3.3 C
İstanbul
Salı, Mayıs 23, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaSözlerPartnerinizi Baştan Çıkaracak Sexting Cümleleri, Konuşmaları ve Örnekleri

Son Yazılar

Partnerinizi Baştan Çıkaracak Sexting Cümleleri, Konuşmaları ve Örnekleri

Mesajlaşırken kullanabileceğiniz sexting cümleleri listemizi yayınlıyoruz. İşte sevgilinizi baştan çıkarmanızı sağlayacak sexting başlatan örnek konuşmalar ve mesajlar.

“Ne yapıyorsun?” sorusu bir şeyleri başlatmak için popüler bir yol gibi görünüyor. Tecrübesi olmayan ya da kötü sonuçlanan bir yazışma deneyimi tadan çömezler için sexting cümleleri listemizi paylaşmak istedik. Peki siz de telefonda mesajlaşırken söylenen tahrik edici sözler ya da erkekleri veya kadınları tahrik eden mesajlar hakkında bilgi mi arıyor musunuz? İşte sevgiliye cinsel mesaj yollamak isteyenlerin sexting başlatan cümleler, sexting konuşmaları ve ateşli konuşma örnekleri ve mesajları yazımızın devamında.

Seks yapmanın biriyle iletişim kurmanın en sıcak yollarından biri olduğu hemen hemen bilimsel bir gerçektir. (Tamam, belki “bilimsel” değil ama nereye gittiğimi anladınız.) İster bir ilişkinin başlangıç ​​aşamasında olun, ister sonsuza kadar birlikte olun, sexting cümleleri bazen ilişkinizin yeniden alevlenmesini sağlayabilir.

sexting cümleleri

Ama gerçek olalım, bu kavram oldukça geniştir. Peki sexting ne demek, fotoğraf ya da video göndermek anlamına mı geliyor? Ya da bir sürü patlıcan emojisi mi? Yeni telefonda sevişirken söylenen sözler bu noktada önemlidir, fakat elbette pat diye söylenmez. Sexting mesajları göndermeden önce düşünülmesi gereken bir çok faktör var.

Cinsel sağlık eğitimcilerinden bir uzman, yukarıdakilerin hemen hemen hepsi diyor. “Sexting, cep telefonu, e-posta, anlık mesaj, DM yoluyla herhangi bir cinsel materyal (resimler, mesajlar, memler, gifler vb.) göndermektir (fikri siz anladınız).” Fakat sevgiliye cinsel mesaj göndermeden önce bir takım şeyleri de bilmelisiniz. [OKU: Erkek Arkadaşımı Nasıl Tahrik Ederim?]

Bu, şeftali emojileri, iç çamaşırı fotoğrafları ve işte uzun bir günün ardından eve döndükten sonra eşinize neler yapmak istediğinizle ilgili tahrik edici yazışmaların hepsinin sexting cümleleri kategorisine girdiği anlamına gelir.

Şimdi, partnerinize ne göndermeniz gerektiğine geçmeden önce, sexting başlatan cümleler hazırlayıp gönder’e tıklamadan önce aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var.

sexting cümleleri

Sexting yazıları göndermeden önce her zaman onay isteyin. Yani sexting cümleleri yazmak için, partnerinizin de istekli olduğuna emin olmalısınız.

Çıplak fotoğraf çekmeye başlamadan önce, diğer kişinin rahat olduğundan emin olmanız gerekli. “Gönderme izni, alma izni ve gönderme ve almaya devam etme izni çok önemli”dir. Kendi kendinize sexting cümleleri göndermek, bazen kötü bir sonuç almanıza ve ilişkinizde güvenin azalmasına sebep olabilir ve bir ayrılık mesajıyla da son bulabilir.

“Hayatınızdaki kişiye seks yapmayı keşfetmek istediğinizi ve aynı zamanda onu özlediğinizi ve arzuladığınızı söyleyin. Cinsel içerikli mesajlaşma yani sexting başlatan cümleler yazmadan önce karşınızdaki kişinin de buna hazır olduğuna emin olmalısınız ve aşağıdaki sexting ssleri örneklerine bakmalısınız.”

Başka bir küçük ama önemli not: Bir kez seks yapma iznine sahip olmanız, herhangi bir zamanda müstehcen görüntüler ya da sevgiliye cinsel mesaj göndermek için hakkınız olduğu anlamına gelmez (daha önce tartışılmadıysa). Yine, her seferinde onay istemeli ve o sırada meşgulse veya seks yapmakla ilgilenmiyorsa, bir partnerin sınırlarına veya isteklerine her zaman saygı göstermelisiniz.

Her tür yüz yüze seks gibi, istediğiniz zaman cinsel ilişkiye girme konusundaki fikrinizi değiştirebileceğinizi de unutmayın – en başta onaylamış olsanız bile.

