Cuma, Aralık 8, 2023
Ana SayfaSözlerOğuldan Babaya Babalar Günü Mesajları

Son Yazılar

Oğuldan Babaya Babalar Günü Mesajları

Oğuldan babaya babalar günü için sevgisini en güzel, anlamlı ve duygusal sözler ile ifade edebileceği uzun mesajları sizler için derledik.

Babalar çok özeldir. Onlar hayatları boyunca çocukları için en güçlü korumadır. Onlar problem çözücüler, dışarıdan katı ama içten çok sevecen ve merhametli insanlardır, motive edicilerdir. Babalar Günü, babanızın kendisini öok özel ve değerli hissedeceği günlerden biridir ve bu yıl 16 Haziran 2024 Pazar gününe denk gelecek. Bu yazımızda erkek çocuktan yani oğuldan babaya babalar günü mesajları hazırlamak istedik, bazıları uzun, bazıları kısa ve anlamlı. Siz kendi duygularınızla harmanlayarak kahramanınız için en iyi kutlama cümlelerini oluşturabilirsiniz.

Aşağıda paylaştığımız Babalar Günü mesajları, babalar günü dilekleri, babalar günü mesajları, kutlama kartları, babalar günü dilekleri Oğul’dan alıntılardan oluşan harika bir koleksiyon. Babanıza en iyi dileği dilemek için bu sevimli ve yürekten babalar günü mesajlarını kullanabilirsiniz. Babanıza olan sevginizi, duygularınızı ortaya koymanıza yardımcı olacak bu sevimli Babalar Günü mesajlarıyla ifade edin.

Oğuldan Babaya Babalar Günü Mesajları Uzun

Erkek evlattan babalar gününde en güzel mesajı göndermek istemesi çok normal. Babanız için sahip olduğunuz sevgiyi doğru bir şekilde ifade edip, en güzel Babalar Günü mesajlarını ve sözlerini ona iletebilirsiniz. Babalar Günü’nün sizin için ne ifade ettiğini söylemek için onu şimdiye kadarki en iyi dileklerinizle şaşırtın.

oğuldan babaya babalar günü mesajları uzun

“Sevgili babacığım, sana söylememiş olabilirim ama seni dünyadaki herkesten daha çok seviyorum çünkü çocukluğumdan beri hayatımda sahip olduğum tek kahraman sensin… Daima mutlu ve güler yüzlü olman dileğiyle… Babalar günün kutlu olsun.”

“Zamanla yaşlanacağım ama asla senin sevgine ve şefkatine ihtiyaç duymayacak kadar yaşlanmayacağım… Bana hayatın en iyisini verdiğin ve istediğim zaman beni desteklediğin için teşekkür ederim baba…. Babalar Günün Kutlu Olsun”

“Senin gibi bir babaya sahip olduğum için, Allah’a her gün şükrediyorum… Benim için dünyalara bedel olan babamın Babalar Günü kutlu olsun.”

“Baba, bana tüm sevgini verdiğin için teşekkür ederim, bu kadar anlayışlı olduğun için teşekkür ederim, hayallerimin peşinden gitmeme izin verdiğin için teşekkür ederim, ağlayacak bir omuza ihtiyacım olduğunda arkadaşım olduğun için teşekkür ederim…. Her şey için teşekkürler… 2022 Babalar Günün Kutlu Olsun.”

“Sana çok iyi bir evlat olmayabilirim ama sen benim için en mükemmel baba oldun…. Bir babanın sahip olabileceği en iyi baba olduğun için babalar günün kutlu olsun…. Senin kadar harika bir baba olmak için çok çalışacağıma söz veriyorum…. seni seviyorum!!!”

“Sevgili baba, sen benim kahramanımsın. Yürümeyi öğrendiğim zamanlardan, düşüncelerimi paylaşacak bir arkadaşa ihtiyacım olduğu şu ana kadar hep yanımda oldun. Babalar günün kutlu olsun.”

“Bana sevgini her zaman gösterdiğin ve kendimi en şanslı çocuk gibi hissettirdiğiniz için teşekkür ederim. Sen en tatlı baba ve Tanrı’nın en iyi hediyesisin. Seni seviyorum!!”

Erkek Evlattan Babaya Babalar Günü Mesajı

“Her zaman yanımda olan, bana rehberlik eden, beni seven ve beni şımartan sevgili babama en içten dileklerimle. Sen benim babam, arkadaşım, ömür boyu öğretmenimsin. Babalar günün kutlu olsun.”

“Ne zaman bir sorunla karşılaşsam, bana hayatın zorluklarıyla yüzleşmem için güç verdiğin için seni düşünüyorum. Çok mutlu bir Babalar Günü dilerim. Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni seviyorum.”

“Sevgili baba, sen benim ilham kaynağımsın. Her gün senin gibi olmak, ayak izlerini takip etmek ve tıpkı senin gibi iyi bir insan olmak için çaba sarf ediyorum. Babalar günün kutlu olsun.”

“Senin gibi bir ebeveynin çocuğu olarak doğmak hayatımın en güzel lütfuydu. Zaman ayırdığın, sevgin, rehberliğin ve en iyi baba olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günü’nde yanında olamasam da seni çok sevdiğimi bil.”

“Dünya benim için hayatımı yaşamak için her zaman mutlu ve güvenli bir yer oldu çünkü sen her zaman yanımda oldun. Babalar günün kutlu olsun.”

Oğul’dan Babalar Günü Mesajları ve Sözleri

oğuldan babaya babalar günü mesajları uzun

“Bana her zaman kendime ve hayallerime inanmayı öğreten babama. Sana çok teşekkür ederim, Babalar Gününü en içten dileklerimle kutlarım.”

“Sana bu dünyanın en iyi babası dersem abartmış olmam çünkü senin kadar şefkatli ve anlayışlı bir baba görmedim. Babalar günün kutlu olsun.”

“Sana baktığımda, yaptığım her şeyde bana her zaman en iyisi olmam için ilham veren kahramanımı görüyorum. Sevgilerimle, Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.”

Oğul’dan Babalar Günü Mesajları

“Bana güç vermen ve bana sevgini her zaman vermen için seni her zaman yanımda buldum. Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.”

“Bugün bildiğim her şey senin sayende, çünkü sen her zaman bana rehberlik etmek ve bana öğretmek için yanındaydın. Babalar günün kutlu olsun.”

“Bu dünyadaki en harika babaya, hayatımı gerçekten o kadar çok sevgi, şefkat ve rahatlıkla doldurdun ki, başka hiçbir isteğim yok. Babalar Günü’nde sana en içten dileklerimle.”

Oğuldan Babaya Babalar Günü Mesajları

“Babalar günün kutlu olsun babacığım. Hayatıma gülümsemeleri ve pozitifliği yayan sensin. Mutlu ve sağlıklı kalman dileğiyle.”

“Allah’ın her zaman yanında olmasını, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. Babalar günün kutlu olsun baba.”

“Sevgili babamın Babalar Günü’nü çok çok çok kutlarım. Sen sadece benim babam değil, aynı zamanda ömür boyu arkadaşımsın. Benim için orada olduğun için teşekkürler.”

“Keşke yanında olsaydım, Babalar Günü’nde seni dilemek için orada olsaydım çünkü sana benim için ne ifade ettiğini hep söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun.”

“Senden uzakta olsam da, Babalar Günü’nde sana gerçekten en iyisi olduğunu söylemek için en iyi dileklerimi gönderiyorum. Seni seviyorum.”

“Bu dünyadaki hiçbir mesafe bizi birbirimizden ayıramaz. Sevgilerimle, babalar günün kutlu olsun baba.”


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SÖZLER kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!