Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaTeknolojiSosyal MedyaOnlyFans Platformunda Para Basmaya Doymayan Türk ve Yabancı Hesaplar

Son Yazılar

OnlyFans Platformunda Para Basmaya Doymayan Türk ve Yabancı Hesaplar

İçerik üretmek ve abonelik satmak amacıyla kullanılan Onlyfans'da en çok kazanan Türk ve yabancı hesaplar hangileridir? İşte en çok kazanan Onlyfans hesapları.

OnlyFans platformunu mutlaka duymuşsunuzdur. Genellikle cinsel içerik üretimi ve satışı amacıyla kurulduğu düşünülen Onlyfans’da en çok kazanan hesaplar, kişiler kimlerdir? 2022 yılında en çok kazanan Onlyfans hesapları hakkında bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edin.

İnternet, sosyal medyadan e-ticarete, kullanıcıları için sayısız teklif sunan bir platform haline geldi. Yıllar geçtikçe, sosyal medyanın yalnızca insanların birbirleriyle iletişim kurma aracından işletmeler için bir ticaret aracına nasıl ilerlediğine tanık olduk.

Ayrıca, internet şirketlerinin tamamen yeni bir kurumsal modeli nasıl benimsediğini görüyoruz: abonelik tabanlı hizmetler.

İnternet dünyasındaki bu gelişmelerin her ikisi de birleştiğinde, bazı destansı abonelik tabanlı sosyal medya platformlarının ortaya çıkmasına neden oldu.

2016 yılında kurulan OnlyFans, içerik oluşturucuların ve fenomenlerin yaratıcılıklarından ve etkilerinden yararlanmalarını sağlayan, abonelik tabanlı bir sosyal medya platformudur.

İngiliz teknoloji girişimcisi ve yatırımcı Timothy Stokely tarafından hayata geçirilen OnlyFans, içerik oluşturucuların yetenekli kreasyonlarını ödeme duvarlarının arkasına kilitlemelerini sağlayan benzersiz bir platformdur.

Belirli bir içerik oluşturucunun hayranlarının, kilitli içeriği görüntülemek için aylık bir abonelik ücreti veya tek seferlik bir ödeme yapması gerekir.

OnlyFans, yolculuğuna yaratıcılardan ve takipçilerden oluşan küçük bir topluluk olarak başladı.

Bununla birlikte, Mart 2020’de OnlyFans kullanıcıları 7,5 milyondan 85 milyona fırladı ve son zamanlarda 170 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıyla zirveye ulaştı.

Hızlı büyümeyi esas olarak pandemiye bağlayan en popüler OnlyFans içerik oluşturucularından bazıları artık ayda 1 milyon USD kazanmayı başardı. Onlyfans’da en çok kazanan hesaplar hangileri yazımızın devamında paylaşıyor olacağız.

OnlyFans’ı ilk kez duymak insanda pek çok şeyi merak ettiriyor.

Böylesine büyük bir takipçi kitlesi oluşturmayı başardı, ancak milyonlarca içerik oluşturucu ne satıyor?

Aboneler ne tür içerik arıyor? OnlyFans’ta en çok parayı kim kazanıyor?

Tüm bu soruların cevabı aslında basit. İçerik oluşturucular her şeyi yayınlama özgürlüğüne sahip.

Bu nedenle takipçiler, aradıkları her şeyle ilgili içerik bulabilirler.

Müzik, dans ve/veya modelleme becerilerinden yemek pişirme derslerine veya kişisel eğitim ipuçlarına kadar OnlyFans, sahip olabileceğiniz yeteneklere bir fiyat biçmenizi sağlar.

OnlyFans İstatistikleri 2022

  • OnlyFans kuruluş aşamasında işe küçük başladı, ancak şu anda dünya çapında yaklaşık 170 milyon kullanıcısı var ve her gün 500.000 kullanıcı katılıyor.
  • Pandemi sırasında, şu anda çeşitli nişlerde uzmanlaşmış 1,5 milyon içerik oluşturucuyu barındıran, fenomenler ve içerik oluşturucular için başvurulacak platform haline geldi.
  • OnlyFans’ın en çok kazananları ayda 100.000$ veya daha fazlasını kazanabiliyor.
  • Ortalama bir OnlyFans yaratıcısının 21 abonesi olduğuna ve ayda 151 dolar kazandığına inanılıyor.
  • OnlyFans’ta satılan her abonelik için %20 kesinti yapılır ve kalan %80’lik kısım içerik oluşturucuya ödenir.
  • Şimdiye kadar OnlyFans tarafından içerik oluşturuculara 2 milyar dolardan fazla ödeme yapıldı.
  • OnlyFans’ta kullanıcıların ortalama abonelik ücreti 7,20 ABD dolarıdır ve içerik oluşturucuların %68’i yeni aboneleri üye yapmak için paket indirimleri sunar.