İlgili Yazı: En İyi Sexting Uygulamaları

Sexting cümleleri kurmadan önce çuvallamamak için bunu önlemenin en iyi yolu, partnerinize “Bunu beğendin mi?” gibi sorular sorarak sürekli kontrol etmektir. veya “Sana bunu yapmak istediğimi söylediğimde nasıl hissediyorsun?” vesaire.

Şimdi, seks yazışması ya da konuşması için onay istemenin birkaç yolu var: Kelimenin tam anlamıyla sadece sorabilir veya fikre yaslanabilirsiniz. Biraz flört etmek, bu fikre açık olup olmadıkları konusunda size ipucu verebilir, bu nedenle nasıl tepki verdiklerini görmek için “Seni düşünmeden edemiyorum” gibi basit bir şeyle başlayın.

Yalnızca genel olarak cinsel içerikli mesajlaşmaya açık olmadıklarından, aynı zamanda o anda cinsel içerikli mesajlaşmaya da açık olduklarından emin olmak önemlidir.

Sınırlarını biliyor musunuz? Sexting cümleleri ve ateşli konuşma örnekleri konusuna geçmeden önce bazı bilgilere ihtiyacınız olacak.

Sevgiliye cinsel mesaj göndermeden önce konuşulması gereken önemli şeyler: Sohbetten hemen sonra mesajları siler misiniz yoksa telefonunuzda tutmanızda bir sakınca var mı? Yalnızca güvenli bir üçüncü taraf uygulaması (WhatsApp gibi) kullanarak mı sexting yapacaksınız? Gerçekten yaptığın (ya da istemediğin) seks yapmak istediğin bir şey var mı? Telefonda sevişirken söylenen sözler için rahatsızlık duyuyor musun? Peki ya fotoğraflar? Peki ya sesli mesajlar?

Yaptığınız şeyin eğlence ve heyecan için olduğunu unutmayın. Ürkütücü ve yasalara aykırı şeyler yapmadığınıza emin olmalısınız.

Sexting başlatan cümleler için acele etmeyin, önce niyetinizi netleştirin!

Sexting cümleleri kurmadan önce, iki tarafında aslında beklentileri biliyor olması gerekli, yani ilişkinizin adı nedir? Vakit geçiren flörtöz arkadaşlar mısınız yoksa daha fazlasını mı arıyorsunuz?

Seks yapmak hala bir yakınlık biçimidir ve bu aktiviteye yalnızca güvendiğiniz kişilerle katılmak önemlidir. Etkileşimin ne anlama geldiği konusunda açık olmak, her şeyin eğlenceli ve fikir birliğine dayalı kalmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Başka bir deyişle, yalnızca sıradan bir şey veya fuckbody arıyorsanız, bunun bilindiğinden emin olun.

Sexting yazıları göndermeden önce iki kez kontrol edin!

sexting cümleleri

Hikâyeleri duymuşsunuzdur—sexting yazıları yanlışlıkla ebeveynlere gönderilebilir… Sexting cümleleri ve yazılarını göndermeden önce kime gönderdiğinizi iki defa kontrol edin. Bununla birlikte istediğiniz son şey, resimlerinizin yanlışlıkla kaydedilmesi veya daha da kötüsü, bilgisayarınızdaki “aile fotoğrafları” klasörüne yüklenmesidir.

İlgili Yazı: Seks ve Ön Sevişme Hakkında Bilinmesi Gereken Şeyler

Sexting yazıları göndermeye hazır olduğunuzda, bunu sadece fotoğraf göndermenin ötesinde yapmanın birçok yolu vardır. Seksi GIF klavyelerini indirmek, emojilere gizli anlamlar yüklemek ve hayatınızdaki kişiye tüm yaramaz ayrıntıları vermek için açıklayıcı bir dil kullanmak çok önemlidir.

Şimdi biraz ilham almaya hazırsanız, sizin için topladığımız aşağıdaki örneklerden herhangi birini kopyalamaktan çekinmeyin. Bize güvenin, kesinlikle konuşmayı sürdürürler… ❤️

Sexting başlatan cümleler içinde en güvenli başlangıç ‘keşke burada olsan’ demek olacaktır.

İlişkinizde belli bir yol alan bir çiftseniz, sexting cümleleri içinde daha açık davetlerde bulunabilirsiniz.

sexting cümleleri

Cinsel emoji anlamları hakkında bilginiz varsa, sexting cümleleri yerine geçtiğini de bilirsiniz.

Sexting başlatan cümleler ile ateşli konuşma örnekleri ve sexting ssleri listemize devam edelim.

sexting cümleleri

Telefonda sevişirken söylenen sözler ile sevişirken konuşma örnekleri de vermek gerekir.

