Cuma, Nisan 26, 2024
Ana SayfaSözlerPartnerinizi Baştan Çıkaracak Sexting Cümleleri, Konuşmaları ve Örnekleri

Son Yazılar

Partnerinizi Baştan Çıkaracak Sexting Cümleleri, Konuşmaları ve Örnekleri

Mesajlaşırken kullanabileceğiniz sexting cümleleri listemizi yayınlıyoruz. İşte sevgilinizi baştan çıkarmanızı sağlayacak sexting başlatan örnek konuşmalar ve mesajlar.

“Ne yapıyorsun?” sorusu bir şeyleri başlatmak için popüler bir yol gibi görünüyor. Tecrübesi olmayan ya da kötü sonuçlanan bir yazışma deneyimi tadan çömezler için sexting cümleleri listemizi paylaşmak istedik. Peki siz de telefonda mesajlaşırken söylenen tahrik edici sözler ya da erkekleri veya kadınları tahrik eden mesajlar hakkında bilgi mi arıyor musunuz? İşte sevgiliye cinsel mesaj yollamak isteyenlerin sexting başlatan cümleler, sexting konuşmaları ve ateşli konuşma örnekleri ve mesajları yazımızın devamında.

Seks yapmanın biriyle iletişim kurmanın en sıcak yollarından biri olduğu hemen hemen bilimsel bir gerçektir. (Tamam, belki “bilimsel” değil ama nereye gittiğimi anladınız.) İster bir ilişkinin başlangıç ​​aşamasında olun, ister sonsuza kadar birlikte olun, sexting cümleleri bazen ilişkinizin yeniden alevlenmesini sağlayabilir.

sexting cümleleri

Ama gerçek olalım, bu kavram oldukça geniştir. Peki sexting ne demek, fotoğraf ya da video göndermek anlamına mı geliyor? Ya da bir sürü patlıcan emojisi mi? Yeni telefonda sevişirken söylenen sözler bu noktada önemlidir, fakat elbette pat diye söylenmez. Sexting mesajları göndermeden önce düşünülmesi gereken bir çok faktör var.

Cinsel sağlık eğitimcilerinden bir uzman, yukarıdakilerin hemen hemen hepsi diyor. “Sexting, cep telefonu, e-posta, anlık mesaj, DM yoluyla herhangi bir cinsel materyal (resimler, mesajlar, memler, gifler vb.) göndermektir (fikri siz anladınız).” Fakat sevgiliye cinsel mesaj göndermeden önce bir takım şeyleri de bilmelisiniz. [OKU: Erkek Arkadaşımı Nasıl Tahrik Ederim?]

Bu, şeftali emojileri, iç çamaşırı fotoğrafları ve işte uzun bir günün ardından eve döndükten sonra eşinize neler yapmak istediğinizle ilgili tahrik edici yazışmaların hepsinin sexting cümleleri kategorisine girdiği anlamına gelir.

Şimdi, partnerinize ne göndermeniz gerektiğine geçmeden önce, sexting başlatan cümleler hazırlayıp gönder’e tıklamadan önce aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var.

sexting cümleleri

Sexting yazıları göndermeden önce her zaman onay isteyin. Yani sexting cümleleri yazmak için, partnerinizin de istekli olduğuna emin olmalısınız.

Çıplak fotoğraf çekmeye başlamadan önce, diğer kişinin rahat olduğundan emin olmanız gerekli. “Gönderme izni, alma izni ve gönderme ve almaya devam etme izni çok önemli”dir. Kendi kendinize sexting cümleleri göndermek, bazen kötü bir sonuç almanıza ve ilişkinizde güvenin azalmasına sebep olabilir ve bir ayrılık mesajıyla da son bulabilir.

“Hayatınızdaki kişiye seks yapmayı keşfetmek istediğinizi ve aynı zamanda onu özlediğinizi ve arzuladığınızı söyleyin. Cinsel içerikli mesajlaşma yani sexting başlatan cümleler yazmadan önce karşınızdaki kişinin de buna hazır olduğuna emin olmalısınız ve aşağıdaki sexting ssleri örneklerine bakmalısınız.”

