve bir öğrenci arasındaki cinsel ilişkiye tanık olurken, diğerinde evlenmek üzere olan bir adam ile evinde çalışan ücretli yardımcı arasında benzer bir ilişki görüyoruz.

Diğer iki kısa filmden biri, bir kadının kocasının en iyi arkadaşıyla olan evlilik dışı ilişkisini, sonuncusu ise cinsel ihtiyaçlarını gidermenin bir yolunu arayan yeni evli bir Hintli kızı konu alıyor. Film, yeni çağ Hindistan’ının cinsel yaşamlarını tasvir etme konusunda çok cesur ve Netflix’in sunduğu esneklik, bu film yapımcılarının hikayelerini olabildiğince dürüstçe anlatmalarına da izin veriyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: NETFLİX’TEKİ EN İYİ 20 EROTİK KORKU FİLMİ

7
Aşk ve İsyan (2020 – iMDB: 5.7)

Rocco Ricciardulli’nin yazıp yönettiği ‘Aşk ve İsyan’da Gaia Bermani Amaral, Riccardo Scamarcio ve Valentina Cervi rol alıyor. 1950’lerin İtalya’sında geçen film, aşk ve adalet arayışı içinde başını belaya sokan bir idealistin hikayesini anlatıyor. Ciccio ve Bianca’nın romantik aşk ilişkisi herkesin yüzüne bir gülümseme getirebilir. Ancak bu romantik dram filmi, cinsel açıdan açık bir sevişme sahneleri nedeniyle listemizde yer alıyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: ALEXANDRA DADDARİO FİLMLERİ

8
Lovesong (2016 – iMDB: 6.3)

Koreli-Amerikalı film yapımcısı So Yong Kim’in 2016 yapımı drama filmi ‘Lovesong’, Sarah adında bir kadının ve en iyi arkadaşı Mindy ile paylaştığı ilişkinin hikayesidir. Evliliğinde mutsuz olan ve kocasının uzun süren yokluğuna dayanamayan Sarah, Mindy ve küçük kızıyla birlikte bir yolculuğa çıkar. Mindy karakterinin kendini arayışı, Sarah üzerinden seyirciye aktarılıyor ve Sarah karakteri Mindy için sanki bir akıl hocası haline geliyor. İki karakterin birbirine karşı reddedilemeyen sevgisi film ilerledikçe daha da derinleşiyor, samimileşiyor ve filmin yükseliş noktasında da izleyicinin beklediği sonuca bağlanıyor.

Öte yandan Mindy, Sarah’nın her şeye kayıtsız yaklaşması nedeniyle oldukça inciniyor. Yıllar sonra Mindy evlenmek üzereyken iki arkadaş tekrar karşılaşır. Bu filmdeki duygu ve eylemlerin inceliği, yapımcı tarafından oldukça tatlı bir şekilde hazırlanmış. Bu karakterlerin burada çoğunlukla ifade etme şeklinin diyalog değil aksiyon olması gerçeği, So Yong Kim’in görsel-işitsel medya konusunda ne kadar donanımlı olduğunu kanıtlıyor. Netflix yetişkin filmleri arasında gösterilen yapımı izlemek için VPN kullanmalı ya da alternatif yayın sitelerini araştırmanız gereklidir.

BENZER YAZI: NETFLİX’TEKİ EN İYİ 19 İHANET VE ALDATMA FİLMİ

9
After (2019 – iMDB: 5.3)

Liseyi bitirip üniversiteye girdiğimizde hayatımız tamamen yeni bir boyut kazanır. Hatalar yaparken, kayıplar yaşarken ve bu süreçte kendimizi aydınlatırken dünyayı kendi koşullarımızda deneyimliyor ve onu öğreniyoruz. 2019 yapımı ‘After’ filminin başrol oyuncusu Tessa Young’ın durumu da tam olarak bu. Netflix yetişkin filmleri arasında gösterilen yapım, genç izleyiciler tarafından da çok ilgi gördü.

