3.3 C
İstanbul
Salı, Mayıs 30, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaCahillerOezge81 Kullanıcı Adıyla Tiktok Üzerinden Atatürk'e Hakaret ve İftira

Son Yazılar

Oezge81 Kullanıcı Adıyla Tiktok Üzerinden Atatürk’e Hakaret ve İftira

Sosyal medya yıkılıyor. Tiktok uygulaması üzerinden ‘Oezge81‘ kullanıcı adıyla cahilliğin nirvanasına çıkan türbanlı bacımız için tutuklanması için kampanya başlatıldı.

Atatürk’e hakaret ve iftiralarla dolu bir video yayınlayan Tiktok kullanıcısı ‘Oezge81’ kullanıcı adlı kişinin başı bir hayli belaya gireceği malum!

Tiktok isimli video platformundan ‘oezge81’ kullanıcı isimli bir kişi Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ve iftira içeren bir video yayınladı.

Videodaki o skandal ifadeler şu şekilde:

  • Atatürk’ün yaptıklarını size sayayım. Bir, Türkiye’de başörtüyü yasakladı. İki, bazı camileri it çölüne çevirdi, hepsini çevirmedi ki millet anlamasın.
  • 18 yaşının altında Kur’an okumayı yasakladı. Ezanı Türkçeye çevirdi. Osmanlıcayı yasakladı. Türkçeyi buldu ya da yazdı, ki millet Kur’anı anlamasın. Osmanlıca çünkü Arapçaya yakın bir dildi. Bunlar ve daha fazla şeyler, Müslümanlığa ve İslama karşı şeyler yaptı.
  • Allah bu adamı o kadar lanetledi ki bu adam öldüğünde, toprağın içine gömüldüğünde ertesi gün toprağın üstünde bulundu. Toprak bile kabul etmedi bunu.
  • Gidin internete yazın, Atatürk’ün kabrine bakın, beton altında o adam. Toprak bile kabul etmiyor ama siz o adama tapıyorsunuz.
Atatürk'e Hakaretin Cezası

5816 Nolu Kanun Nedir? Atatürk’e Hakaret Suçu, Ceza Verilir mi?

Türkiye Cumhuriyeti Kurucu Lideri Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret neden edilir bilinmez ama bu hususta bir kanun çıkarılması nasıl bir ülkede yaşadığımızın göstergesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!