Başka bir küçük ama önemli not: Bir kez seks yapma iznine sahip olmanız, herhangi bir zamanda müstehcen görüntüler ya da sevgiliye cinsel mesaj göndermek için hakkınız olduğu anlamına gelmez (daha önce tartışılmadıysa). Yine, her seferinde onay istemeli ve o sırada meşgulse veya seks yapmakla ilgilenmiyorsa, bir partnerin sınırlarına veya isteklerine her zaman saygı göstermelisiniz.

Her tür yüz yüze seks gibi, istediğiniz zaman cinsel ilişkiye girme konusundaki fikrinizi değiştirebileceğinizi de unutmayın – en başta onaylamış olsanız bile.

İlgili Yazı: En İyi Sexting Uygulamaları

Sexting cümleleri kurmadan önce çuvallamamak için bunu önlemenin en iyi yolu, partnerinize “Bunu beğendin mi?” gibi sorular sorarak sürekli kontrol etmektir. veya “Sana bunu yapmak istediğimi söylediğimde nasıl hissediyorsun?” vesaire.

Şimdi, seks yazışması ya da konuşması için onay istemenin birkaç yolu var: Kelimenin tam anlamıyla sadece sorabilir veya fikre yaslanabilirsiniz. Biraz flört etmek, bu fikre açık olup olmadıkları konusunda size ipucu verebilir, bu nedenle nasıl tepki verdiklerini görmek için “Seni düşünmeden edemiyorum” gibi basit bir şeyle başlayın.

Yalnızca genel olarak cinsel içerikli mesajlaşmaya açık olmadıklarından, aynı zamanda o anda cinsel içerikli mesajlaşmaya da açık olduklarından emin olmak önemlidir.

Sınırlarını biliyor musunuz? Sexting cümleleri ve ateşli konuşma örnekleri konusuna geçmeden önce bazı bilgilere ihtiyacınız olacak.

Sevgiliye cinsel mesaj göndermeden önce konuşulması gereken önemli şeyler: Sohbetten hemen sonra mesajları siler misiniz yoksa telefonunuzda tutmanızda bir sakınca var mı? Yalnızca güvenli bir üçüncü taraf uygulaması (WhatsApp gibi) kullanarak mı sexting yapacaksınız? Gerçekten yaptığın (ya da istemediğin) seks yapmak istediğin bir şey var mı? Telefonda sevişirken söylenen sözler için rahatsızlık duyuyor musun? Peki ya fotoğraflar? Peki ya sesli mesajlar?

Yaptığınız şeyin eğlence ve heyecan için olduğunu unutmayın. Ürkütücü ve yasalara aykırı şeyler yapmadığınıza emin olmalısınız.

Sexting başlatan cümleler için acele etmeyin, önce niyetinizi netleştirin!

Sexting cümleleri kurmadan önce, iki tarafında aslında beklentileri biliyor olması gerekli, yani ilişkinizin adı nedir? Vakit geçiren flörtöz arkadaşlar mısınız yoksa daha fazlasını mı arıyorsunuz?

Seks yapmak hala bir yakınlık biçimidir ve bu aktiviteye yalnızca güvendiğiniz kişilerle katılmak önemlidir. Etkileşimin ne anlama geldiği konusunda açık olmak, her şeyin eğlenceli ve fikir birliğine dayalı kalmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Başka bir deyişle, yalnızca sıradan bir şey veya fuckbody arıyorsanız, bunun bilindiğinden emin olun.

Sexting yazıları göndermeden önce iki kez kontrol edin!

sexting cümleleri

Hikâyeleri duymuşsunuzdur—sexting yazıları yanlışlıkla ebeveynlere gönderilebilir… Sexting cümleleri ve yazılarını göndermeden önce kime gönderdiğinizi iki defa kontrol edin. Bununla birlikte istediğiniz son şey, resimlerinizin yanlışlıkla kaydedilmesi veya daha da kötüsü, bilgisayarınızdaki “aile fotoğrafları” klasörüne yüklenmesidir.