Okuldayken normal bir hayat sürmesine rağmen, üniversitede Hardin Scott adında bir adamla karşılaştığında bambaşka bir deneyim yaşar. Tessa’nın ruhu üzerindeki etkisi o kadar fazladır ki, Tessa ilk etapta yaşam seçimlerini ve hayattan ne istediğini sorgulamaya başlar. Burada seks, Tessa’nın özgürlüklerin ve tehlikelerin eşit ölçülerde olduğu başka bir dünyaya açılan kapısının sembolü olarak hizmet ediyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: NETFLİX’TE YAYINLANMIŞ GAY, LEZBİYEN, LGBT FİLMLERİ

10
Amar (2017 – iMDB: 5.1)

Cinsel sahneleri ile listeye girse de samimiyeti ve saflığı, filmi heteroseksüel aşk hikayesinin en hakiki şekilde izleyicilerle buluşturmayı başarıyor. Laura ve Carlos, son zamanlarda yetişkinliğin eşiğinde olan genç aşıklardır. Birbirlerine olan aşkları her geçen gün artıyor ama güvensizlikleri de artıyor.

Toplumsal baskı ve birbirlerine karşı beklentilerle baş edebilecekler mi, yoksa gerçek aşkı bulma sürecinde yenilecekler mi? Yönetmen Esteban Crespo, duyguları ve şehveti ham halleriyle tasvir etmeyi başarmakla kalmadı, aynı zamanda pek çok kişinin imrenebileceği güzel bir aşk hikayesi de yarattı. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: NETFLİX’TE ATEŞLİ SEVİŞME SAHNELERİ İLE EROTİZM İÇEREN 20 FİLM

11
365 Gün Daha (2020-2022 – iMDB: 3.3)

Barbara Białowąs ve Tomasz Mandes tarafından yönetilen ‘365 Gün’, Blanka Lipińska tarafından yazılan bir romana dayanan erotik romantik bir drama filmi. Film, Sicilyalı bir mafya ailesinin patronu olan Massimo Torricelli’nin erkek arkadaşıyla birlikte Sicilya’ya seyahat eden Varşova’lı satış direktörü Laura’yı kaçırmasının etrafında dönüyor. Laura’ya kendisine aşık olması için 365 gün verir ama bu zorunlu ilişki yürüyecek mi? Film, karşılaşabileceğiniz en ateşli seks sahnelerinden bazılarına sahip ve şüphesiz şu anda Netflix’teki en seksi filmlerden biri. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: ŞU ANDA İZLEYEBİLECEĞİNİZ EN GÜZEL NETFLİX ORİJİNAL DİZİLERİ

12
Termodinamik Yasaları (2018 – iMDB: 6)

Hayır – bu sadece bir bilim kurgu filmi veya dahi bir gencin biyografisi değil, Netflix yetişkin filmleri arasında mutlaka izlenmesi gereken bir yapım. Manel, Barselona’da yaşayan ve termodinamiğin üç yasasına kafayı takmış bir bilim insanıdır. İnansalar da inanmasalar da insanların hayatlarının çoğunun doğrudan veya dolaylı olarak bu üç yasa tarafından yönetildiğine inanır.

Birdenbire, bir gün sevgilisi olan Raquel’den ayrılır ve kariyeri yükselişte olan seksi genç süper model Elena’ya aşık olur ve onunla bir ilişki kurar. Çok fazla zevk, canlılık ve kalp kırıklığı içeren tutkulu ilişkilerine başladıklarında Elena, Manel’in takıntılı davranışı ve cinsel ilişkilere karşı tutumu karşısında hem kafası karışır hem de hüsrana uğrar. Film, bilim ve seksi bir araya getirme konusunda kafa karıştırıcı ama tutkulu bir yaklaşım sergiliyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: NETFLİX PLATFORMUNDA İZLEYEBİLECEĞİNİZ +18 DİZİLER

13
High Society (2017 – iMDB: 5.2)

Hırs, her birimizi hayatta daha iyi bir şey elde etmeye iten bir şeydir. Hiçbirimiz sahip olduklarımızdan gerçekten memnun değiliz ve sürekli olarak daha fazlasını arzuluyoruz. Ama istediğinizi elde etmek için asla yapmam dediğiniz şeyleri yapmaya hazır mısınız? Bu Kore erotik dramasını izlemek için oturmadan önce kendinize sormanız gereken soru bu.