En Çok Kazanan OnlyFans Hesapları 2022

en çok kazanan onlyfans hesapları
En Çok Kazanan OnlyFans Hesapları 2022

Aşağıdaki tablo, Onlyfans’da en çok kazanan hesaplar ve yaklaşık aylık gelirlerini içermektedir.

OnlyFans en çok kazananların, takipçilerini diğer sosyal medya platformlarından OnlyFans’a yönlendirerek bu noktaya kadar geldikleri görüldüğü için, birçok ünlünün ya da içerik üreticisinin adı tespit edilebiliyor.

Sağlanan tablo muazzam rakamlar gösteriyor, ancak OnlyFans içerik oluşturucuları evlerinin rahatlığında bu kadar önemli gelirler elde etmeyi nasıl başarıyor?

OnlyFans, içerik oluşturucuların içeriklerini ücretsiz olarak yayınlamasına izin verir, ancak gelir elde etmeyi arzuluyorsanız, bunu aşağıdaki üç şekilde mümkün kılar:

  • Tek seferlik izleme.
  • İzleme başına ödeme (PPV) özelliği.
  • Aylık abonelik ücreti içerik oluşturucuların kendileri tarafından belirlenir.

Onyfans’ın en çok kazananlar listesine giren hemen hemen tüm insanlar, aylık kazançlarını, en sevdikleri içerik oluşturucunun özel içeriğini görüntülemek için aylık abonelik ücreti ödeyen takipçilerinden elde ediyor.

Onlyfans’da En Çok Kazanan Hesaplar 2022

Daha iyi bir fikir edinmek için, Onlyfans’da en çok kazanan hesaplar hangileridir, ayrıntılarına bakalım.

1. Blac Chyna

Aylık Kazanç: 20 milyon dolar

Aylık Abonelik ücreti: $19.99

Gerçek adı Angela Renée White olan Blac China, Nisan 2020’de OnlyFans’a yaratıcı olarak katılan bir realite Televizyon yıldızı ve sosyal medya girişimcisidir.

1988 doğumlu 34 yaşındaki ünlü, OnlyFans sayfasında 155 gönderi yaptı ve yaklaşık 16000 beğeni topladı.

Aylık 19,99 $ ücret karşılığında OnlyFans sayfasındaki özel içeriğe yönlendirilen 16,5 milyon Instagram takipçisi var.

Sonuç olarak, OnlyFans’ta kazanç açısından listenin başına yükseldi.

2. Bella Thorne

View this post on Instagram

A post shared by BELLA (@bellathorne)

Aylık Kazanç: 11 milyon dolar

Aylık Abonelik oranı: Ücretsiz

Bella Thorne, Ağustos 2019’da OnlyFans’a katılan 1997 doğumlu Amerikalı bir model, oyuncu, yazar ve şarkıcıdır.

Instagram hesabına bir video paylaştı ve OnlyFans’ta ilk çıkışını duyurdu.

Platforma kaydolduktan sonraki 24 saat içinde OnlyFans’ta 1 milyon dolar gelir elde eden ilk içerik oluşturucu ve etkileyici olarak anında manşetlere girdi.

24.3 milyon takipçisi var ve ayda 11 milyon dolar kazanmasını sağlayan 9.99 dolarlık bir abonelik ücreti vardı.

Ancak, hesabının aboneliği ücretsiz hale getirildi. Fakat ücretsiz de olsa, takip etmek için kredi kartı bilgileriniz istenmektedir.

Girişimci genç şarkıcı ve oyuncu, çıplaklık paylaşmak yerine kişisel içerikleri ve daha önce hiç görülmemiş resim ve videoları aboneleriyle paylaşmayı seviyor. Bir nevi özel İnstagram hesabı gibi kullanıyor.

OnlyFans abonelerine, müzik videolarının ana akım lansmanından bir süre önce sayfasında yayınlayarak ilk kez tadına bakmalarını sağlıyor.

OnlyFans platformunda hızla büyüyen hayran kitlesinin bir diğer nedeni de takipçisinden gelen her DM’ye yanıt vermesi için zaman ayırması.

3. Cardi B

Aylık Kazanç: 9.43 milyon dolar

Aylık Abonelik ücreti: 4,99 ABD doları

WAP rapçisi Cardi B de 2020 yazında OnlyFans’a kaydoldu.

OnlyFans’ta lansmanının birincil amacı, dedikoduları yorumlamak, WAP videosunun sahne arkası görüntülerini paylaşmak ve OnlyFans aboneleriyle kişisel hayatından bazı bölümleri paylaşmaktı.

O zamandan beri sadece 6 paylaşım yapmasına rağmen rap sanatçısı 81 milyondan fazla aboneye ulaştı.