İlgili Yazı: Seks ve Ön Sevişme Hakkında Bilinmesi Gereken Şeyler

Sexting yazıları göndermeye hazır olduğunuzda, bunu sadece fotoğraf göndermenin ötesinde yapmanın birçok yolu vardır. Seksi GIF klavyelerini indirmek, emojilere gizli anlamlar yüklemek ve hayatınızdaki kişiye tüm yaramaz ayrıntıları vermek için açıklayıcı bir dil kullanmak çok önemlidir.

Şimdi biraz ilham almaya hazırsanız, sizin için topladığımız aşağıdaki örneklerden herhangi birini kopyalamaktan çekinmeyin. Bize güvenin, kesinlikle konuşmayı sürdürürler… ❤️

Sexting başlatan cümleler içinde en güvenli başlangıç ‘keşke burada olsan’ demek olacaktır.

İlişkinizde belli bir yol alan bir çiftseniz, sexting cümleleri içinde daha açık davetlerde bulunabilirsiniz.

sexting cümleleri

Cinsel emoji anlamları hakkında bilginiz varsa, sexting cümleleri yerine geçtiğini de bilirsiniz.

Sexting başlatan cümleler ile ateşli konuşma örnekleri ve sexting ssleri listemize devam edelim.

sexting cümleleri

Telefonda sevişirken söylenen sözler ile sevişirken konuşma örnekleri de vermek gerekir.

Sexting cümleleri için örnekler bulacağınız sexting ssleri konumuza devam edelim:

sexting ssleri

Sexting Cümleleri, Mesajları, Konuşma Örnekleri

Cinsel içerikli mesajlar illa gelecekte yapmak istenilen fantezileri kapsamak zorunda değil elbette. Geçmişte birlikte yaptığınız şeyleri hatırlatmak için de sexting cümleleri yazabilirsiniz. Bazı konuşma örnekleri verecek olursak:

 1. Dün geceyi düşünmeden edemiyorum.
 2. [Geçmişte yaptığınız bir şeyin detayını yazın] hakkında düşünmeye devam ediyorum. Kendimle oynamak istememe neden oluyor… en kısa sürede buluşalım mı?
 3. İçimde olmanı özledim.
 4. [Yaptığınız şeyi yazın] zamanı hatırlıyor musun? Durmadan birlikte olmuştuk. Aynı durumdayım, yine ister misin şimdi?
 5. Bir dahaki sefere [buraya cinsel aktiviteyi ekle] yeniden yapalım, bekledikçe ve zaman geçtikçe seni daha fazla hırpalayacağımı biliyorsun.
 6. Dün gece [buraya cinsel aktiviteyi eklerken] ne kadar seksi göründüğünü biliyor musun? Gerçi anlamışsındır ne kadar istekli olduğumdan…
 7. Az önce senin düşünerek mastürbasyon yaptım ve [buraya cinsel aktiviteyi ekle] yaptığımız zamanı hayal ettim.
 8. Seni aklımdan çıkaramıyorum. Bir an önce altımda olman lazım.
 9. Birlikteyken çığlık atmanı, sesinin kulaklarımda yankılanmasını özledim.
 10. Poponu yeniden yüzümde hissetmek istiyorum. Sıcaklığı ve kokusu beni çok tahrik etmişti.

Gelecekte Yapmak İstedikleriniz Hakkındaki Sexting Örnek Yazışmaları

sexting cümleleri

Birlikte olduğunuz kadın ya da erkeğe yapmak istediklerinizi açıklayan, müstehcen mesajlar da gönderebilirsiniz.