High Society’nin hikayesi, hali vakti yerinde ama yine de hayatta daha fazlasını başarmak isteyen evli bir çiftin etrafında dönüyor. İstedikleri şeyi elde etmek için kimle olursa olsun yatmaya ve durumları mümkün olan her şekilde manipüle etmeye hazırdırlar. Bu film, özünü sağlam tutarken bazı abartılı seks sahnelerine de sahiptir. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: İNSANLIK TRAJEDİLERİNİ BENLİĞİNİZDE HİSSEDECEĞİNİZ NETFLİX’İN EN İYİ İÇ SAVAŞ FİLMLERİ

14
Hızlandırılmış Aşk (2018 – iMDB: 5.3)

1’den 10’a kadar puanlamak gerekirse, ‘Hızlandırılmış Aşk’a 9 puan verilebilir. Naima, oyuncu olmayı hedefleyen bir aktris ve Sergio ise, müzik dünyasında büyük bir isim olmak isteyen biri. Bir kulüpte tanıştıklarında, bir ilişkiyle ilgili tüm imaları bir kenara bırakırlar ve birlikte bir gün geçirmeye, birbirlerini tanımaya karar verirler. Sonraki 24 saat boyunca her saat başı seks yapma konusunda karar verirler ve işte, karşınızda duygusal bir lezbiyen filmi çıkar.

‘Hızlandırılmış Aşk’ görünüşte ‘Mavi En Sıcak Renktir‘ gibi olmayı arzu etse de, seks sahneleriyle kıyaslandığında bile yanına yaklaşmıyor. ‘Hızlandırılmış Aşk’ Netflix yetişkin filmleri arasında başlangıçta keşif amaçlı, merak uyandıran bir film gibi görünse de, tahmin edilebilirliği nedeniyle başarısız oluyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: KESİNLİKLE İZLEMENİZ GEREKEN EN İYİ KESKİN NİŞANCI FİLMLERİ

15
Newness (2017 – iMDB: 6.3)

Los Angeles’ta geçen ‘Newness’, esasen sosyalleşecek, birbirleriyle tanışacak ve hemen fiziksel ihtiyaçların ötesine geçen karşılıklı bir çekicilik arayan iki Y kuşağının yaşadığı aşkı mükemmel bir şekilde özetliyor. Sadece seks yapabilmek için işe gitmeyecek kadar tutkulu bir ilişki yaşıyorlar.

Çift arasında işlerin oldukça hızlı ilerlediği bir ilişki başlar ve hatta hep birlikte hareket ederler. Ancak, bir ilişki bu kadar hızlı ilerlediğinde her zaman olduğu gibi, çift kısa sürede birbirlerine olan ilgilerini kaybeder ve zihinsel ve fiziksel olarak uzaklaşır. ‘Newness’, yeni çağ romantizmini tüm nüanslarıyla özetliyor ve bize her açıdan çağın ihtiyacını karşılayan bir hikaye getiriyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: NETFLİX’TE HEMEN İZLEYEBİLECEĞİNİZ MAFYA KONULU EN İYİ GANGSTER FİLMLERİ

16
Someone Great (2019 – iMDB: 6.2)

Kaytin Robinson’ın yazıp yönettiği ve Netflix yetişkin filmleri arasında gösterilen ‘Someone Great’, aralarından birinin ayrılığının ardından New York’ta birlikte bir geziye çıkan üç en iyi arkadaşın yolculuğunu anlatan orijinal bir Netflix filmi. Film, bu üç kadının çeşitli maceralar yaşarken ve yine de bize çeşitli şekillerde gelebilen insani aşk bağının özlemini çekerlerken, aralarındaki bağı da anlatıyor. Bu filmdeki seks sahneleri, kadınların en mutlu oldukları anların özgürlüğe doğru yola çıktıklarında ve pişmanlık duymadan kendileri olduklarında geliştiğini gösteren motiflerle karşımıza çıkıyor. Duygusal açıdan zengin, ‘Someone Great’ sizi bir şekilde harekete geçirecek güçlü bir hikaye. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: MUTLAKA İZLENMESİ GEREKEN, İZLEMEYENİN PİŞMAN OLACAĞI EN İYİ BİLİM KURGU FİLMLERİ

