Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaGıybetNice Ass Ne Demek? Güzel Popo mu yoksa Güzel Eşek mi? Selay...

Son Yazılar

Nice Ass Ne Demek? Güzel Popo mu yoksa Güzel Eşek mi? Selay Yörük Kimdir, Olayı Nedir Haberi!

Nice ass polemiği ile haber kanallarına bomba gibi düşen Selay Yörük kimdir, kaç yalında, nereli, nice ass ne demek, işte soruların cevapları.

İzmir’de yaşayan Selay Yörük, sosyal medyadaki paylaşımlarına ısrarlı bir şekilde İngilizce ‘nice ass’ yazan A.İ. hakkında taciz iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Gündeme bomba gibi düşen haber ile kullanıcılar nice ass ne demek araştırırken, Selay Yörük kimdir, kaç yaşında, nereli gibi soruların da cevaplarını aramaya başladılar.

Konuyla ilgili takipsizlik kararı veren savcılığın gerekçesinde ‘nice ass’ notunun ‘güzel eşek’ anlamına geldiği belirtildi. Yörük’ün avukatı, “Dünyanın hiçbir yerinde ‘ass’ kelimesi ‘eşek’ anlamına gelmez. En nazik anlamıyla ‘popo’ anlamına gelir. Savcılığın çeviri hatası yaptığını düşünüyoruz” dedi. Gündeme bomba gibi düşen haber ile kullanıcılar nice ass ne demek araştırırken, Selay Yörük kimdir, kaç yaşında, nereli gibi soruların da cevaplarını aramaya başladılar.

NİCE ASS NE DEMEK?

Selay Yörük sosyal medyadaki paylaşımlarına ısrarlı şekilde yorum ve emoji gönderen, son olarak da İngilizce ‘nice ass’ yazan A.İ. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Dosyayı inceleyen Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcılığı, A.İ. hakkında kovuşturmaya yer olmadığına karar verdi.

Savcılığın karar yazısında, Selay Yörük’ün Instagram hesabına gönderilen kalp ve gül işaretleri ile ‘nice ass’, ‘maşallah’ ifadelerinin cinsel taciz ve hakaret suçlarını içerdiği iddiasıyla A.İ.’den şikayetçi olduğu belirtildi.

Olayda suç kastının varlığına dair yeterli emare görülemediği karar yazısında belirtilip, “Her konan gül işareti ya da her söylenen maşallah sözünün cinsel taciz amacı taşımayacağından suçun unsurları oluşmadığından şüpheli hakkında atılı suçlardan kovuşturmaya yer olmadığına karar verildi” denildi.

İTİRAZ ETTİ

Selay Yörük ve avukatı Alperen Çetinkaya, savcılığın verdiği takipsizlik kararına itiraz etti. Sulh Ceza Hakimliği’ne verilen itiraz dilekçesinde, savcılığın çeviri hatası yaptığı ileri sürüldü.

Dilekçede, dünyanın hiçbir yerinde ‘ass’ kelimesinin eşek olarak kullanılmadığı, çünkü hakaret içeren bir kelime olduğu belirtildi.

“FOTOĞRAFTA EŞEK DE YOK”

Avukat Çetinkaya, “En basit ve nazik anlamıyla bu kelime ‘kalça’, ‘popo’ anlamına gelmektedir. Ancak savcılık makamı kovuşturmaya yer olmadığına dair kararı verdi. Biz kararı okuduğumuzda çok şaşırdık, çünkü savcılık makamı bu sözü ‘güzel eşek’ olarak çevirmiş. Bu kelimeyle ilgili Google üzerinden bir çeviri dahi yapsanız anlamının ne çıkacağı gayet ortada. Şarkılarda dahi kalça anlamında kullanılan bir kelimenin cinsel taciz suçunu oluşturmaması gerçekten şaşkınlık verici, karara itiraz ettik. Üstelik fotoğrafta eşek de yok” dedi. Peki Selay Yörük kimdir, kaç yaşında, nereli?

selay yörük kimdir

SELAY YÖRÜK KİMDİR?

Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflar ile tanınan ve İzmir’li olan güzel fenomen Selay Yörük, şuanda İstanbul Nişantaşı’nda hayatını sürdürmektedir. Daha çok genç yaşta olan güzel fenomenin 22 yaşında olduğunu öğrendik. Adını sosyal medya platformu ınstagram’da duyuran güzel fenomenin son günlerde TikTok’ta çektiği dans videoları da oldukça ilgi çekmiştir. Mesleğinin hemşire olduğunu öğrendiğimiz Selay Yörük’ün hangi üniversitede eğitim aldığına dair henüz bir bilgiye ulaşmadık. Ancak onun hakkında yeni bilgilere ulaştığımızda sizler ile mutlaka paylaşacağız. Sosyal medya hesaplarında özellikle Instagram’da takipçi sayı her geçen gün artmaktadır. Onu daha yakında tanımak isteyenler için güzel fenomenin sosyal medya hesaplarından Instagram‘ı takip etmelerini öneririz.

Selay Yörük instagram ve tiktok hesabı

Instagram Hesabı: @selay_yoruk
TikTok Hesabı: @selaysss


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer GIYBET yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!