Abonelik ücretini platformdaki diğer içerik oluşturuculardan önemli ölçüde düşük belirlemesine rağmen, OnlyFans en çok kazananlar listesinde üçüncü sırayı aldı.

4. Tyga

Aylık Kazanç: 7,69 milyon dolar

Aylık Abonelik ücreti (hesap silinmeden önce): 20 ABD doları

Gerçek adı Micheal Ray Nguyen-Stevenson olan Amerikalı rap sanatçısı Tyga, rekabette başka bir platform oluşturmak ve başlatmak için hesabını silmiş olmasına rağmen, OnlyFans kazananlar listesinde dördüncü sıraya yükseldi.

Platformu, duyurulmamış etkinliklerinin ve özel partilerinin çok sayıda görüntüsünü ve müzik becerilerini gösteren videoları veya müzik videolarının kamera arkası görüntülerini paylaşmak için kullandı.

Tüm bu gönderilerle 21,6 milyon takipçi çekmeyi başarmıştı, bu takipçiler aylık 20 ABD Doları abonelik ücretini memnuniyetle ödedi ve Tyga’nın büyük gelirler elde etmesine yardımcı oldu.

5. Mia Khalifa

Aylık Kazanç: 6.42 milyon dolar

Aylık Abonelik ücreti: $12.99

OnlyFans, çeşitli nişlerden yaratıcılara ortak bir platform sağlamak için çok az kısıtlama ile tasarlanmış olsa da, ününü yayınlanan yetişkin içeriklerinden almaya başladı.

22,7 milyon takipçiye ulaşan Mia Khalifa‘nın hesabı, OnlyFans’ta en üst sıralarda yer alan hesaplardan biri olarak kabul ediliyor.

Bu nedenle, Lübnanlı-Amerikalı medya kişiliği ve porno film oyuncusu olan Mia, ateşli ama güvenli içerikler de yayınlayabildi ve aylık 12,99 ABD doları karşılığında abonelerine özel hale getirdi.

6. Bhad Bhabie

Yıllık Kazanç: 52 milyon dolar

Aylık Abonelik ücreti: $23.99

Dr Phil’deki maskaralıklarıyla tanınan 2003 doğumlu Bhad Barbie, OnlyFans’ta çıkış yapar yapmaz havaya uçacağını biliyordu.

Ve haklıydı – yalnızca ilk yılında 52 milyon dolar kazanmayı başardı, bunu Instagram izleyicileriyle paylaştı.

Şu anda 16 milyondan fazla aboneliği var, bu nedenle uygulama aracılığıyla bu kadar çok para kazanmayı başarması şaşırtıcı değil.

7. Erica Mena

View this post on Instagram

A post shared by Erica Mena 🌹 (@ericamena)

Aylık Kazanç: 4,49 milyon dolar

Aylık Abonelik ücreti: Ücretsiz

Erica Mena, Amerikalı bir TV yıldızıdır (Love & Hip Hop: New York TV dizisindeki görünüşüyle ünlüdür), eski bir modeldir. Genel olarak, yukarıda listelenen ünlüler kadar ünlü sayılmaz.

Bununla birlikte, sosyal medyada göze çarpan bir varlığı var ve bu, aylık abonelik ücretini diğerlerinden çok daha yüksek belirlemesine olanak tanıyordu. Şu anda ise abonelik ücreti talep etmiyor.

İlginç bir şekilde, artan abonelik ücretini ödemeyi umursamayan ve diğer sosyal medya platformlarından kolayca OnlyFans hesabına yönlendirilen sadık takipçileri var.

Böylece, ayda 4,49 milyon dolar gelir elde ederek Onlyfans’da en çok kazanan hesaplar listesine ulaşmasına yardımcı oldu.

8. Gem101

Aylık Kazanç: 2,3 milyon dolar

Aylık Abonelik ücreti: 30 $

OnlyFans’ın yalnızca ünlüler ve tanınmış medya şahsiyetleri lehine çalıştığını düşünen herkes için Gem101 bir örnek teşkil ediyor!

Gem101, OnlyFans’ta şimdiye kadar listelenen tüm üst düzey rakamlar arasında en yüksek abonelik ücretini alan bir hesabın adıdır.

Bu hesabın sahibi, sadece hedef kitlesine hitap eden içerikleri paylaşarak ayda 2,3 milyon dolar kazandığına inanılan sıradan siyah saçlı bir model.

Özel içeriğe erişmek için aylık 30 ABD doları ödeyen bir milyondan fazla abone, oluşturulan ve paylaşılan içeriğin kalitesinin kanıtıdır.

İçerik oluşturucunun, hedef kitlenin taleplerine uygun içerik oluşturmak ve paylaşmak için gerçekten çalıştığını gösterir.

