3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaCahillerKumandanRte, Kudurmuş Köpekler Gibi Sert Kayaya Çarptı

Son Yazılar

KumandanRte, Kudurmuş Köpekler Gibi Sert Kayaya Çarptı

Özgür Demirtaş'a 'Kudurmuş Köpek' benzetmesi yapan KumandanRte'e 2 Milyon TL'lik tazminat davası geliyor. Geri Vites yapar mı?

Geçtiğimiz hafta Merkez Bankası’nın gerçekleştirdiği faiz indirimi sonrasında bunun aslında ülkeyi ilgilendiren bir indirim olmadığını Bilo’ya anlatır gibi anlatan Özgür Demirtaş, kendisine bu eleştirisinden dolayı ‘Kudurmuş Köpek’ diyen KumandanRte kullanıcı adlı Twitter kullanıcısına 2 Milyon TL’lik tazminat davası açacağını duyurdu.

kumandanrte tazminat davası

Twitterda gerçek adı ve soyadını bile yazmayan Kumandanrte kullanıcı aldı kişi, ekonomi profesörü Özgür Demirtaş’a Kudurmuş Köpek’ dedi.

Özgür Demirtaş, anında karşılık vererek kullanıcıya sözünü geri almazsa 2 Milyon TL’lik tazminat davası açacağını duyurdu.

Peki Olayın Geçmişi Nedir?

Geçtiğimiz hafta Merkez Bankası’nın faiz indirimi sonrasında, Özgür Demirtaş sosyal medya üzerinden kendisine gelen ağır eleştirilere cevap vermek için FAİZ YALANI isimli bir video çekti ve herkese Bilo’nın bile anlayacağı şekilde tek tek bu faiz indiriminin aslında halka yansımayacağını anlattı.

özgür demirtaş faiz yalanı videosu

Bilo Anladı! KumandanRte Anlamadı!

Twitter’da KumandanRte kullanıcı adını kullanan ve gerçek adı ve soyadı bilinmeyen bir kişi, Özgür Demirtaş’a ‘Kudurmuş Köpek’ yakıştırması yaparak bir yazı dizisi yayınladı.

Eğitiminin ne olduğu bilinmeyen KumandanRTE rumuzlu kullanıcının ‘GERİ VİTES’ yapması bekleniyor. Zira dava açılırsa, gerçek ad ve soyadı ortaya çıkacak ve kim olduğu ifşa olacak!

KumandanRte Geri Vites Yapar mı?

Twitter’da kullandığı fotoğraf kendisine ait ise, geri vites yapmayacağı tahmin edilen delikanlı bir şahsiyet kendisi. Bakalım olayları takip ediyoruz.

Güncelleme: GERİ VİTES GELDİ!

Özgür Demirtaş’a ‘Kudurmuş köpekler gibi salya akıtıyorsun’ diyen KumandanRte, paylaşımını hooooop sildi!

Geri Vites Tam Gaz!

KumandanRte, 24 Ağustos gecesinde tazminat davasından yırtmak için özür dilemiş gibi yaptı! ‘Kudurmuş köpekler gibi salya akıtıyorsun‘ yazan KumandanRte, ‘YANLIŞ ANLAŞILDIM‘ dedi.

Sosyal medya kullanıcıları ‘NE ANLAMASI GEREKİYORDU‘ diye sordu.

Bakalım Özgür Demirtaş dava açacak mı, ilerleyen zamanda göreceğiz.

kumandanrte tazminat davası

Sen ‘Kumandasın’ 🤣 TV Kumandası

Kumanda: ‘Aylık Gelirim 5000 TL’

Peki sosyal medya kullanıcıları Özgür Demirtaş’ın tazminat davası restinden sonra olayı nasıl yorumladı?

İşte Gelen Yorumlar

Tüm bu İQ 20 muhabbetler arasında Kumanda Bey’in sosyal medya hesabındaki takipçi sayısının düştüğü görüldü. Özgür Demirtaş’a hakaretinden sonra millete sallamaya devam etti. HalkTV moderatörü Şirin Payzın’a PKK sever dedi. İkinci tazminat davası gelirse….

şirin payzın pkk

Haber bu kadar.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Cahiller kategorimizdeki ile ilgili haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!