Cuma, Mayıs 17, 2024
Ana SayfaSözlerOğluma Doğum Günü Mesajı Sözleri Kısa Uzun Resimli Dini

Son Yazılar

Oğluma Doğum Günü Mesajı Sözleri Kısa Uzun Resimli Dini

Oğluma doğum günü mesajı arıyorum diyorsanız, işte anneden resimli, kısa, uzun, dini, komik, esprili yaş günü sözleri derlemesi bulun!

Oğluma doğum günü mesajı olarak ne göndersem diye arayan anne, baba, kayınvalide ya da kayınpeder için hazırlamış olduğumuz resimli, duygusal, kısa, anlamlı oğluma doğum günü mesajı arıyorum diyorsanız, işte oğlumun doğum günü mesajı en güzeli olsun diyenlere, anneden resimli, kısa, uzun, dini, komik, esprili yaş günü sözleri, anneden oğluna doğum günü mesajları yazımıza hoş geldiniz. ile duygularınızı ifade edin. Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımız, bu sebeple onların ilk yaş günlerinden şimdiye kadar mutlu olmaları için elimizden geleni yaparız. Doğum günlerinde bu mutluluğu ortak duygularla paylaşıp, karşılıklı verilen değerlerin önemini göstermek isteriz.

Anneden ya da babadan oğluna doğum günü mesajı çok özel olmalıdır. Çünkü baba ile oğlu arasındaki duygu farklı olur. Erkek çocukları küçükken ilk olarak babalarını görürler ve ona hayran olurlar. Bu sebeple yıllar da geçse bu duygular kolay kolay değişmez. Oğluma doğum günü mesajı arıyorum diyen anne ve babalar için en güzel resimli doğum günü mesajları hazırlamak istedik. Takiye.com’un bu sayfasında göreceğiniz resimli kutlama kartlarını, başka hiçbir sitede göremezsiniz.

Oğluma doğum günü mesajı arıyorum diyen anne ve babalar en güzel sözleri ve resimli mesajları bulmak için araştırma yapıyor. Biz de ne kadar hassas olduğunuzu düşünerek en güzel sözleri ve fotoğrafları kullanarak oğluna doğum günü mesajı göndermeni sağlamak istedik.

OĞLUMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI

oğluma doğum günü mesajı

Canımdan çok sevdiğim oğlum, iyi ki doğdun, seni çok seviyor ve çok gurur duyuyoruz. Hep birlikte nice yaşlara.

oğluma doğum günü mesajı

Oğlum, ilk doğduğun günden beri varlığınla gurur duydum. Bir anne olarak bana tüm güzellikleri hissettirdin. İyi ki varsın, iyi ki doğdun ve benim oğlum oldun.

oğluma doğum günü mesajı

Hayatta gülümsemek için her zaman bir sebep vardır. Benim sebebim de sensin. Canıma can katan değerli oğlum, Allah sana uzun ömürler nasip etsin, seni seviyorum, iyi ki doğdun.

oğluma doğum günü mesajı

Üfle mumlarını dile dileğini oğlum. Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbindeyse umutların dolu olsun. Bugün dilediğin her şey umarım kabul olur oğlum.

oğluma doğum günü mesajı

OĞLUMUN DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Benim aslan oğlum sen bugün doğdun. Doğduğun günde bizler her saniye mutlu ettin. Kendin de bizi mutlu ettiğin gibi ömrünün sonuna kadar mutlu olursun inşallah. Aslan oğlum iyi ki doğdun.

oğluma doğum günü mesajı

Sen bizim güneşimizsin, ayımızsın, yıldızımızsın, gecemiz ve gündüzümüzsün, her daim sol tarafımızda olan mutluluksun. Yüzümüzdeki gülümsemenin, bakışlarımızdaki ışıltının sebebi sensin oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

oğluma doğum günü mesajı

Canımın canı, en değerim, bir tanecik oğlum. Bugün benim en mutlu günüm. Çünkü bugün senin doğum günün. Umarım gittiğin her kapı sana açılır, her yol senin için en güzel olur. Mutlu yıllara.

