Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaKim KimdirPınar Eliçe Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

Son Yazılar

Pınar Eliçe Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

1990'lı yılların baş döndüren vamp kadını Pınar Eliçe kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, evli mi, çocukları var mı, işte detaylar.

Pınar Eliçe kimdir sorusu televizyonlarda yayınlanan programlardan sonra çok sık aranmakta. 1990’lı yılların en çok konuşulan vamp kadını Pınar Eliçe evine konuk ulan UçanKuşTV programı ile yeniden gündeme geldi. Peki Pınar Eliçe kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi gibi sorular araştırılmaya başlandı.

Pınar Eliçe Kimdir?

Pınar Eliçe kimdir, nereli, kaç yaşında sorularına gelecek olursak! 1972 yılında Yugoslavya’da dünyaya geldi.

Pınar Eliçe Ne İş Yapıyor?

Pınar Eliçe, 1988 yılında Maksim gazinosunda çalışmaya başladı. Sahne hayatına oryantal olarak başlayan Pınar Eliçe, daha sonra solistliğe geçiş yaptı. Bu sırada Aksaray Musiki Cemiyeti’ne katıldı. Aynı gazinoda Sibel Can’dan sonra ikinci isim ve 1992 yılında assolist oldu. O sıralarda ‘Turkish Belly Dancing’ ismiyle bir de VCD’si yayınlandı.

Pınar Eliçe Evli mi? Çocuğu Var mı?

Pınar Eliçe, Esenyurt eski Belediye Başkanı Gürbüz Çapan’ın kardeşi Çetin Çapan ile 5 Haziran 2002 tarihinde evlendi. Evlendikten sonra sahnelere veda etti. 2007 yılında boşandı. Bu evliliğinden Helin Çapan (d.2002) adında bir kızı, Derin Deniz Çapan (d. 2004) adında bir oğlu vardır.

Şu anda Ne Yapıyor?

Boşandıktan sonra ticarete atılmayı planlarken müzik çevresinden menajer Oğuz Arınmış’ın teklifi üzerine tekrar müzik dünyasına dönmeyi seçti. Çalışmaları Vakıf konserleri ve TV programları üzerine yoğunlaştı. Öncü Müzik’ten çıkardığı “Olur mu Olur mu?” isimli Pop tarzında yorumladığı albümü müzik marketlerde 16 Temmuz 2008 tarihinde yerini aldı.

Lerzan Mutlu – Pınar Eliçe Kavgası

Lerzan Mutlu’nun dün yayınlanan programın konuğu Yıldız Tilbe’ydi. Tilbe’yle program yaptıktan sonra çıkışta kanalın koridorlarında Pınar Eliçe’yle karşılaşan Lerzan Mutlu, kendi program konuğunun daha iyi olduğunu söyleyerek “Kıskananlar çatlasın” dedi. Bunun üzerine Pınar Eliçe de Lerzan Mutlu’ya karşılık verdi. Hızla tırmanan ağız kavgası karşısında Yıldız Tilbe ne yapacağını şaşırıken, taraflar birbirinin üzerine yürüdü. Lerzan Mutlu’nun bu sırada Pınar Eliçe’ye “Koca g…..” diye bağırdığı, Eliçe’nin da ağır yanıtlar verildiği duyulduğu kavga kanal çalışanlarının araya girmesiyle güçlükle yatıştırıldı.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim Kimdir kategorimizde en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!