17
Ride or Die (2021 – iMDB: 5.6)

Ryuichi Hiroki tarafından yönetilen ‘Ride or Die’, Ching Nakamura tarafından yazılan bir manga dizisi olan ‘Gunjō’ya dayanan bir Japon romantik drama filmi. Film öncelikle, 20’li yaşlarının başında, aile içi şiddeti sert bir gerçek olarak gören bir lezbiyen olan Nanae’ye odaklanıyor. Mevcut durumundan iğrenen eski sınıf arkadaşı Rei, Nanae’nin kocasını öldürür. İkili yavaş yavaş birbirlerine olan hisleriyle yüzleşir, ancak duygularının uyumsuzluğunu anlamaları uzun sürmez. Karmaşık aşk hikayesi, izleyicilerin dikkatini birkaç ciddi konuya çekiyor ve aynı zamanda iki arkadaşın cinsel arzularına göre hareket etmesine izin vermekten de çekinmiyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: NETFLİX PLATFORMUNDA YAYINLANAN EN İYİ 25 PSİKOLOJİK GERİLİM FİLMİ

18
Elisa & Marcela (2019 – iMDB: 6.6)

Netflix yetişkin filmleri arasında listelenen ‘Elisa & Marcela’, İspanya’da kaydedilen ilk eşcinsel evlilik olan, gerçek hayattaki bir çift – Elisa Sánchez Loriga ve Marcela Gracia Ibeas – hakkında sevecen bir hikaye. Filmin siyah-beyaz renkleri bizi karakterlerin yasak aşkı keşfetme yolculuğunun bir parçası olduğumuz tarihe geri götürüyor. Toplumun katı ve muhafazakar tutumunu aşan Elisa ve Marcela, birlikte olma özlemlerini dile getirmeye cüret ederler.

Tamamlanmaları büyüleyici bir şekilde filme alınır ve bize günahtan uzaklaşan yürekten sevişme sahneleri verir. Isabel Coixet tarafından yönetilen ‘Elisa ve Marcela’, toplumun LGBTQ bireylere yönelik boğucu tutumlarının alegorisini betimleyen bir melodram olarak ortaya çıkıyor. Bununla birlikte film, çatışmalardan ve dogmatik fikirlerden bağımsız olarak sevginin galip gelebileceğini gösterme çabası gösteriyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: İKİNCİ DÜNYA SAVAŞINI KONU ALAN NETFLİX’TEKİ 12 MUHTEŞEM FİLM

19
Oyun (2017 – iMDB: 6.5)

Mike Flanagan’ın filmleri genellikle korku türüne dahil ediliyor. Nüanslara ilişkin doğuştan gelen anlayışı ve titiz yaklaşımı, Stephen King’in aynı adlı kitabına dayanan bir film olan ‘Gerald’s Game’de yansıtılıyor. Flanagan, ana karakterlerin duyguları ve arzuları arasında gezinen bu heyecan verici filmi yönetti ve kurguladı.

Jesse ve Gerald, ilişkilerini yeniden alevlendirmek için romantik bir kaçamak yapmaya karar veren bir çifttir. Gerald’ın Jesse’yi yatağa kelepçeleyerek bir tecavüz fantezisini yeniden canlandırmaya çalıştığı bir BDSM fantazisi yapmak isterler. Gerald, cinsel gücünü artırmak için iki Viagra hapı alır.