oğluma doğum günü mesajı

OĞLUMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI UZUN

Aslan oğlum bu baban hayatta seni kucağına aldığı gün ki kadar hiç bir zaman gülmedi. Sen dünyaya gelince bende yeniden geldim bu dünyaya. Bana annenin bugüne kadar ki en değerli hediyesisin. Yeni yaşın kutlu olsun. Yüzün gibi kaderinde güzel olur İnşallah.

oğluma doğum günü mesajı

Her davranışıyla gurur duyduğum canım oğlum, yıllar geçiyor, insanlar yaşlanıyor her yıl. Bugün bir yaş daha aldın ama benim gözümde halen minik bir delikanlısın. Yeni yaşın ömrüne, gönlüne huzur versin. Sevdiklerinle nice mutlu yıllara eresin.

oğluma doğum günü mesajı

Oğlum, daha dünyaya gelişin dün gibi ama şimdiden kocaman adam oldun. Artık sana ne yapacağımı bilemiyorum ama sen benim için her zaman küçük bir bebek olarak kalacaksın, nice yıllara.

oğluma doğum günü mesajı

Bana seni ne kadar sevdiğimi sorardın küçükken, kumsaldaki kum taneleri kadar derdim. Anlamazdın, küçücük aklınla. Şimdi anladığını biliyorum oğlum. Doğum günün kutlu olsun. Seni kum taneleri kadar seven annen

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

oğluma doğum günü mesajı kısa

Yaşantıma ışık saçan, hayatıma neşe katan, gül bahçeme renk getiren bi tanecik canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Bir oğlu olmalı insanın senin gibi. Can yoldaşı, gözyaşlarını silen, Bir bakışından ne istediğini anlayan Yanımda ol hep oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

oğluma doğum günü mesajı uzun

Sen doğmadan önce hayatın ne kadar boş olduğunu sen doğduğunda anladım. İyi doğmuşsun canım oğlum.

oğluma doğum günü mesajı uzun
oğluma doğum günü mesajı uzun

Varlığıyla kalbime huzur veren, her anne deyişinde içimi titreten, yaşama sebebim bir tanem. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

OĞLUMA DOĞUM GÜNÜ MESAJI KISA

oğluma doğum günü mesajı uzun

Allah’a her gün şükredişim. Gülüşlerine hayatın bütün güzelliklerini sığdırabilen yakışıklı oğlum Hayat seni ne kadar zorlarsa zorlasın arkanda bir dağ gibi duracağımı asla unutma. İyi ki doğdun.

oğluma doğum günü mesajı uzun

Fotoğraflara bakıyorum da küçücüktün oğlum. Şimdi büyüdüm deme bana sen hala benim küçücüğümsün. Doğum günün kutlu olsun. Hep birlikte ve sevgiyle

Oğlum diyorum ve yerine koyacak kimseyi bulamıyorum. Canım oğlum sağlıklı ve mutlu yaşların olsun.

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Kızlar, nasıl babaları için çok özelse oğulları da anneleri için o kadar özeldir. Sen benim en büyük aşkımsın benim bitanecik oğlum. İyi ki doğdun.

Hayata gözlerini açtığın, annen ve babanın yüzünü güldürdüğün bu gün de senin yüzünde birazcık tebessüm yaratabilmek için yazıyoruz bu mesajı. Sen bizim en değerli varlığımızın. Seni hep çok seveceğimizi hiç unutma. Doğum günün sana en güzel mutlulukları getirsin oğlum, iyi ki doğdun.

Babasının yakışıklı oğlu, doğum günün kutlu olsun aslanım. Seni çok seviyorum.

BENZER YAZI: ERKEK ARKADAŞA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SÖZLER kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!