Ana Sayfa Astroloji Astrologlara Göre Pasif Agresif Kişiliğe Sahip Olması Muhtemel Burçlar

Astrologlara Göre Pasif Agresif Kişiliğe Sahip Olması Muhtemel Burçlar

İnsanların pasif agresif kişilik bozukluğu olmasının sebebi burçlar olabilir, işte böyle bir sorunu olması muhtemel zodyak burçları.

0
770
pasif agresif burçlar

Hepimizin hayatında tutarsız duyguları olduğunu düşündüğümüz insanlar vardır. Ses tonlarında veya tavırlarında bir miktar tavır hissedebilirsiniz, ancak neyin yanlış olduğu veya neyden hoşlanmadıkları konusunda da açık sözlü değillerdir. Bu, yaygın bir pasif agresif davranış biçimidir veya astrologlara göre, birisi bir durum hakkında, ister öfke ister sıkıntı olsun, açıkça olumsuz duygular hissettiğinde ve bunu doğrudan değil de dolaylı olarak ifade etmeyi seçtiğinde böyle tanımlanır. Ne yazık ki, bunun nedenini anlamak genellikle size bağlıdır ve doğrudan iletişim kuran insanlar için bu özellikle sinir bozucu olabilir. Bunun sebebi kişinin burcundan kaynaklı olabilir. İşte bu yazımızda pasif agresif kişiliğe sahip olması muhtemel burçlar hangileridir, paylaşacağız.

6. Aslan

Aslan, çevresindeki insanların sürekli olarak ilgisini çekmeye çalışan bir burçtur. Astrologlar, “Aslanlar, bir sorunla doğrudan yüzleşmek yerine, bir sorunu pasif bir şekilde ele alır çünkü bu, göz önünde olma süresini uzatır ve onları tam da olmak istedikleri yere, yani ilgi odağına koyar” diyor.

BENZER YAZI: EN HUYSUZ BURÇLAR HANGİLERİDİR, İŞTE ASTROLOGLAR AÇIKLIYOR

5. Kova

Pasif agresif burçlar arasında gösterilen Kova, son derece zeki ve kıvraktır, gerektiğinde hararetli bir tartışmaya girmekten korkmaz. Bununla birlikte, bu asi burç aynı zamanda her şeyi bilen biri olabilir ve kendilerini diğerlerinden daha iyi görebilir. Astrologlar, “Kova, muhtemelen bir konuyu ele almaya zahmet bile etmeyecektir çünkü konunun (ya da sizin) zaman ayırmaya değmeyeceğini düşünüyorlar” diyor.

BENZER YAZI: YÜZÜNÜZÜN SÜREKLİ GÜLÜMSEMESİNİ SAĞLAYACAK EN KOMİK BURÇLARI PAYLAŞIYORUZ

4. Yengeç

Yengeçler, hissetme yeteneğiyle reenkarne olabilirler. İlişki uzmanları, “Bu su burcu inanılmaz derecede hassastır ve duyguları karşılıksız kalırsa kendilerini huzursuz hissetme anlamında oldukça hızlıdırlar” diyor. Yengeçler duygularına kolayca kapılırlar ve her zaman kafalarındaki sorunu çözmeye çalışmaz, bunu defalarca yaşamayı tercih edebilirler.

BENZER YAZI: BURCUNUZUN YIL İÇİNDEKİ EN ŞANSLI GÜNÜNÜ AÇIKLIYORUZ

  • Psişik yetenekleri olan bir uzman, pasif agresif burçlar arasında olması şaşırtıcı değil diyor, “Bu durumda şikayet etmeyecekler, bunun yerine pasif saldırganlığa girecekler ve siz gelip konuyu sorgulayana kadar hoş olmayan davranışlarda bulunacaklar” diyor.

BENZER YAZI: VERİLERE GÖRE ABD BAŞKANI OLMASI EN MUHTEMEL BURÇLAR

3. Boğa

Boğa inanılmaz derecede inatçı olabilir, ancak aynı zamanda huzuru korumayı da severler. Astrologlar, “Bu toprak burcu, istikrar sever ve konfor alanından çıkmamayı tercih eder” diyor. “Bir sorunu doğrudan ele almak yerine, yüzleşmekten kaçınmaları ve hayal kırıklığı içinde ortalıkta gezinmeleri daha olasıdır.”

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN BÜYÜLEYİCİ BURÇLAR

İlişki uzmanları, her ne kadar yüzleşmeye açık olsalar da, herkesin neyi yanlış yaptıklarını görecek kadar olgun olduğuna inanıyorlar, diyor. “Sizinle iletişim kurma ihtiyacını hissettiklerinde, bunu değerlendireceklerdir” diye açıklıyor. “Ancak, o aşamaya gelmek uzun zaman alacak. O zamana kadar, diğer kişi bunu anlayana kadar pek de hoş olmayan davranışlarda bulunacaklar.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSLI BURÇLAR

2. Balık

Pasif agresif burçlar arasında ikinci sırada listelenen Balık, duygularını, düşüncelerini ve rahatsızlıklarını konuşmaktan çok, uzun süreler kafalarında düşünmeyi tercih ederler. Ayrıca işler zorlaştığında kaçmak her zaman tercih edecekleri bir yöntemdir. Astrologlar, “Bu empatik ve hassas su burcu, doğrudan konuşmalar veya yüzleşmeler için yaratılmamıştır ve duygularını her zaman paylaşmazlar” diyorlar. Doğal olarak duygularını iletmek için mücadele ederler. “Yaralandıklarında, tercihleri pasif saldırganlıktır” diye ekliyorlar. “[Ama] özür dilendiğinde, çabucak kabul edecekler.”.

BENZER YAZI: BURÇLAR AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

1. Terazi

Terazi sosyal, konuşkan bir hava burcu olmasına rağmen, genel olarak dengeli ve uyumlu ilişkilere öncelik verir ve onları en pasif-agresif burç haline getirir. Astrologlar, “Duygularını ve hislerini bastırırlar ve sizinkine öncelik verirler” diyor. Ve hayal kırıklığı yüzeye çıktığında bile, her şeyin bozulmasından çok endişe duydukları için endişelerini nasıl dile getireceklerini bilemeyecekler. Ancak bir tartışmaya girerlerse, “senden özür dileyecekler” diyorlar.

BENZER YAZI: MACERADAN MACERAYA KOŞABİLECEĞİNİZ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz