Cuma, Mayıs 17, 2024
Ana SayfaAstrolojiOmuzunda Ağlayabileceğin, İçini Boşaltabileceğin Dert Babası Burçlar

Son Yazılar

Omuzunda Ağlayabileceğin, İçini Boşaltabileceğin Dert Babası Burçlar

Bazen içini dökebileceğin, duygularını boşaltabileceğin insanlara ihtiyacın olur, peki burçlar ne kadar etkili, işte cevaplar yazımızda.

Bazen, ofiste geçen zor bir günün, beklenmedik bir ayrılıktan veya bir aile üyesiyle zorlu bir konuşmanın ardından, tek çare bir arkadaşının omzunda ağlayarak içini dökmektir. Bir süredir aynı arkadaş çevresine sahipseniz, muhtemelen bu ihtiyaç anlarında kime başvuracağınızı tam olarak biliyorsunuzdur. Büyük olasılıkla, harika dinleyiciler, konuşması kolay ve ilgililer. Ama daha önce onların astrolojik burçlarını hiç düşündünüz mü? Görünen o ki, bu harika arkadaşların ortak noktaları da burçları olabilir. İşte bu yazımızda omuzunda ağlayabileceğin, içini boşaltabileceğin, dert küpü burçlar hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

6. Akrep Burcu

Ne düşündüğünüzü biliyoruz: Bu esrarengiz, heyecan arayan ve stratejik burç, içini boşaltabileceğin burçlar arasında olamaz. Pekala, tekrar düşün. The Business Mystic’te profesyonel astrolog Aliza Rose, “Akrep, burçların gizli koruyucusudur” diyor. “Gözyaşlarını ve korkularını dinlemekten ve çözüm aramaktan sıkılmazlar” diye ekliyor.

BENZER YAZI: AİLEMİZİN AKIL KÜPÜ DEDİRTECEK EN ZEKİ BURÇLAR

Gerçekten de, bu burcun sadakati ve desteği eşsizdir. Psychics 1on1’in kurucu ortağı olan Melissa Rhodes, “Kendilerini koruyucu bir duvarla koruyorlar” diyor. “Güvendikleri ve destekledikleri kişiler için sonuna kadar onlar için savaşmaya devam ederler.” Ve Akrep bir su burcu olduğu için, aynı zamanda temel olarak duygularla uyumludur – yani Akrep arkadaşınız, sorunlarınızı kolaylıkla çözmenize yardımcı olabilir.

BENZER YAZI: MANİPÜLASYON TEKNİKLERİNİ EN İYİ KULLANAN BURÇLAR SİZİ ŞAŞIRTACAK

5. Yay Burcu

içini boşaltabileceğin burçlar

Yay, enerjik, özgürlüğüne düşkün ve zeki olmasıyla bilinir. Ve astrologlara göre, bu ateş burcu aynı zamanda içini boşaltabileceğin burçlar arasındadır. Astro Huns astroloji topluluğunun kurucusu ve sertifikalı astrolog Laura Layes, “Yay o kadar iyimser ve neşeli bir enerjiye sahip ki, onların yanındayken kendinizi kötü hissetmek mümkün değildir” diyor.

BENZER YAZI: GÜCÜ SEVEN, GÜCE EN AÇ BURÇLARI SİZLER İÇİN İFŞA EDİYORUZ

4. Aslan Burcu

Aslan burcuna mensup arkadaşınız muhtemelen cesur, ateşli ve iyimser. Ancak, ihtiyaç duyduğunuz bir anda onlara dönerseniz, özenleri ve düşünceli tavsiyeleriyle sizi şaşırtabilirler. Astrolog Rose, “Aslanlar, doğalarında ortalama bir şefkat duygusundan daha fazlasını taşırlar” diyor. “Doğal liderlikleriyle birleşen Aslanlar, sıkıntı içindeki herkese büyük ve değerli tavsiyelerde bulunabilirler.” Aslanlar pozitif ve enerjik bir kişiliğe sahip olduklarından, onlarla konuştuktan sonra daha iyi hissedeceğiniz neredeyse kesin.