 1. Sana bir dahaki görüşmemizde [buraya cinsel aktivite eklemek] yapmak istiyorum.
 2. Bu gece seninle olmak için sabırsızlanıyorum.
 3. Senin içimde olacağın saate kadar ben şimdi ne yapacağım?
 4. Bir sonraki randevumuzda seni aldığımda iç çamaşırı giymemeni istiyorum.
 5. Yarın gece gel. Sana küçük bir sürprizim var…
 6. Bu gece senin için iyi bir kız olacağım. Ne istersen yapmana izin vereceğim.
 7. Arkana yaslanıp, bu gece istediğin her şeyi yapacak adam seni çok özledi.
 8. Eve girer girmez, seni soymaya başlayacağım, seni deli gibi istiyorum.
 9. Bugün kötü bir kız oldun mu bakiiim?
 10. Gelip seni becermemi bekleyemezsin, değil mi?

Dominant ve Kontrolü Elinize Alacağınızı Belirten Sexting Cümleleri Başlangıçları

 1. O son fotoğraf işimi çok kolaylaştıracak. Yüz yüze gelince ne söyleyeceksin?
 2. Uslu bir kız ol ve kendini ıslat ve benim için hazır ol.
 3. Bu oldukça yaramaz bir fotoğraf. Bence birinin cezalandırılması gerekiyor.
 4. Bunun için yalvardığını duymak istiyorum.
 5. Şu anda kendine tam olarak nasıl dokunduğunun detayını ver.
 6. Eve geldiğimde vajinanın hazır olmasını istiyorum.
 7. Eve geldiğimde beğendiğim külotları giydiğinden emin ol.
 8. Bugün beni çırılçıplak karşılasana!
 9. Bugün uslu kız oldun mu? Olmadıysan bu gece seni bağlamam gerekebilir…
 10. Bu gece seni bazı özel isteklerim için kullanacağım.
 1. Görünüşe göre bu gece çok sert geçecek, ne diyorsun?
 2. Üzerinde adının yazdığı bir çift kelepçem var.
 3. Eve gittiğinde sana takmak için hazır bir göz bağım var.
 4. Bugün evin hangi köşesinde senin üzerine çıkayım?
 5. Çıplak olmanı ve eve geldiğimde beni arkan dönük beklemeni istiyorum!
 6. Bu gece bana tam olarak ne yapmanı istediğimi sana söyleyeceğim ve talimatlara uymazsan seni cezalandırmak zorunda kalacağım.
 7. Şu anda her ne yapıyorsan bırak ve hemen fotoğraf yolla!
 8. Beni dişlerinle soymanı istiyorum.
 9. Gel. Kelepçe hazır.
 10. Geldiğinde en çılgın fantezini gerçekleştirelim.

Yeni Buluşmaya Başladığın Biriyle Deneyebilecğin En Ateşli Sexting Cümleleri

 1. Bu gece tatlı benden – kelimenin tam anlamıyla.
 2. Soyunmamı izlemek ister misin?
 3. Bütün gün seni çıplak görmeyi düşündüm.
 4. Bikini ağdası yaptım, gelip olmuş mu bakmak ister misin?
 5. Sana direk dansı dersinde öğrendiklerimi göstereyim mi?
 6. Daha sonra geldiğinde, üzerindekileri yırtmamı istemediğin bir şey giyme.
 7. Rüyamda çok manyak şeyler yapıyorduk, akşam deneyelim mi?
 8. Gel, yatakta hayal ettiğim kadar iyi olup olmadığını göster bana.
 9. Sana yapacağım onca şeyi düşünmek bugün çalışmayı gerçekten zorlaştırıyor.
 10. Arkadan olmasını isteyeceğine eminim.
 1. Duştan yeni çıktım. Tekrar kirlenmeme yardım eder misin?
 2. Senin içinde olmayı düşündükçe deliriyorum.
 3. Bu gece, patron benim.
 4. Bitirdiğinde göz temasını kesmesen iyi edersin.
 5. Sana bir midilli gibi binmek istiyorum.
 6. Bu gece bunun için bana yalvarmanı sağlayacağım.
 7. Gelip bana bu eteğin çok kısa olup olmadığını söyler misin?