Gerald kalp krizi geçirir ve yere düşer. Jesse ise yatağa kelepçelidir. Hikaye Jesse’nin kendini kurtarma çabasını takip ediyor ve bu üzücü çilenin ortasında, izleyicileri kesinlikle şok edecek çok rahatsız edici anılarla yüzleşmek zorunda kalır. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: TÜM ZAMANLARIN EN İYİ 12 NÜKLEER SAVAŞ FİLMİ

20
Outlaw King (2018 – iMDB: 6.9)

Tarihi aksiyon drama filmi, 1. Edward’a isyan ettikten sonra üç yıl boyunca kanun kaçağı olan 14. yüzyıl İskoç kralı Robert the Bruce’un hikayesini anlatıyor. Bir gruba liderlik ederken tahtını geri alma yolculuğunun başlangıcı konu alınıyor. David Mackenzie yönetmenliği, izleyicileri şiddetli bir savaş ve ölüm dünyası ile tanıştırıyor ve cinsel ilişkileri sansürsüz bir şekilde izleyicilerle buluşturuyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

BENZER YAZI: NETFLİX’TE EN İYİ 6 AGATHA CHRİSTİE TARZI FİLM VE DİZİ

21
A Perfect Ending (2012 – iMDB: 5.6)

Nicole Conn’un eğlenceli romantik draması ‘A Perfect Ending’de Jessica Clark ve Barbara Niven başrolde. Rebecca (Niven), kocası Mason Westridge (John Heard) ile evlilik hayatından memnun olmayan evli bir kadındır. Ne yazık ki hiç orgazm yaşamamış. Rebecca, lezbiyen arkadaşlarına sorunu hakkında bilgi verir, arkadaşları da ona üst düzey bir telekız ayarlamaya karar verir. Netflix yetişkin filmleri arasında gösterilen yapımı izlemek için VPN kullanmalı ya da alternatif yayın sitelerini araştırmanız gereklidir.

BENZER YAZI: NETFLİX KOMEDİ FİLMLERİ: GÜLME GARANTİLİ 12 FİLM TAVSİYESİ

22
Yes, God, Yes (2019 – iMDB: 7)

Kişinin kendi cinselliğiyle tanışması, özellikle gençlik yıllarında muhteşem bir andır ve kendimizi algılama şeklimize daha taze bir bakış açısı kazandırır. Bu tür kişisel temaları çevreleyen ‘Yes, God, Yes’, Alice adında genç bir kızın cinsel keşfine güzel bir bakış. Alice, bir rahip tarafından cinsel eğitim dersleri verilen okula giden bir çocuktur. Dindarlık okulunda sıkı bir şekilde uygulanır ve dini dogmalar cinsiyet algısını belirler.

Ama Alice’in içinde tesadüfen ortaya çıkardığı daha derin bir dürtü vardır; Bir AOL sohbet oturumunda, bir yabancı tarafından bazı erotik resimleri keşfetmesi için davet edilir. Bu küçük etkileşim, cinsel uyanışla yavaş yavaş uzlaşan Alice’i telaşlandırmak için yeterlidir. Mastürbasyon yapması sonrasında cinsel saflıktan kurtulur. Listedeki diğer filmlerden farklı olarak müstehcen sahneler olmasa da ‘Yes, God, Yes’ izleyiciyi ustaca heyecanlandırmayı başaracak. Filmi izlemek için VPN kullanmalı ya da alternatif yayın sitelerini araştırmanız gereklidir.

BENZER YAZI: NETFLİX’TEKİ DİN VE İNANIŞ KONULU EN İYİ 7 BELGESEL

23
Tiger, Blood in the Mouth (2016 – iMDB: 5.6)

Heyecan verici ve canlandırıcı bir boks draması olan ‘Tiger, Blood in the Mouth’ emekliliğin sancılarını yaşayan yaşlanan bir boksör olan Ramon’un (Tiger) hikayesini anlatıyor. Hırsı, ailesinin isteklerine rağmen emekli olmasına izin vermiyor. Çok sevdiği Deborah adında genç ve sert bir boksörle tanışır. İkisi de şehvetli bir bağ geliştirerek, bazı şehvetli anlara zemin hazırlayan çılgın bir cinsel ilişkiyi keşfederler. Ramon, ailesinden ayrılma derecesine kadar uzanan sınırsız ilişki sayesinde gücünü geri bulabilir. Netflix yetişkin filmleri arasında gösterilen yapımı izlemek için VPN kullanmalı ya da alternatif yayın sitelerini araştırmanız gereklidir.

BENZER YAZI: EVİNİZDE OTURURKEN NETFLİX’TE İZLEYEBİLECEĞİNİZ 99 GÜZEL FİLM


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!