3. Boğa Burcu

Sizinle duygularının derinliklerine inmeyecek biriyle her şeyi paylaşmayı tercih ediyorsanız, Boğa burcuna mensup arkadaşınıza gidebilirsiniz. İçini boşaltabileceğin burçlar arasında gösterilen bu sabırlı, akıllı burç, size hava almanız ve rahatlamanız gereken alanı sağlayacaktır. Medyum ve astrolog Inbaal Honigman, “Boğa biraz çekingendir, bu sebeple iyi dinler, çok konuşmaz, yorum yapmaz” diyor. “Kendileri özellikle duygusal olmasalar da, yargılanmadan her şeyinizi anlatabilirsiniz.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ROMANTİK BURÇLAR

Dahası, zihninizi ve bedeninizi beslerler. Honigman, “Sahip oldukları benzersiz özellik, başınızı omuzuna yaslayıp ağlamanıza imkan sağlar” diyor. “Dertleşmek, üzüldüğünüz şeyleri dinlemek ve küçük önerilerde bulunmak için mükemmel bir burç.”

BENZER YAZI: MADDİYATA ÖNEM VEREN, PARA İÇİN EVLENECEK BURÇLARI AÇIKLIYORUZ

2. Balık Burcu

Empati kurmayı çok iyi beceren Balık Burçları, dertleşebileceğin ve içini boşaltabileceğin burçlar arasındadır. Koç ve astrolog Linda Berry, “Bu bireyler, kendileriyle paylaşanların duygularını gerçekten anlarlar” diyor. Aslında, çoğu uzman bu burç, diğeri aralarında en empatik olanı olarak kabul edilir.

BENZER YAZI: EN KISKANÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Onları dert babası yapmaya elverişli farklı faktörler de var. The Haven Shoppe’un sahibi ve astrolog Andrea Scalisi, “Duygularınızı doğrulamak ve gerçekten anlatmak için birine ihtiyacınız olduğunda, Balık her zaman en iyi seçimlerden biridir” diyor. “İnsanları salt düşünceleri ile, zorla tavsiyede bulunmadan veya hiçbir şeyi ‘düzeltmeye’ çalışmadan dinlemek için doğal yetenekleri var.” Bu derin duygusal burç sizinle birlikte ağlamaya başlarsa şaşırmayın.

BENZER YAZI: GÜVEN KONUSUNDA ÇOK DA BONKÖR OLUNMAMASI GEREKEN BURÇLAR

1. Yengeç Burcu

İçini boşaltabileceğin burçlar arasında her zaman birinci sırada gösterilen bu duygusal, besleyici ve şefkatli burç, arkadaşlarının endişelerini içtenlikle önemser ve onları daha iyi hissettirmek için her şeyi yapar. Honigman, “Yengeçler sevgi dolu ve sıcak, duygusal olarak ulaşılabilir ve kabul edicidir” diyor. “Senin yanında o kadar tutkulu olacaklar ki, meseleni ciddiye alacaklar, senin ve senin için tüm hisleri hissedecekler ve sizinle birlikte hüzünlenecekler.”

BENZER YAZI: ÜN VE ŞÖHRETE EN AÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR

Honigman, Yengeç arkadaşınızın ruh halini aşağı çektiğiniz için kendinizi suçlu hissetmenize gerek olmadığını belirtiyor. Aksine, bu burç iyi bir duygusal boşalmayı sever.

BENZER YAZI: EN PASAKLI VE DAĞINIK BURÇLAR HANGİLERİDİR ASTROLOGLAR AÇIKLIYOR

Peki, neden bu? Ulusal Jeokozmik Araştırma Konseyi’nin astrolog ve yönetim kurulu üyesi Lars Mellis’e göre, bunun nedeni, Yengeç’in, duygularla ilgili her şeyi yöneten ayın yönettiği tek burç olması. Mellis, “Yengeç evi ifade eder, bu nedenle bu burç, tipik olarak rahatlık arayabileceğiniz bir alanı sizin için yaratır” diyor. Bu nedenle, ağlayacak bir omuza ihtiyacınız varsa, bu besleyici ruhu kabul edin ve en sevdiğiniz Yengeç’ten teselli arayın.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!