Sexting cümleleri için örnekler bulacağınız sexting ssleri konumuza devam edelim:

sexting ssleri

Sexting Cümleleri, Mesajları, Konuşma Örnekleri

Cinsel içerikli mesajlar illa gelecekte yapmak istenilen fantezileri kapsamak zorunda değil elbette. Geçmişte birlikte yaptığınız şeyleri hatırlatmak için de sexting cümleleri yazabilirsiniz. Bazı konuşma örnekleri verecek olursak:

 1. Dün geceyi düşünmeden edemiyorum.
 2. [Geçmişte yaptığınız bir şeyin detayını yazın] hakkında düşünmeye devam ediyorum. Kendimle oynamak istememe neden oluyor… en kısa sürede buluşalım mı?
 3. İçimde olmanı özledim.
 4. [Yaptığınız şeyi yazın] zamanı hatırlıyor musunuz? Durmadan birlikte olmuştuk. Aynı durumdayım, yine ister misin şimdi?
 5. Bir dahaki sefere [buraya cinsel aktiviteyi ekle] yeniden yapalım, bekledikçe ve zaman geçtikçe seni daha fazla hırpalayacağımı biliyorsun.
 6. Dün gece [buraya cinsel aktiviteyi eklerken] ne kadar seksi göründüğünü biliyor musun? Gerçi anlamışsındır ne kadar istekli olduğumdan…
 7. Az önce senin düşünerek mastürbasyon yaptım ve [buraya cinsel aktiviteyi ekle] yaptığımız zamanı hayal ettim.
 8. Seni aklımdan çıkaramıyorum. Bir an önce altımda olman lazım.
 9. Birlikteyken çığlık atmanı, yani sesinin kulaklarımda yankılanmasını özledim.
 10. Poponu yeniden yüzümde hissetmek istiyorum. Sıcaklığı ve kokusu beni çok tahrik etmişti.

Gelecekte Yapmak İstedikleriniz Hakkındaki Sexting Örnek Yazışmaları

sexting cümleleri

Birlikte olduğunuz kadın ya da erkeğe yapmak istediklerinizi açıklayan, müstehcen mesajlar da gönderebilirsiniz.

 1. Sana bir dahaki görüşmemizde [buraya cinsel aktivite eklemek] yapmak istiyorum.
 2. Bu gece seninle olmak için sabırsızlanıyorum.
 3. Senin içimde olacağın saate kadar ben şimdi ne yapacağım?
 4. Bir sonraki randevumuzda seni aldığımda iç çamaşırı giymemeni istiyorum.
 5. Yarın gece gel. Sana küçük bir sürprizim var…
 6. Bu gece senin için iyi bir kız olacağım. Ne istersen yapmana izin vereceğim.
 7. Arkana yaslanıp, bu gece istediğin her şeyi yapacak adam seni çok özledi.
 8. Eve girer girmez, seni soymaya başlayacağım, seni deli gibi istiyorum.

Dominant ve Kontrolü Elinize Alacağınızı Belirten Sexting Cümleleri Başlangıçları

 • Bugün kötü bir kız oldun mu bakiiim?
 • Gelip seni becermemi bekleyemezsin, değil mi?
 • O son fotoğraf işimi çok kolaylaştıracak. Yüz yüze gelince ne söyleyeceksin?
 • Uslu bir kız ol ve kendini ıslat ve benim için hazır ol.
 • Bu oldukça yaramaz bir fotoğraf. Bence birinin cezalandırılması gerekiyor.
 • Bunun için yalvardığını duymak istiyorum.
 • Şu anda kendine tam olarak nasıl dokunduğunun detayını ver.
 • Eve geldiğimde vajinanın hazır olmasını istiyorum.
 • Eve geldiğimde beğendiğim külotları giydiğinden emin ol.
 • Bugün beni çırılçıplak karşılasana!
 • Bugün uslu kız oldun mu? Olmadıysan bu gece seni bağlamam gerekebilir…
 • Bu gece seni bazı özel isteklerim için kullanacağım.
 • Görünüşe göre bu gece çok sert geçecek, ne diyorsun?
 • Üzerinde adının yazdığı bir çift kelepçem var.
 • Eve gittiğinde sana takmak için hazır bir göz bağım var.
 • Bugün evin hangi köşesinde senin üzerine çıkayım?
 • Çıplak olmanı ve eve geldiğimde beni arkan dönük beklemeni istiyorum!
 • Bu gece bana tam olarak ne yapmanı istediğimi sana söyleyeceğim ve talimatlara uymazsan seni cezalandırmak zorunda kalacağım.
 • Şu anda her ne yapıyorsan bırak ve hemen fotoğraf yolla!

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SÖZLER kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

 1. Çok heyecan verici! Biz sevgilimle hemen hemen her gün yapıyoruz bunu. İlişkisini renklendirmek isteyen her çiftin mutlaka yapması lazım gelen fanteziler yazılarak başlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!