Erkek Arkadaşınıza Gönderebileceğiniz En İyi Sexting Mesajları

 1. Bana yaptığın en pis şeyi söyle. Bahse girerim daha iyisini yapabilirim.
 2. Seni o kadar zorlayacağım ki adını hatırlayamazsın.
 3. Bu akşam yemekte yemek istediğim tek şey sensin.
 4. Seninle herkesin içinde seks yapmak istiyorum. Yakalansak da umurumda değil.
 5. Bu gece vücuduna tapmak istiyorum.
 6. Uyumadan önce kaç kez seks yapabileceğimizi düşünüyorsun? Hadi bunu bulalım.
 7. İstediğin yeri kullanmana izin vereceğim.
 8. Kendine dokunduğunda ne hayal ettiğini söyle bana.
 9. Sana sonra ne yapacağımı bilseydin, şimdi işten çıkardın.
 1. İlk seks yaptığımız zamanı hatırlıyor musun? Aynısını yeniden yapalım mı?
 2. Yüzünü sandalyem olarak kullanacağım.
 3. Tüm kıyafetlerini yavaşça çıkarmanı izlemek istiyorum.
 4. Bir iz bırakacak kadar bana şaplak atabileceğini biliyor musun?
 5. Yeni bir oral seks tekniği öğrendim. Senin üzerinde pratik yapabilir miyim?
 6. Beni öperken ellerini daha sert kullanmayı sana öğreteceğim.
 7. Hiç anal seks yaptın mı? Düşünelim mi?
 8. Bu gece bana hakim olmanı istiyorum.
 9. Dilimle sana yapacaklarıma inanamayacaksın!
 10. Bütün gün azdım. İşimi bitirebileceğini mi düşünüyorsun?
 11. Komşular şikayet etmeden önce beni ne kadar bağırtabileceğini sanıyorsun?

Erkek Arkadaşa Gönderilebilecek Cinsel Mesajlaşma Örnekleri

 1. Çok kötüyüm şu anda. Eve gelip beni cezalandırmana ihtiyacım var.
 2. Beni bu kadar ateşleyebilecek tek kişi sensin.
 3. Bu gece beni bir bardan al. İç çamaşırı olmayan ben olacağım.
 4. Daha sonra komşulara bir gösteri yapalım.
 5. Bu gecenin zor olmasını istiyorum.
 6. Eve geldiğinde bana ne istersen yapabilirsin.
 7. Yeni bir vibratör aldım. Pillerini bitirmeme yardım et.
 8. Bu gece çok ses çıkarmamaya çalış.
 9. Her tarafım krem şanti oldu. Ağzınla temizlemek ister misin?
 10. Bütün gün yatakta sana ne yapmak istediğimi düşündüm.
 11. Bu gece dayanamayacak hale gelene kadar seninle birlikte olmak istiyorum.
 12. Rahatlamanı ve istediğini yapmama izin vermeni istiyorum.
 13. Eve gitmeni bekleyemem. Seni çıplak bekliyor olacağım.
 14. Beni bağlamanı düşünüyorum ve bu beni çok azdırıyor.
 15. Bu gece denemek istediğim yaramazca bir şey düşündüm. Eve gel, sana göstereyim.
 16. Dün geceyi düşünmeden edemiyorum. Bunu tekrar yapalım.
 17. Az önce çok seksi bir şey aldım ve sana bunun ne olduğunu göstermek için sabırsızlanıyorum.
 18. Umarım bu gece için bir planın yoktur çünkü seni içimde hissetmeye ihtiyacım var.
 19. Kendini çılgın bir yolculuğa hazırlasan iyi olur çünkü bütün gün seni hayal ettim.
 20. Bana yapmak istediğin her pis şeyi söyle.