9. Pia Mia

View this post on Instagram

A post shared by Pia Mia (@piamia)

Aylık Kazanç: 2,2 milyon dolar

Aylık Abonelik ücreti: 10 $

Pia Mia, OnlyFans’ta takipçileri için mükemmel kalitede içerik oluşturan başka bir ünlü.

California, Los Angeles’ta yaşayan Pia Mia, kariyerine Youtube’da başlayan harika bir şarkıcı, oyuncu ve fenomendir. O zamandan beri popüler kültürdeki yerini sağlamlaştırdı.

Abonelik ücreti olarak ayda 10 dolar ödemeye istekli 6,2 milyon OnlyFans takipçisine baktığınızda başarısı açıkça görülüyor.

Böylesine yoğun bir takipçi kitlesiyle OnlyFans platformunu iyi bir şekilde kullandı ve ayda 2,2 milyon dolar gelirle en çok kazananlardan biri oldu.

10. Safaree Samuels

Aylık Kazanç: 1,91 milyon dolar

Aylık Abonelik ücreti: 15 $ (Şu anda ücretsiz)

Safaree Samuels’i tanımayan herkes için, öncelikle Nikki Minaj’ın eski sevgilisi olmasıyla tanınan Jamaikalı-Amerikalı bir rapçi, TV kişiliği ve girişimcidir.

Şu anda başka bir OnlyFans kazananı ile evli ve bu büyük olasılıkla siteye katılma kararının itici gücü.

Abonelik ücretini karısından bile daha düşük olan 15 $ olarak belirlemişti fakat şu anda abonelik ücretsiz.

Ancak bu ücreti seve seve ödeyen 3.2 milyon takipçisi sayesinde bu listeye girdi ve aylık yaklaşık 2 milyon dolar kazandı.

11. Mila Mondel

Aylık Kazanç: 1,5 milyon dolar

Aylık Abonelik ücreti: 20 $ (Şu anda ücretsiz)

OnlyFans’ta ünlü olmayan bir hesabın En Çok Kazananlar Listesi’ne girmesine bir başka örnek de Mila Mondel’inkidir.

OnlyFans’ta 1,1 milyondan fazla takipçisi olan bir İngiliz modeli. Abonelerinin her birinden aylık 20 ABD doları ücret alıyordu, fakat şu anda ücretsiz.

Bununla birlikte, sayfasında yalnızca yetişkinlere uygun içerik yayınlayarak önemli bir takipçi kitlesi topladığı biliniyor.

Mila Mondel gibi içerik oluşturucular, en çok kazananlar olarak platforma ün kazandırıyor ve aynı zamanda seçilen içerik nişi için onu kötü bir üne kavuşturuyor.

En çok kazanan Türk Onlyfans hesapları

Onlyfans, fansly, manyvids ve patreon gibi pek çok sitede varlığını gösteren Türk içerik üreticilerinden en çok para kazananları belli oldu.

En çok para kazanan Türk kullanıcılar arasında ‘Merve Taşkın’da yer aldı.

Onlyfans platformunda en çok kazanan Türk içerik üreticileri arasında yer alan isimler şu şekilde:

1: Gizem Bağdaçiçek- 350.000-400.000 Türk Lirası

2: Merve Taşkın 260.000 Türk Lirası

3: Neslihan Güneş 150.000 Lira

4: Betül Lily- 150.000 Lira

5: Gizem Avcı 90.000 Türk Lirası

6: Maskeli Kedi 50.000 Türk Lirası

Sonuç

İçerik oluşturucular için çevrimiçi para kazanmanın o kadar çok yolu var ki, doğru platformu seçmek için biraz araştırma yapmak gerekiyor.

Sadece OnlyFans, zaten popüler YouTube, Instagram ve/veya TikTok profillerine sahip içerik oluşturucuların gelirlerini büyütmelerini kolaylaştırır.

OnlyFans ile, yeteneklerinden para kazanmak için dallara ayrılmaları ve bir iç çevre topluluğu oluşturmaları yeterlidir. Çoğu zaman, içerik oluşturucuların kendilerine yardım etmesi için bir ajansa bile ihtiyaçları yoktur.

Hala Onlyfans’da en çok kazanan hesaplar hangileridir merak edenler için?

Yazı, mutlaka dünyaca ünlü biri veya çok yüksek abonelik ücreti olan bir içerik oluşturucu olmanız gerekmediğini göstermiş olmalıdır.

Sanatınız ve hedef kitlenizde yankı uyandıran içerik için sağlam ve istikrarlı bir takibe ihtiyacınız var.

Abonelik sayısı arttıkça elde edilen gelir de artacaktır.

Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli faktör de, satılan her abonelik için içerik oluşturucuya miktarın yüzde 80’i ödenirken, kalan yüzde 20’nin OnlyFans’a ait olmasıdır.

Peki, adınızı en popüler OnlyFans içerik oluşturucuları listesine eklemek için gereken her şeye sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize yazın!


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!