Kız Arkadaşa Gönderilebilecek Sexting Cümleleri

 1. Sana yapacağım her şeyi kulağına fısıldamak için sabırsızlanıyorum.
 2. Bugün hiçbir iş yapamıyorum çünkü nefesini boynumda düşünmeden edemiyorum.
 3. Keşke şu anda burada olsaydın da sana ne düşündüğümü gösterebilseydim.
 4. Bu gece öğretmenlik oynayacağız ve sana yatakta harika bir ders vereceğim.
 5. Aklımı kaybedene kadar benimle sevişmeni istiyorum.
 6. Şu anda yatakta çırılçıplak seni hayal ediyorum.
 7. Benimle ilgili yaramazca hayal kurduğunda ne düşündüğünü söyle.
 8. Kimse beni senin kadar iyi hissettiremez.
 9. Dün gece kaldığımız yerden devam etmek istiyorum.
 10. Yaramazlık yaptım, Bu konuda ne yapacaksın?
 11. Sabah planlarını iptal et çünkü seni bütün gece ayakta tutacağım.
 12. Bugün en sevdiğin şeyi yapacağım. Arkandan saçını çekeceğim.
 13. Bebeğim evdeyim ve çıplağım, dönünce kapıda işimi hallet.
 14. Bana dokunma şeklini hayal etmek, seni çok istememe neden oluyor.
 15. Adımı haykırman için sabırsızlanıyorum.
 16. Bu gece vücudunun her santimini yalayacağım.
 17. Seni düşünerek kendime dokunuyorum. Ne yapmamı istediğini söyle.
 18. Beni tutmanı ve kölen yapmanı istiyorum.
 19. Kıyafetlerimin altına ne giymediğimi görene kadar bekle.
 20. İçimde nasıl hissettiğini düşünmek şu anda beni çok ateşledi.

Evli Çiftlerin Aralarında Yazışabileceği Cinsel İçerikli Mesaj Örnekleri

 1. Bu gece seni şımartmak istiyorum.
 2. Şu anda burada olmaman çok kötü, çünkü her yerinde olurdum.
 3. Bu gece yeni bir şey deneyelim. Hayal gücünü kullan çünkü ben seninim.
 4. Seninle yatağa girmek ve bütün gün hayalini kurduğum her şeyi yapmak için sabırsızlanıyorum.
 5. Sevdiğin iç çamaşırını sadece senin için giyiyorum.
 6. Gözlerimi kapattığımda, elinin kalçalarımdan eteğimin altından geçtiğini hissedebiliyorum.
 7. Ne düşündüğümü tahmin et. İşte bir ipucu: benim dilimi düşün ve sen inliyorsun.
 8. İç çamaşırı giymiyorum. Sadece bilmen gerektiğini düşündüm.
 9. Bu gece kıyafetlerini çıkaracağım ve her yerini o kadar yavaş öpeceğim ki beni almak için yalvaracaksın.
 10. Bu sabah giderken o gömleğin içinde ne kadar güzel göründüğünü düşünüyordum. Bu gece çıkarmak için sabırsızlanıyorum.
 11. Tamamen çıplağım ve seni düşünüyorum. Bir önizleme ister misin?
 12. Beni duvara yasladığın o anı yeniden yaşat bana!
 13. Bu gece, sen merhamet dileyene kadar seninle istediğimi yapacağım.
 14. Tam olarak ne istediğini biliyorum ve eğer şanslıysan sana vereceğim.
 15. Sana dokunmak için can atıyorum.
 16. Bunu ne kadar çok istediğini bana göstermeni sağlayacağım.
 17. Duşa gir, 5 dk sonra ben de yanında olacağım.
 18. Bazı yeni yoga pozisyonları üzerinde çalışıyorum ve sana ne kadar esnek olduğumu göstermek için sabırsızlanıyorum.
 19. Geçen sefer bana karşı çok iyiydin. İyiliğe karşılık verme sırası bende.
 20. İçine gireceğim ve beni sardığını hissedeceğim anı iple çekiyorum.

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SÖZLER kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

 1. Çok heyecan verici! Biz sevgilimle hemen hemen her gün yapıyoruz bunu. İlişkisini renklendirmek isteyen her çiftin mutlaka yapması lazım gelen fanteziler yazılarak başlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!